Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dobrze widziałem to Zawisza też na meczu była :mysli:

Zawisza to on a nie ona :cool1:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Hehe no tak, nawet nie pomyślałem o tym jak to pisałem :decayed:

Opublikowano

jarko zobacz jak nie widziałeś

Opublikowano

jarko zobacz jak nie widziałeś

co za bydło...

Opublikowano

jarko zobacz jak nie widziałeś

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

Niewiele brakło... Jakby tylko Legia też zdecydowała się ruszyć na murawę w stronę Lecha to byloby gruuubo :gwizdanie:

Opublikowano

Niewiele brakło... Jakby tylko Legia też zdecydowała się ruszyć na murawę w stronę Lecha to byloby gruuubo :gwizdanie:

a szkoda, może kilku kretynów mniej by było, ja bym jeszcze dobijał rannych :naughty:

Opublikowano

nie jestem taki ale już się pochwale :naughty:

Cyfra + HD wykupiona :dance:

liga angielska HD

hiszpańska HD

włoska HD

ekstraklasa HD

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

nie jestem taki ale już się pochwale :naughty:

Cyfra + HD wykupiona :dance:

liga angielska HD

hiszpańska HD

włoska HD

ekstraklasa HD

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

już to miałem 10 lat temu :polew::kox:
Opublikowano
  • Autor

Dopiero teraz :shocked:

Jak Ty życie spędzałeś :mysli:

Pewnie Ci smutno musiało być :decayed:

Opublikowano

nie jestem taki ale już się pochwale :naughty:

Cyfra + HD wykupiona :dance:

liga angielska HD

hiszpańska HD

włoska HD

ekstraklasa HD

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A piwko dobre podaja w tej knajpie?

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie jestem taki ale już się pochwale :naughty:

Cyfra + HD wykupiona :dance:

liga angielska HD

hiszpańska HD

włoska HD

ekstraklasa HD

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:naughty:

jeszcze miesiąc i będzie przerwa wakacyjna :disgust:

Opublikowano
  • Autor

już to miałem 10 lat temu :polew::kox:

Ja wiem ze te 10 lat w Twoim przypadku to baaardzo długo, ale tak na serio to jeszcze wtedy nie było HD... :gwizdanie:

Nie przechwalaj się zielony cwaniaczku :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

już to miałem 10 lat temu :polew::kox:

Ja wiem ze te 10 lat w Twoim przypadku to baaardzo długo, ale tak na serio to jeszcze wtedy nie było HD... :gwizdanie:

Nie przechwalaj się zielony cwaniaczku :naughty: :naughty: :naughty:

wiem, że nie było HD ale wszystko można było juz oglądać a opcje z HD mam w standardzie :naughty:
Opublikowano

dopiero teraz bo wcześniej czas spędzałem przy filmach z neta i konsoli PS3 :tongue4:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 11:29_________________________________________________

nie jestem taki ale już się pochwale :naughty:

Cyfra + HD wykupiona :dance:

liga angielska HD

hiszpańska HD

włoska HD

ekstraklasa HD

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A piwko dobre podaja w tej knajpie?

:decayed: :decayed: :decayed:

zależy jakie kupisz i przywieziesz :naughty:
Opublikowano

dopiero teraz bo wcześniej czas spędzałem przy filmach z neta i konsoli PS3 :tongue4:

powoli jak widać doroślejesz :decayed::naughty:
Opublikowano

yebani :polew:

Opublikowano

dopiero teraz bo wcześniej czas spędzałem przy filmach z neta i konsoli PS3 :tongue4:

powoli jak widać doroślejesz :decayed::naughty:

:polew: dobrze że przed trzydziestką zdążyłem :decayed:
Opublikowano

Za duzo kontrowersji po tych meczach GD, niestety Mou nawkladal pilkarza glupot do glowy i zamiast skupic sie na graniu skupiaja sie na sedziach ... :confused4: :confused4: Braca tez przesadzala z symulacjami w tych meczach.

A czy bramka Higuaina byla prawidlowo zdobyta... NIE , Ronaldo faulowal ostatniego obronce wpadajac w jego nogi tu nie ma byc mowy o przywileju. Sedzia jednak powinien byl odgwizdac faul na Ronaldo i wtedy byloby sprawiedliwie . Nie moga padac takie bramki , a Krystyna coraz bardziej upodabnia sie do swojego trenera-wizjonera od teori spiskowych.

Real walczyl dzielnie ale Barca grala na 70% wtym meczu :gwizdanie: :gwizdanie:

Dla zakochanych w MOU i jego taktyce proponuje obejrzec wywiad jak zaczynal z Chelsea i gral mecz (nie pamietam z ktora druzyna) i skrazyl sie ze obrona i kontrataki to antyfootbal i tak sie nie gra w pilke ... Ciekawe Panie RZOZE co mozna teraz o Panu powiedziec :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Konsola rozumiem, ale filmy z neta :blink:

Nawet nie pisz co to za filmy były :decayed:

BTW mmcv nie spamuj :kox::polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.