Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Czarny-czwartek-angielskich-klubow-w-LE,wid,13235352,wiadomosc.html?ticaid=1bf79

:cool1:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 08:52_________________________________________________

BTW

Dzisiaj o 20 wielkie deRby Śląska :kox:

A kiedy macie ustawkę? :decayed:

Ronalco był dobry :good:

chyba nie będzie, "bojówkarzy" z ruchu zamknęli :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew::kox:

Nie pierdziel tylko opony przekłądaj :naughty:

Opublikowano
  • Autor

BTW

Dzisiaj o 20 wielkie deRby Śląska :kox:

Ruch - Górnik to są największe derby :?:

A jak tu się ma GKS Katowice :?:

To trzecia siła Śląska :?:

Opublikowano

BTW

Dzisiaj o 20 wielkie deRby Śląska :kox:

Ruch - Górnik to są największe derby :?:

A jak tu się ma GKS Katowice :?:

To trzecia siła Śląska :?:

Oczywiście, że największe i najważniejsze na Śląsku, oprócz "świętej wojny krakowskiej" chyba najważniejsze mecze sezonu w naszej ekstraklasie.Wystarczy spojrzeć ile obie drużyny mają tytułów mistrza polski.

Trochę sztucznie, marketingowo próbuję się wywindować spotkania Lecha z Legią.

A co do GKSu, to szkoda, że nie ma go o klasę wyżej - było by jeszcze ciekawiej, chodź te mecze mają na Śląsku mniejszą rangę :)

Opublikowano
  • Autor

GKS jak dobrze pamiętam ma tam z kimś pakt o nie agresji :mysli:

Ale na pewno wolałbym ich niż taki Piast, Polonię czy ostatnio ostro apsirujące Podbeskidzie...

Nie wspominając już o Zagłębiu Sosnowiec :rolleyes:

Co do Lech - Legia to kiedyś było Lech - Widzew :gwizdanie:

BTW Nowy zestawik w LT :cool1:

Opublikowano

GKS jak dobrze pamiętam ma tam z kimś pakt o nie agresji :mysli:

Ale na pewno wolałbym ich niż taki Piast, Polonię czy ostatnio ostro apsirujące Podbeskidzie...

Nie wspominając już o Zagłębiu Sosnowiec :rolleyes:

Co do Lech - Legia to kiedyś było Lech - Widzew :gwizdanie:

BTW Nowy zestawik w LT :cool1:

GKS ma "pakt" właśnie z Górnikiem Z :sick3:

:decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 11:43_________________________________________________Real Madryt - Tottenham Hoptspur

Chelsea - Manchester United

FC Barcelona - Szachtar Donieck

Inter Mediolan - Schalke Gelsenkirchen

:gwizdanie:

Opublikowano

widze awans:

-Real

-Chelsea

-FC Barcelona

-Inter

:guma:

Opublikowano

Real Madryt - Tottenham Londyn

Chelsea Londyn - Manchester United

FC Barcelona - Szachtar Donieck

Inter Mediolan - Schalke 04

Opublikowano

widze awans:

-Real

-Chelsea Manchester

-FC Barcelona

-Inter

:guma:

:cygaro:

Opublikowano

czyżby Inter miał okazje drugi rok z rzędu wykopać Barce przez finałem :kox:

Opublikowano

czyżby Inter miał okazje drugi rok z rzędu wykopać Barce przez finałem :kox:

Nie da sie.

Inter Mediolan - Schalke 04 Gelsenkirchen/Chelsea Londyn - Manchester United

Real Madryt - Tottenham Hotspur/FC Barcelona - Szachtar Donieck[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 15:13_________________________________________________Chcialbym final Real-ManU :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to w finale spotkają się z Realem :evil:

Opublikowano

barca mo cufal z tom parom

100 razy Ci mówiłem - pisz po polsku Wiktor :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

hahaha dobrze godosz synek :)

Opublikowano

Kilka dni temu Joseph Guardiola powiedział:

"Tylko nie Schachar Donieck"

Chłop Wie co mówi - pamiętacie ich potyczkę w meczu o Superpuchar Europy?

Dopiero bodajże w 111 minucie Barca kropła na 1 - 0 (Pedro)

Opublikowano

Barca trafila srednio przyznam szczerze, tym bardziej ze pierwszy mecz zagraja na CN a tu sie Schachar zamuruje gorzej niz Inter. Beda okopy , fosa , duzy row i autokar z wycieczka do Czestochowy, a na koncu bramkarz ktory sie rozdwoi i roztroi . ehhhhhh nudny mecz sie zapowiada i raczej bezplciowy. Beda szly kontry i tyle . Slabe widowisko.

Ciekawie bedzie Real z Totenhamem to moze byc fajny meczyk. Choc Realu nie trawie (oprocz Casillasa i kiedys Ramosa ale po jego zachowaniu na CN juz go tez nie lubie).

Opublikowano

Casillas to spoko kolo :decayed:

I to tyle by było - jeszcz X. Alfonso :decayed:

Mam nadzieje, że Guardiole coś wymyśli i Szachtar rozjedziemy :evil:

Opublikowano

ManU- Chelsea to bedzie nudny mecz , chyba ze ManU cos zagra. Ostatni jak ogladalem to ogolnie kopanina i mnostwo przypadku :thumbdown:

Opublikowano

Real-Tottenham to bedzie mecz.Ciezko wskazac faworyta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.