Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Fergusson kiedy odchodzi?

Wiadomo coś?

nigdy, umrze podczas meczu i pochowają go na Old Trafford :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Fergusson kiedy odchodzi?

Wiadomo coś?

Nie wiem czy nie po sezonie 2011/2012 ;)

Opublikowano

Podobno jutro Iniesta nie zagra :disgust:

Ciekawe kto w jego miejsce??? :mysli:

Czyżby masaj??? (Keita)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 17:58_________________________________________________No i ciekawe kto zagra na lewej obronie :decayed:

3 lewych obrońców Barcy (Abidal, Maxwell, Adriano) zostało w domu i nie pojechali do Madrytu :gwizdanie:

Opublikowano

Podobno jutro Iniesta nie zagra :disgust:

Ciekawe kto w jego miejsce??? :mysli:

Idę o zakład że Iniesta zagra od pierwszej minuty :naughty:

Opublikowano

UEFA Liga Mistrzów (Kluby): Schalkeb04 vs. Manchester United (26.04.2011., 20:45)

-nsport HD/SD TNK (13E - kodowane Conax CAS7)

-Sat.1 Austria (19.2E - FTA) niekodowany

-Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog) niekodowany

- no i oczywiście czeska naziemna telewizja cyfrowa , niekodowane :wallbash:

Opublikowano

No i po Szalke :decayed:

Opublikowano

Jest jeszcze rewanż :przebiegly:

Opublikowano

Iniesta nie zagra na 100% i takie sa fakty :confused4: :confused4: . Real ma troche szczescie ze trafil na ten okres w Barcelonie , a dzialacze Dumy Kataloni lacznie z Josepem byli naiwni sadzac ze lawka jest wystarczajaca ...

Jutro wyjdzie na boisko drewno KEITA... oby sie sprawdzil

Opublikowano

Jest jeszcze rewanż :przebiegly:

tak, w dwumeczu będzie 4:0 :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj Real postawi "autobus" w polu karnym :wallbash:

Opublikowano

Dzisiaj Real postawi "autobus" w polu karnym :wallbash:

w pierwszym mecz....bezsensu :no:

browary kupione,chipsy też ....czekam na mecz :kox:

kibicuję Realowi :cool1:

Opublikowano

Real! :good::kox:

Opublikowano

...ja też trzyma kciuki za Real... :thumbup:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

a gdzie miłośnicy Barcelony.... :mysli:

.....nota bene znający ją tylko z TV :polew:

Opublikowano

Dzisiaj Real postawi "autobus" w polu karnym :wallbash:

w pierwszym mecz....bezsensu :no:

W meczu u siebie nie będą chcieli stracić bramki i boje się że będzie "obrona Częstochowy" :thumbdown:

Piwko obowiązkowo :good:

Opublikowano

W meczu u siebie nie będą chcieli stracić bramki i boje się że będzie "obrona Częstochowy" :thumbdown:

u siebie trzeba wykorzystać "atut własnego boiska" i grać ofensywnie

myśle że Real będzie chciał narzucić Barcelonie swój styl,będą grać dużą ilością podań,a obrona skupi się na wyłączeniu z gry Messiego i Xaviego włącznie :gwizdanie:

Opublikowano

W meczu u siebie nie będą chcieli stracić bramki i boje się że będzie "obrona Częstochowy" :thumbdown:

u siebie trzeba wykorzystać "atut własnego boiska" i grać ofensywnie

myśle że Real będzie chciał narzucić Barcelonie swój styl,będą grać dużą ilością podań,a obrona skupi się na wyłączeniu z gry Messiego i Xaviego włącznie :gwizdanie:

Hmm a ja myślę że będzie odwrotnie i to Barca będzie grać piłką a Real będzie się bronił, a jak będzie zobaczymy wieczorkiem, najważniejsze żeby był piękny meczyk :good:

Opublikowano

najważniejsze żeby był piękny meczyk :good:

i oby głównymi aktorami byli piłkarze a nie sędziowie :decayed:

wiadomo jak czasami bywa .....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.