Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

BTW Zdejmij w końcu te klapki z oczu :kox::polew:

Rozumiem co miales namysli ze szkoda Szczesnego (bo mogl zaistniec) i nie musisz mi tego pisac.

jakie klapki :) ? Jesli chodzi Ci o to ze jestem "slepo" zapatrzony w Barce to sie mylisz i to grubo. Uwielbiam ich gre i im kibicuje ale widze bledy bo staram sie ogladac dokladnie. I tak wczoraj ogladalem mecz Arsenalu i tak samo ogladalem mecz z niejakim Realem Madryt ktory sie skompromitowal jeszcze bardziej niz Arsenal wczoraj, choc przynajmniej starali sie atakowac. Jakies jeszcze klapki mam zdjac :decayed: ? Bo chyba nie te zeby ogladac beznadziejny poziom meczu Chelsea ManU ? Chaos na boisku i przypadkowe zagrania na porzadku dziennym :gwizdanie:

Sorry Jarko, bede stronniczy i napisze nie ma na dzien dzisiejszy zadnego zespolu ktory sie chociaz ociera o poziom Barcelony gdy ta gra swoje , nawet jak maja gorszy dzien potrafia wygrywac . Jak ktos tego nie dostrzega to chyba powinien zdjac te klapki z oczu :decayed: . Wiadomo ze to sie kiedys skonczy ale poki trwa sie tym ciesze (chyba normalne) Wiecznie nie beda wygrywac i wiecznie nie beda na szczycie. Ale na ta chwile sa bezsprzecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

dam głowe że do finału Barca nie dojdzie :kox:

nie ma druzyny na dzień dzisiejszy co może sie przeciwstawić Barcelonie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie boje hiszpańskiego finału :polew:. Po prostu nigdy nie przepadałem za Realem, a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

kuźwa, szkoda skyliner że daleko od siebie mieszkamy bo na browara byśmy poszli :good:

Czemu nie :). Planuje się wybrać niedługo do Warszawy :hi:.

a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

A niby co takiego z Nim zrobili :mysli:

Tak się nie traktuje legend klubu, bo Raul nią jest. Brak szacunku ze strony władz i zarządu klubu. Alex Del Piero, Francesco Totti czy Julio Cruz grają do tej pory w swoich klubach i są ich legendami. Kibice ich szanują, zarząd i władze klubu, a jak wiadomo dzisiejsi piłkarze lecą za kasą. W Barcelonie jest Xavi czy Puyol, którzy spokojnie by mogli grać w innych klubach, ale są przywiązani do barw klubowych :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dam głowe że do finału Barca nie dojdzie :kox:

nie ma druzyny na dzień dzisiejszy co może sie przeciwstawić Barcelonie :evil:

w poprzednim sezonie też tak było....bo Inter piłkarsko był daleko za Barcą....a jednak udało im sie ich wyeliminować ,powiedzmy że z pomocą sędziego :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

dam głowe że do finału Barca nie dojdzie :kox:

nie ma druzyny na dzień dzisiejszy co może sie przeciwstawić Barcelonie :evil:

True :good:

dam głowe że do finału Barca nie dojdzie :kox:

Wczoraj mówiłeś podobnie i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie klapki :) ?

Kuboty :naughty:

Ja tu o Szczęsnym, a Ty mi o Messim :kox:

Hmmm chyba jesteś trochę monotonny :wink4:

Barcelona gra wyjątkowo, a Ty wymagasz aby Wszyscy tak grali i każdy inny w Twoich oczach widzę jest słaby...

EOT

a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

A niby co takiego z Nim zrobili :mysli:

Tak się nie traktuje legend klubu, bo Raul nią jest. Brak szacunku ze strony władz i zarządu klubu. Alex Del Piero, Francesco Totti czy Julio Cruz grają do tej pory w swoich klubach i są ich legendami. Kibice ich szanują, zarząd i władze klubu, a jak wiadomo dzisiejsi piłkarze lecą za kasą. W Barcelonie jest Xavi czy Puyol, którzy spokojnie by mogli grać w innych klubach, ale są przywiązani do barw klubowych :hi:.

Ale że co :?: Bo musiał odejść :?:

W Wiśle też odchodziły jej legendy, a widzę dalej jej kibicujesz :mysli:

Poza tym kolego mylisz dwa pojęcia - klub i działacze to dwa osobne twory.

