Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Aha Makaveli jak widać to ja miałem racje co do tego jak bedzie wyglądał ten mecz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW

Barca to Messi, Messi to Barca - gdyby nie ten chop, to, ten klub jest średni i nie mam na myśli tylko tego jednego, drugiego, czy następnego meczu :)

A kto się ze mną nie zgadza, nie zna się na piłce :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się ze mną nie zgadza, nie zna się na piłce :tongue4:

To ty jednak zostań przy Pierwszej Miłości :decayed:

btw. Marysia urodziła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto się ze mną nie zgadza, nie zna się na piłce :tongue4:

To ty jednak zostań przy Pierwszej Miłości :decayed:

btw. Marysia urodziła ?

nie wiem, bo mi Mourinho akurat zasłaniał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Makaveli jak widać to ja miałem racje co do tego jak bedzie wyglądał ten mecz :cool1:

a pisałem żeby czasem sędziowie nie byli głównymi aktorami ...

:thumbdown:

Kartka dla Pepe powinna być ale żółta :gwizdanie: sędzia miał spózniony zapłon :wallbash: przez cały mecz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: no i dobrze ze Barca wygrała, przynajmniej finał juz jest znany :naughty: Mourinho..... nie żal mi gościa ,bo nie lubie typa[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 23:06_________________________________________________Barca Mu to będzie coś :kox: oba kluby to moje ulubione i chyba będe za Mu bo powiedzmy ze słabsi :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: no i dobrze ze Barca wygrała, przynajmniej finał juz jest znany :naughty: Mourinho..... nie żal mi gościa ,bo nie lubie typa[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 23:06_________________________________________________Barca Mu to będzie coś :kox: oba kluby to moje ulubione i chyba będe za Mu bo powiedzmy ze słabsi :wink4:

trzeci finał, w ostatnich 4 latach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że Barca wygra :wink4:. Afellay zapierdziela cały czas do przodu :naughty::decayed:. Lada moment i zawita do wyjściowej 11. Messi tylko dołożył nogę i bramka. Piękna druga bramka Messiego. Mijał rywali jak tyczki. Jak typowy Messi :kox:.

btw. Marysia będzie dawcą dla Mariusza :przebiegly:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to by bylo na tyle. Kartka dla Pepe powinna byc zolta za to zagranie ale... cala swoja gra pracowal na to czerwo podobnie jak Marcelo ... i Ramos ... Po meczu pokazano 10 fauli ze spotkania... 9 Realu Madryt :gwizdanie: .

Mou sie dziwi ze jego druzyny koncza mecze w 10 z Barcelona...ale jak on ich ustawia na Barce ? Zawsze tak samo , ostro mocno i bez pardonu i tak grala Chelsea , tak gral Inter i tak gra Real - SILOWO!.

Marcelo sie trawa z nogami Pedro pomylila , i niestety Rodrigez szybko musial udac sie na lawke...

Messi jest poza wszelka kwalfikacja... kto pisal ze Ronaldo przycmil Messiego w CdR ten chyba meczu nie ogladal...Ronaldo nie gral nic w obu meczach tyle ze w tamtym mial jedna dobra glowke i tyle.

Mou ma to na co zasluzyl , chcial wojny ma wojne. Nie wiem co wymysli na rewanz ale jak ostatnio zagral ofensywnie z Barca to dostal 5 bramek , wiec nei mam pojecia co zmodzi.

Prawda jest taka ze predzej powinien z boiska wyleciec Marcelo niz Pepe ale ...sedzia uznal inaczej.

P.s. niech ktos mi powie jak sedzia mial pomagac Realowi jak oni byli raz pod bramka Barcelony i trudnili sie w destrukcji - doslownie nie przebierajac w srodkach, caly mecz? Jak mial Barcelonie wydrukowac czerwo ? Jak wiekszosc fauli byla REALU ? Wsumie i tak ja wydrukowali dla Pinto choc to Arbeloa go pierwszy uderzyl...

Panowie na przewijaku mecz obejrzec i nie gadac glupot , bo przypomincie wielkiego RZOZE Just 5.

Wydaje mi sie ze Real leci zwiedzac miasto Gaudiego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwień z doopy na max'a...

Alves ze swoim zachowaniem myślę spokojnie może iść teraz na piwo z Didą...

Szkoda, bo widowisko mogło być ciekawe do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwień z doopy na max'a...

Alves ze swoim zachowaniem myślę spokojnie może iść teraz na piwo z Didą...

Szkoda, bo widowisko mogło być ciekawe do końca...

Alvesowi mało nogi nie urwało :sarcastic: dla mnie koleś (alves) też nie gra delikatnie, a jak już kogoś fauluje to zawsze rozkłada rączki jak pipa i udaje, że to nie on :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwień z doopy na max'a...

Alves ze swoim zachowaniem myślę spokojnie może iść teraz na piwo z Didą...

Szkoda, bo widowisko mogło być ciekawe do końca...

