Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a po co piłkarze grają w piłkę? przecież, że dla kasy :cool1:

to zawód jak każdy inny ...każdy chce zarabiac jak najwięcej :gwizdanie:

normalka :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

To może tak.

Pater to zdecydowanie grupa "b".

Ale niestety kiedy przyszedł Wasz niezwykle bogaty sponsor i wykupywał najlepszych grajków z ligi to dla oddanych i zasłużonych klubowi wychowanków brakło miejsca ( jak Raul ) i pozbyto się ich. Kupiono nowe ikony: Żurawski, Głowacki, Baszczynski podobnie jak w Realu przyszedł taki Zidane i został.

Ale żaden z nich nie jest wychowankiem, żaden nawet w Krakowie sie nie urodził żeby w sercu białą gwiazdę od małego nosic... Taki Małecki to jak w juniorach grał pewnie nie wiedział gdzie jest Kraków a teraz to ostatni z najwierniejszych i oddanych...

Kasa Misiu kasa :wink4:

I nie ma co sie spinac na innych :)

Opublikowano

Ile Polaków już głosowało na Boruca? :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nowy zestawik wrzuciłem w LT :)

Opublikowano
Według hiszpańskiej prasy Valencia jest poważnie zainteresowana Robertem Lewandowskim.
fajnie by było :gwizdanie:
Opublikowano
Według hiszpańskiej prasy Valencia jest poważnie zainteresowana Robertem Lewandowskim.
fajnie by było :gwizdanie:

Żeby grzał ławe?

Opublikowano

najnowszy dokument TVP :good:

Opublikowano

Eh ten pierwszy gol :kox: :kox: :kox:

http://www.youtube.com/watch?v=CXgxJEHAbOM#noexternalembed-ws]Liga Mistrzów: FC Barcelona - Arsenal - 3-1 - 08.03.2011 - Wszystkie bramki / all goals

fuksiarstwo...widać jak się zawahał(nie panował nad akcją) :gwizdanie:
Opublikowano

kolego twoje ketsty mnie rozbrajają :polew: :polew: :polew: :polew:

Przecież Almunia nawet piłki nie dotknął :decayed:

Opublikowano

kolego twoje ketsty mnie rozbrajają :polew: :polew: :polew: :polew:

Przecież Almunia nawet piłki nie dotknął :decayed:

no dobra obejrzałem dokładnie jeszcze raz :naughty:

myślałem że piłka odbiła sie od murawy i mineła bramkarza (wcześniej nie miałem okazji widzieć tej bramki)

a to jednak Messi czubkiem ja podbił :good:

zwracam honor :embarrassed:

:decayed:

Opublikowano

No :evil:

:polew::good:

Opublikowano

No :evil:

:polew::good:

z czego rżysz :sesese:

:decayed:

nie to żebym nie lubił Barcelony :pleasantry::klamie:

Opublikowano

Visca El Barca

Na śmierć i rzycie :decayed:

Opublikowano

Visca El Barca

Na śmierć i rzycie :decayed:

tja....na rzycie :laghing2:

w życiu bym nie był za drużyną z TV na śmierć i życie :cool1:

Opublikowano

a jak barca dzisiaj?

Opublikowano

a jak barca dzisiaj?

1:1 - srednio , w pierwszej polowie nie uznali prawidlowo zdobytej bramki, 2 poprzeczki , troszke pecha ale i gorsza gra w 2giej polowie (Pique , Villa , Bojan bardzo slabe zawody) , to samo Adriano nie najleipej. Messi dzis srednio . Ogolnie zamkneli Seville na ostanie 15min na polowie ale bramki nie strzelili. Wygrana sie nalezala ale Sevilla zagrala super dobrze w drugiej polowie choc momentami przesadzala z faulami ! wycinali w pyl co mogli .

Martwi mnie postawa Davida Villi od kilku meczy jest coraz w gorszej dyspozycji. Nie strzela setek , zle sie ustawia , latwo traci pilke, nie ogrywa 1na1 obroncow. Jak nie on...

Opublikowano

Jak nie on...

oprócz l.messi każdy tak ma

no ale w końcu grali wyjazd z sevillą więc źle nie jest

no i 5pkt.nad R.M.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.