Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W tym roku - niestety - stawiam na Wisłę :blink:

ocipiałeś :polew:

No powiem Ci że :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wewnętrznie mnie strasznie szarpie i nawet nie wiem jak mi to przez klawiaturę przeszło, ale piłkarsko w Naszej lidze na dzień dzisiejszy wydają się być bbwbwbwbwnajlepsiblebleble...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tym roku - niestety - stawiam na Wisłę :blink:

ocipiałeś :polew:

No powiem Ci że :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wewnętrznie mnie strasznie szarpie i nawet nie wiem jak mi to przez klawiaturę przeszło, ale piłkarsko w Naszej lidze na dzień dzisiejszy wydają się być bbwbwbwbwnajlepsiblebleble...

:polew:

Opublikowano

Czas pokaże co z tego będzie :gwizdanie:

Opublikowano

czyżby czekał nas krótki epizod R9 w europie :mysli:

Osiem milionów dolarów za półtoraroczny kontrakt proponuje czeczeński klub Terek Grozny słynnemu brazylijskiemu piłkarzowi Ronaldo. Niedawno do klubu trenowanego przez Holendra Ruuda Gullita dołączył Piotr Polczak.
Opublikowano

zobaczymy co pokze Wisła i Craxa z Legią :mysli:

Polonia też myśle ze bedzie mocna zobaczymy jak zagra z Lechem rewanż

Opublikowano

No i runda wiosenna się zaczęła. :good: Oby były jakieś ciekawe mecze. :evil:

Póki co dwa remisy...

Opublikowano
  • Autor

Ale ten w Krakowie remis dosyć ciekawy :rolleyes:

Całkowicie przebudowana drużyna Pasów pokazała charakter, chociaż ze skrótów wynika że to Legia powinna wygrać - nie uznana bramka i gol dla Pasów po zagraniu ręką.

Ciekawe czy powtórzą sukces Groclinu sprzed kilku lat :gwizdanie:

Opublikowano

Bayern: BVB

fajny mecz, szczególnie 1 połowa

Borussia dużo lepsza, wyłączyła z gry skrzydła Bayernu i bawarczycy nie istnieli

Piszczek dobry mecz, Lewandowski słaby :thumbdown:

Kuba właśnie wchodzi na 20 minut

:decayed:

Opublikowano

1-3 :good:

Opublikowano

Juve tonie... ;( :wallbash::(... Przykro patrzeć co się dzieje z tym klubem. Del Neri out i koniecznie wzmocnienia. Dobrze by było, żeby transfer z Javier Pastore wypalił i jeszcze kupić Neymara, który jest zainteresowany grą w Juventusie i Jefferson Farfan by się też przydał... Szkoda mi Del Piero, tyle lat gra w Juve i tylko raz wygrał z Juve Lige Mistrzów. Na zakończenie kariery to byłby piękny prezent po tylu latach, tylko teraz trzeba wygrywać :hi:.

Opublikowano

Tonie to cala Wloska liga... od nowego sezonu beda mieli 3 zespoly zamiast 4ch w LM kosztem Bundesligi i wsumie slusznie .

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nie wspomne.

Opublikowano

Tonie to cala Wloska liga... od nowego sezonu beda mieli 3 zespoly zamiast 4ch w LM kosztem Bundesligi i wsumie slusznie .

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nidye wspomne.

Real to specyficzna drużyna, a myślałem, że będą walczyć z Barcą do końca o mistrzostwo

Chyba jednak tak się nie stanie

Apropo Juve: słabe w tym sezonie jak nie wiem... W ogóle Serie A to ciężko oglądać w tym sezonie, wszyscy grają na stojąco....

Opublikowano

Tonie to cala Wloska liga... od nowego sezonu beda mieli 3 zespoly zamiast 4ch w LM kosztem Bundesligi i wsumie slusznie .

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nie wspomne.

Pozostaje nam cieszyć się :kox:

Mou napewno odejdzie z Realu - jestem tego pewien.....

Słyszeliście jak po meczu narzekał na zarząd La Liga za złe ustawianie terminów spotkań??? Zawsze na coś można zwalić winę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Wszyscy remisują a dziś Kolejorz walcuje oby do przodu :good:

Opublikowano
  • Autor

Real gubi punkty , strasznie nieporadnie gra ta druzyna (ogladalem caly mecz z Depo) . Chaos w ataku , nie widze tej zlotej reki Mou... o stylu gry nie wspomne.

To chyba oglądaliśmy dwa różne mecze :kox:

Opublikowano

To chyba oglądaliśmy dwa różne mecze :kox:

Tylko w końcówce Real grał "składniej" a pierwsza połowa i początek drugiej to :thumbdown::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

To chyba oglądaliśmy dwa różne mecze :kox:

Tylko w końcówce Real grał "składniej" a pierwsza połowa i początek drugiej to :thumbdown::tongue4:

Mieli przebłyski... A już końcówka :kox:

I właśnie dla takich chwil ogląda się cały meczyk.

Poza tym ja lubuję się stylu "hiszpańskim" - techniczna gra ( dlatego też wolę oglądać ligę Francuzką jak Niemiecką czy Włoską :decayed: )

Nawet jak mecz nie jest porywający to same dokładne podania, przyjęcia, zagrania, zwody, pojedynki 1 na 1 mnie wystarczy do szczęscia :kox:

Jeszcze żeby Kaka wrócił do starej dobrej formy :gwizdanie:

Opublikowano

Kaka to mógłby wrócic...ale do Milanu :decayed::kox:

Hiszpańska liga jest wolna i czysto techniczna ale bardzo miła dla oka :cool1:

Opublikowano

Lech wymęczył wygraną :cool1:

Opublikowano

Juve tonie... ;( :wallbash::(... Przykro patrzeć co się dzieje z tym klubem. Del Neri out i koniecznie wzmocnienia. Dobrze by było, żeby transfer z Javier Pastore wypalił i jeszcze kupić Neymara, który jest zainteresowany grą w Juventusie i Jefferson Farfan by się też przydał... Szkoda mi Del Piero, tyle lat gra w Juve i tylko raz wygrał z Juve Lige Mistrzów. Na zakończenie kariery to byłby piękny prezent po tylu latach, tylko teraz trzeba wygrywać :hi:.

meczy mnie juz patrzenie na grej mojej druzyny kibicuje im od 1996roku i rece opadaja jak sie oglada ich porazki z Lecce czy Bologna :sick3: no ale coz trzeba miec nadzieje ze nast sezon bedzie lepszy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.