Taa... jakby mu upierd** noge to wtedy by byla czerwien zasluzona... :gwizdanie:

ZROZUMCIE W KONCU ZE MOU NIE POTRAFI Z BARCELONA WYGRAC NORMALNIE TYLKO SILOWO I CHAMSKO ...od zawsze tak bylo :confused4: :confused4: . Taki z niego Mega Trener tyle ze po CdR Pep poszedl i pogratulowal a Mou oczywiscie zwalil wszystko na arbitra...szkoda ze nie wpoil swoim grajka ze trzeba grac a nie sie bronic .

REAL przez 60min nie gral NIC taka jest prawda, potem gral jeszcze gorzej . Strzaly Ronaldo z d*py jeza .

Dziwi mnie tylko jedna rzecz... dlaczego KAZDY ale to KAZDY arbiter (chyba ze taki ktory nie gwizdze spalonego na 3-1 , Inter Barca, albo nie uznaje prawidlowo zdobytej bramki przez Bojana w rewanzu) myli sie na jego nie korzysc i jego zawodnicy sa wogole niewinni ... no niewiniatko Marcelo , Ramos , Pepe, Adebayor czy Xabi Alonso...

Niestety RZOZE robi pranie mozgu pilkarza do tego stopnia ze wierza w niego jak w przywodce sekty i na tym polega sila jego zespolow . Goscie ida znim w zaparte do konca , czy cierpi na tym klub czy ich wlasna reputacja.

Niebezpieczne zagrania nie maja prawa bytu w footbalu chyba ze chcemy ogladac rzez nie pilke. Goni sie za pilka a nie poluje na kosci, to nie liga amatorska tu nogami sie zarabia kupe kasy i albo sie czuje football albo chce sie komus wyrzadzic krzywde, jak chce obejrzec jak sie goscie kopia po nogach to wlaczam K1 .

Mou gra z Barcelona zawsze tak samo, tak zeby ich zniechecic do gry czyli kopanie po kostkach achillesach , deptanie po kolanach (Marcelo - Pedro) , i to wielki JOSE ktory pilkarzem byl zadnym uwaza za normalne...

Jakby Real gral dobrze i pilka to ogladalibysmy inny mecz a tak ...sami sobie winni :gwizdanie: :gwizdanie: . Nie bylo pressingu nie bylo ofensywy... Mou straszyl Kaka , a co Kaka by zrobil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartka jak najbardziej zasłużona Pepe po raz drugi w odstepie kilku minut spowodował brutalny faul, nie szedł na piłke tylko ewidentnie na nogi, jkby trafił złamał by noge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwień z doopy na max'a...

Alves ze swoim zachowaniem myślę spokojnie może iść teraz na piwo z Didą...

Szkoda, bo widowisko mogło być ciekawe do końca...

Taa... jakby mu upierd** noge to wtedy by byla czerwien zasluzona... :gwizdanie:

ZROZUMCIE W KONCU ZE MOU NIE POTRAFI Z BARCELONA WYGRAC NORMALNIE TYLKO SILOWO I CHAMSKO ...od zawsze tak bylo :confused4: :confused4: . Taki z niego Mega Trener tyle ze po CdR Pep poszedl i pogratulowal a Mou oczywiscie zwalil wszystko na arbitra...szkoda ze nie wpoil swoim grajka ze trzeba grac a nie sie bronic .

REAL przez 60min nie gral NIC taka jest prawda, potem gral jeszcze gorzej . Strzaly Ronaldo z d*py jeza .

Dziwi mnie tylko jedna rzecz... dlaczego KAZDY ale to KAZDY arbiter (chyba ze taki ktory nie gwizdze spalonego na 3-1 , Inter Barca, albo nie uznaje prawidlowo zdobytej bramki przez Bojana w rewanzu) myli sie na jego nie korzysc i jego zawodnicy sa wogole niewinni ... no niewiniatko Marcelo , Ramos , Pepe, Adebayor czy Xabi Alonso...

Niestety RZOZE robi pranie mozgu pilkarza do tego stopnia ze wierza w niego jak w przywodce sekty i na tym polega sila jego zespolow . Goscie ida znim w zaparte do konca , czy cierpi na tym klub czy ich wlasna reputacja.

Niebezpieczne zagrania nie maja prawa bytu w footbalu chyba ze chcemy ogladac rzez nie pilke. Goni sie za pilka a nie poluje na kosci, to nie liga amatorska tu nogami sie zarabia kupe kasy i albo sie czuje football albo chce sie komus wyrzadzic krzywde, jak chce obejrzec jak sie goscie kopia po nogach to wlaczam K1 .

Mou gra z Barcelona zawsze tak samo, tak zeby ich zniechecic do gry czyli kopanie po kostkach achillesach , deptanie po kolanach (Marcelo - Pedro) , i to wielki JOSE ktory pilkarzem byl zadnym uwaza za normalne...

Jakby Real gral dobrze i pilka to ogladalibysmy inny mecz a tak ...sami sobie winni :gwizdanie: :gwizdanie: . Nie bylo pressingu nie bylo ofensywy... Mou straszyl Kaka , a co Kaka by zrobil ?

Prawda. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...