Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Obaj strzelili jak Rasiak :decayed:

Zdecydowanie PRAWIE masz rację :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

jednak dobrze że van persie zagral dziś :>

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koscielny to prze bat, dobrze, że nie gra dla Reprezentacji Polski. Mam nadzieje, że za tydzień Real odpada z Lyonem :przebiegly:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że za tydzień Real odpada z Lyonem

ototototo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że za tydzień Real odpada z Lyonem

ototototo :good:

A co, boicie się Hiszpańskiego finału :rolleyes: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa ostatnio "hiszpańskie finały" kończą się 5:0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie boje hiszpańskiego finału :polew:. Po prostu nigdy nie przepadałem za Realem, a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie boje hiszpańskiego finału :polew:. Po prostu nigdy nie przepadałem za Realem, a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

kuźwa, szkoda skyliner że daleko od siebie mieszkamy bo na browara byśmy poszli :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41570_202550171249_571_n.jpg

to tak w ramach odwetu :kox:

Kolego to nie forum kibice.net, tu się szanujemy :gwizdanie:

Znacie się, lubicie takie żarty to okey.

W innym przypadku raczej średnio :thumbdown:

a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

A niby co takiego z Nim zrobili :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem sobie na mecz do kina... Komentator smieszny na maxa heheh puszczal takie teksty glupie ze mi go zal bylo. (Oczywiscie N-ka, choc liczylem na Sky Sports)

A co do meczu ... BARCELONA ZGNIOTLA KANIONIEROW i starla w pyl. I to jest niepodwazalne. Moga sobie pisac dzieci z gimnazjum ze gdyby nie ta kartka... RvP to powien wyleciec za uderzenie celowe w twarz Alvesa od strzala. Wiem ze napewno to Daniego nie bolalo tylko przyaktorzyl ale taka jest PILKA za celowe uderzenie w twarz CZERWIEN I NARA !. Arsenal nie oddal strzalu na bramke a mogl awansowac...gdyby tak sie stalo to bym chyba sie pociol. Grail piach jakich malo.

Postawili autobus jak Inter na pierwsza polowe ale Autobus poszedl sie ... i niestety Barcelona musiala pomoc im strzelic bramke bo przeciez zapomienili ze mieli grac ofensywny footbal. TAKA JEST PRAWDA :decayed: :decayed: . Wenger przyjechal atakowac... no i jego zespol nie oddal strzalu na bramke ... no ... taa... . RvP mial byc kontuzjowany 3 tyg.... ta... ozdrowial cudownie po 7dniach i gral na pelnych obrotach :cool1: Wsumie dobrze ze zagral :wink4: .

Co tu duzo mowic Arsenal to dobry zespol ale zagral jak Saragossa na CN i niestety z przykroscia stwierdzam ze to podobny poziom byl . Maja dobrych pilkarzy jak Wilshare , Nasri czy Fabregas ale to nie wystarczylo .

pozdrawiam wszystkich Cules :decayed: . Fajnie sie ogladalo ten mecz , choc przez chwile mialem nerwy po tym samoboju. Jakby dzis D. Villa myslami byl na boisku byloby 5-1.

A i tlumaczenia RvP ze nie slyszal gwizdka... Wiekszosc napastnkow w momencie otrzymania pilki rzuca okiem na liniowego to raz...(i to chyba nawet widac w powtorce :gwizdanie: ) dwa obroncy staneli (co zamurowalo ich ze vPersi ma pilke :polew: ) Valdes poszedl w druga strone a ten biegnie i strzela ... Sedzia mogl i nie musial pokazac mu za to zolci. Ale wydaje mi sie ze obejrzal sobie jego uderzenie w twarz Alvesa i szukal tylko szansy zeby go wykopac z boiska a ten mu ja dal jak na dloni.

Koscielny nie wiem jakich ..ch .. nie wylecial za kose na Pedro .

p.s. pierwsza bramka Leo to magia... malo ktory zawodnik na swiecie jest tak opamietany w polu karnym... , druga bramka Xaviego rozpykali obrone Arsenalu jak chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

Bramka z karnego też cudo... :kox:

I jeszcze jedno... Barca strzeliła wszystkie bramki... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek patrzył ja Barca grała pięknie szczególnie po stracie 1 bramki 1-1 te zmasowane ataki,ta determinacja boskie prostopadłe podania :kox: to tylko świetne interwencje Almunii sprawiły, że nie było ze 3 bramek więcej. Takiej gry na naszym podwórku trampkarzy z ekstraklasy nigdy sie nie zobaczy:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Szczęsny nie mógł się wykazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Szczęsny nie mógł się wykazać...

Mysle ze nie zrobil by wiecej niz Almunia. Juz w studio robili z niego Boga ze moze inaczej by sie zachowal przy 1szej bramce Messiego, co jego ojciec skwitowal slowami "tez by sie przejechal" a ktory bramkarz by sie nie przejechal ?? Kto mogl sie spodziewac ze Messi posadzi bramkarza podbije nad nim pilke i wpakuje ja do bramki . To bylo mistrzowskie zagranie , i to mogl zrobic tylko LEO :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Szczęsny nie mógł się wykazać...

Mysle ze nie zrobil by wiecej niz Almunia. Juz w studio robili z niego Boga ze moze inaczej by sie zachowal przy 1szej bramce Messiego, co jego ojciec skwitowal slowami "tez by sie przejechal" a ktory bramkarz by sie nie przejechal ?? Kto mogl sie spodziewac ze Messi posadzi bramkarza podbije nad nim pilke i wpakuje ja do bramki . To bylo mistrzowskie zagranie , i to mogl zrobic tylko LEO :tongue4:

fajne jest to, że Maciej Szczęsny nie foruje swojego syna, nie wychwala, a najczęściej słyszymy chłodną ocenę, tonowanie atmosfery wokół syna itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Szczęsny nie mógł się wykazać...

Mysle ze nie zrobil by wiecej niz Almunia. Juz w studio robili z niego Boga ze moze inaczej by sie zachowal przy 1szej bramce Messiego, co jego ojciec skwitowal slowami "tez by sie przejechal" a ktory bramkarz by sie nie przejechal ?? Kto mogl sie spodziewac ze Messi posadzi bramkarza podbije nad nim pilke i wpakuje ja do bramki . To bylo mistrzowskie zagranie , i to mogl zrobic tylko LEO :tongue4:

To nie chodzi o pokazywanie czegoś więcej tylko zaistnienie w takim meczu.

Jest młody, to by było kolejne cenne doświadczenie :gwizdanie:

BTW Zdejmij w końcu te klapki z oczu :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...