Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie biją się dalej :wink4:

A LECH wygrywa :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 851 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie biją się dalej :wink4:

A LECH wygrywa :kox:

bo z Legia nie sposób nie wygrać :kox:
Opublikowano

Manu i - 1 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Barca- real na jakim kanale?

Opublikowano

:hi:

Macie jakiś namiar gdzie mogę zobaczyć na Cyfrze dzisiejszy mecz LM ?

Opublikowano

No właśnie :naughty:

Opublikowano

Znalazłem coś takiego , jest któryś z tych kanałów w Cyfrze ? http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110503/SPORT15/100988780[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 20:31_________________________________________________Dobra znalazłem kanał 339 :decayed:

Opublikowano

No w dupe. Sopcast nie działa... za***iście

Opublikowano

Ja nie ogladam

Piszcie jak mecz

Opublikowano

w finale PP karne :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:00_________________________________________________

Barcelona 1-4 Real :cool1:

Puyol samobój

Xavi samobój

Messi samobój

Pique samobój

Jesteś tepy bardziej niż myślałem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

pomałać Ci gnaty czy tylko obić buźke :kox::tongue4::punish::vava::banned::sesese:
Opublikowano

w finale PP karne :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:00_________________________________________________

Barcelona 1-4 Real :cool1:

Puyol samobój

Xavi samobój

Messi samobój

Pique samobój

Jesteś tepy bardziej niż myślałem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

pomałać Ci gnaty czy tylko obić buźke :kox::tongue4::punish::vava::banned::sesese:

To było do mnie czy koło mnie?? :wink4:

Opublikowano

oglądacie PP ?

Opublikowano

Jeszcze grają?? :polew:

Opublikowano

Legia wygrała :gwizdanie:

Opublikowano

Legia wygrała :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

LM jest na n sport

Opublikowano

LM jest na n sport

Poważnie?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

w finale PP karne :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:00_________________________________________________

Barcelona 1-4 Real :cool1:

Puyol samobój

Xavi samobój

Messi samobój

Pique samobój

Jesteś tepy bardziej niż myślałem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

pomałać Ci gnaty czy tylko obić buźke :kox::tongue4::punish::vava::banned::sesese:

To było do mnie czy koło mnie?? :wink4:

do Ciebie :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 21:19_________________________________________________Legia :good:
Opublikowano

:embarrassed:

:kox:

Opublikowano

Legia wygrała :gwizdanie:

Jak to możliwe żeby tak słaba drużyna zdobyła PP :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.