To co robią Ci drudzy nie zawsze ma związek z tym pierwszym bo może nie jesteś tego świadomy ale ten Raul pewnie dalej jest kimś wyjątkowym dla socios Realu co chyba jest najważniejsze :)

Poza tym nie On pierwszy i pewnie nie ostatni. Skończy karierę, wróci do Madrytu i tam dalej będzie kontynuował swoją przygodę z piłką. Może jako trener, może jako skaut, a może jako jeszcze ktoś inny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić wczoraj sędzia ładnie pomógł Barcelonie :thumbdown: na takim poziomie, żeby takie cyrki odstawiać... że niby piłke wykopał po gwizdku :rolleyes: troche śmieszne to jest dla mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić wczoraj sędzia ładnie pomógł Barcelonie :thumbdown: na takim poziomie, żeby takie cyrki odstawiać... że niby piłke wykopał po gwizdku :rolleyes: troche śmieszne to jest dla mnie :gwizdanie:

To jest wytłumaczenie dla Arsenalu? :cool1: Statystyki mówią za siebie. Oglądaliście konferencje z A.W.? Sam przyznał, że Barcelona była lepsza... bo tak było. :good:

A co tam myślicice o dzisiejszych meczach? Np. Tot-Mil? Włosi dadzą radę odrobić stratę z pierwszego meczu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie klapki :) ?

Kuboty :naughty:

Ja tu o Szczęsnym, a Ty mi o Messim :kox:

Hmmm chyba jesteś trochę monotonny :wink4:

Barcelona gra wyjątkowo, a Ty wymagasz aby Wszyscy tak grali i każdy inny w Twoich oczach widzę jest słaby...

EOT

a po tym co zrobili z Raulem i jak go potraktowali... :wallbash::kwasny: ich nienawidzę...

A niby co takiego z Nim zrobili :mysli:

Tak się nie traktuje legend klubu, bo Raul nią jest. Brak szacunku ze strony władz i zarządu klubu. Alex Del Piero, Francesco Totti czy Julio Cruz grają do tej pory w swoich klubach i są ich legendami. Kibice ich szanują, zarząd i władze klubu, a jak wiadomo dzisiejsi piłkarze lecą za kasą. W Barcelonie jest Xavi czy Puyol, którzy spokojnie by mogli grać w innych klubach, ale są przywiązani do barw klubowych :hi:.

Ale że co :?: Bo musiał odejść :?:

W Wiśle też odchodziły jej legendy, a widzę dalej jej kibicujesz :mysli:

Poza tym kolego mylisz dwa pojęcia - klub i działacze to dwa osobne twory.

To co robią Ci drudzy nie zawsze ma związek z tym pierwszym bo może nie jesteś tego świadomy ale ten Raul pewnie dalej jest kimś wyjątkowym dla socios Realu co chyba jest najważniejsze :)

Poza tym nie On pierwszy i pewnie nie ostatni. Skończy karierę, wróci do Madrytu i tam dalej będzie kontynuował swoją przygodę z piłką. Może jako trener, może jako skaut, a może jako jeszcze ktoś inny :wink4:

Nie chciał grzać ławy to odszedł. Nadal chce grać i wciąż strzela bramki dla Shalke, a to że Real ciągle kupuje piłkarzy i d*pa z tego. Na pewno fani Realu darzą Raula dużym szacunkiem za to co zrobił dla klubu i rozumieją jego decyzje, że dla niego piłka nożna to coś więcej niż tylko praca. Za tydzień się okaże czy znowu Real nie skończy na 1/8.

Odchodzili, ale nie każdemu kariera za granicą wychodziła, ale ja jako kibic Białej Gwiazdy pamiętam co dla Wisły zrobił Frankowski, Żurawski, Głowacki czy Cleber. Teraz skład bardzo się zmienił i wierze, że w końcu wywalczą awans do upragnionej LM. Najbliżej byliśmy w pamiętnym meczu z Panatinaikosem w 2005 roku, kiedy to sędzia nie zaliczył prawidło strzelonej bramki przez Marka Penkse...

lYjBDYkR648

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

A co tam myślicice o dzisiejszych meczach? Np. Tot-Mil? Włosi dadzą radę odrobić stratę z pierwszego meczu? :naughty:

Absolutnie :kox:

Tot - Milan - 2 - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z panem Inspektorem trudno się nie zgodzić, jeszcze tylko 25 minut do niesamowitych rajdów Garetha Bale :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam myślicice o dzisiejszych meczach? Np. Tot-Mil? Włosi dadzą radę odrobić stratę z pierwszego meczu? :naughty:

Oglądałem Milan w skrócie po meczu z Juve i...

Ja tam jestem dobrej myśli :rolleyes:

Nie chciał grzać ławy to odszedł. Nadal chce grać i wciąż strzela bramki dla Shalke, a to że Real ciągle kupuje piłkarzy i pupa z tego. Na pewno fani Realu darzą Raula dużym szacunkiem za to co zrobił dla klubu i rozumieją jego decyzje, że dla niego piłka nożna to coś więcej niż tylko praca. Za tydzień się okaże czy znowu Real nie skończy na 1/8.

Skoro odszedł bo nie chciał ławy grzać jak Del Piero, Maldini czy inni u kresu kariery to w czym problem :mysli:

Odchodzili, ale nie każdemu kariera za granicą wychodziła, ale ja jako kibic Białej Gwiazdy pamiętam co dla Wisły zrobił Frankowski, Żurawski, Głowacki czy Cleber.

Ja tu bardziej myślałem o Kmieciku, Iwanie, Moskalu, Kulawiku, Czerwcu, Paterze :rolleyes:

Zastanów się jak Oni kończyli kariery, szczególnie jak taki Pater ( wychowanek ) za początków Cupiała zostały odsunięty od składu i musiał Sobie szukać innego klubu... A to przecież On był główną siłą napędową Wisły kiedy ta walczyła o awans do ekstraklasy... To taki Wasz Raul, sercem oddany klubowi jak niejaki Małecki...

I nie rozumiem czemu stawiasz takiego Clebera obok Żurawskiego czy Głowackiego - czym on takim sie przysłużył :mysli: Bo chce tu zostać... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam myślicice o dzisiejszych meczach? Np. Tot-Mil? Włosi dadzą radę odrobić stratę z pierwszego meczu? :naughty:

Oglądałem Milan w skrócie po meczu z Juve i...

Ja tam jestem dobrej myśli :rolleyes:

Nie chciał grzać ławy to odszedł. Nadal chce grać i wciąż strzela bramki dla Shalke, a to że Real ciągle kupuje piłkarzy i pupa z tego. Na pewno fani Realu darzą Raula dużym szacunkiem za to co zrobił dla klubu i rozumieją jego decyzje, że dla niego piłka nożna to coś więcej niż tylko praca. Za tydzień się okaże czy znowu Real nie skończy na 1/8.

Skoro odszedł bo nie chciał ławy grzać jak Del Piero, Maldini czy inni u kresu kariery to w czym problem :mysli:

Odchodzili, ale nie każdemu kariera za granicą wychodziła, ale ja jako kibic Białej Gwiazdy pamiętam co dla Wisły zrobił Frankowski, Żurawski, Głowacki czy Cleber.

Ja tu bardziej myślałem o Kmieciku, Iwanie, Moskalu, Kulawiku, Czerwcu, Paterze :rolleyes:

Zastanów się jak Oni kończyli kariery, szczególnie jak taki Pater ( wychowanek ) za początków Cupiała zostały odsunięty od składu i musiał Sobie szukać innego klubu... A to przecież On był główną siłą napędową Wisły kiedy ta walczyła o awans do ekstraklasy... To taki Wasz Raul, sercem oddany klubowi jak niejaki Małecki...

I nie rozumiem czemu stawiasz takiego Clebera obok Żurawskiego czy Głowackiego - czym on takim sie przysłużył :mysli: Bo chce tu zostać... :blink:

Może Cleber nie zrobił tyle co Żurawski czy Głowacki dla Wisły, ale dał dużo radości kibicom. Choćby strzelając bramke Barcelonie. Pater nawet grał w Skawince w sezonie 2008/2009, która swego czasu grała w III lidze, później zaczęła sprzedawać mecze i obecnie V liga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pater nawet grał w Skawince w sezonie 2008/2009, która swego czasu grała w III lidze, później zaczęła sprzedawać mecze i obecnie V liga...

A czemu w Wiśle nie kończył kariery :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się jego trzeba spytać...

Są różni piłkarze:

a) którzy gonią za pieniędzmi (np. Tevez czy Adebayor)

B) przywiązani do barw klubowych bez względu na to czy będą grzali ławe czy nie (np. Del Piero czy Totti)

c) przywiązanie do barw klubowych, ale nie na tyle żeby grzać ławe (Raul i pewnie Pater :mysli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co piłkarze grają w piłkę? przecież, że dla kasy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...