Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

dopiero teraz bo wcześniej czas spędzałem przy filmach z neta i konsoli PS3 :tongue4:

powoli jak widać doroślejesz :decayed::naughty:

:polew: dobrze że przed trzydziestką zdążyłem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Za duzo kontrowersji po tych meczach GD, niestety Mou nawkladal pilkarza glupot do glowy i zamiast skupic sie na graniu skupiaja sie na sedziach ... :confused4: :confused4: Braca tez przesadzala z symulacjami w tych meczach.

A czy bramka Higuaina byla prawidlowo zdobyta... NIE , Ronaldo faulowal ostatniego obronce wpadajac w jego nogi tu nie ma byc mowy o przywileju. Sedzia jednak powinien byl odgwizdac faul na Ronaldo i wtedy byloby sprawiedliwie . Nie moga padac takie bramki , a Krystyna coraz bardziej upodabnia sie do swojego trenera-wizjonera od teori spiskowych.

Real walczyl dzielnie ale Barca grala na 70% wtym meczu :gwizdanie: :gwizdanie:

Dla zakochanych w MOU i jego taktyce proponuje obejrzec wywiad jak zaczynal z Chelsea i gral mecz (nie pamietam z ktora druzyna) i skrazyl sie ze obrona i kontrataki to antyfootbal i tak sie nie gra w pilke ... Ciekawe Panie RZOZE co mozna teraz o Panu powiedziec :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola rozumiem, ale filmy z neta :blink:

Nawet nie pisz co to za filmy były :decayed:

BTW mmcv nie spamuj :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Nawet nie pisz co to za filmy były :decayed:

"tits in work" , "my friend hot mum" itd :polew:

nie na serio to miałem na myśli filmy z torrentów te kinowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola rozumiem, ale filmy z neta :blink:

Nawet nie pisz co to za filmy były :decayed:

BTW mmcv nie spamuj :kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: a tam :wink4: , cichaj Jarko :bag:, balonik po CdR juz pekl i trzeba sie ztym pogodzic :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z RealMadryt.pl od readaktora w newsach - no wkoncu jakis obiektywny :naughty: :naughty:

"Chwilę po wznowieniu świetną akcję przeprowadził Cristiano Ronaldo, piłka odbiła się od Mascherano, dopadł do niej Gonzalo Higuain i ... umieścił ją w siatce, tuż obok Víctora Valdésa. Wielką radość kibiców Los Blancos przerwał gwizdek sędziego. Pan Frank De Bleckeere podjął słuszną decyzję. Tak, słuszną. Ronaldo wytrącił z równowagi Argentyńczyka, przez co ten nie mógł już dojść do piłki. Gdyby były zawodnik Liverpoolu ustał na nogach, Pipita mógłby pomarzyć jedynie o dobrym kebabie, a nie o strzeleniu bramki. Kto uważa inaczej, niech nieco ochłonie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten półfinał był przegrany już w pierwszym meczu, nie ma co sie dalej podniecać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Jarko mało takich "Madritsta" jak ty - takich którzy przyznają się :cool1:

No i mało takich jak Bieniek - którzy pogratulowali zwycięstwa

:good:

Barca barca barca !!!![br]Dopisany: 04 Maj 2011, 12:43_________________________________________________Teraz możemy tylko czekać na finał LM

Barca - ManU

Dwie drużyny lubie i obie mają u mnie szacunek ale wiadomo kto wygra :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final bedzie ciekawy oby sedzia go nie skopal i bedzie naprawde dobry mecz ... :good: :good: Oby wygral lepszy , bo MANU i BARCA to najlepsze zespoly na swiecie obecnie - potwierdza to ich obecnosc w finale LM po raz 2gi wciagu 3 lat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final bedzie ciekawy oby sedzia go nie skopal i bedzie naprawde dobry mecz ... :good: :good: Oby wygral lepszy , bo MANU i BARCA to najlepsze zespoly na swiecie obecnie - potwierdza to ich obecnosc w finale LM po raz 2gi wciagu 3 lat :good:

Hihi no i tu się nie zgadzamy bo ten drugi dla mnie na tą chwilę to Real, któremu już coraz mniej do miejsca pierwszego brakuje :naughty:

A biorąc pod uwagę gdzie byli na początku sezonu, postęp jest ogromny :gwizdanie:

Możecie nie lubić Mou - moim zdaniem idealnie pasuje do buńczucznego Realu - ale to pierwszy trener od kilku sezonów który całkiem nieźle to wszystko tam poukładał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Dobra Jarko może i są drudzy ale w Hiszpanii

Na Świecie napewno nie bo kiedy oni ostatnio grali w półfinale LM??? :wink4:

ManU i Barca i nie ma co gadać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grali teraz bo trafili na lepszą Barcę, ale myślę że Shalke i MU by ograli - finał powinien być Hiszpański...

Oczywiście patrząc pod katem ostatnich kilku lat to Real wypada słabo, ale ja wyraźnie napisałem że chodzi o ten sezon, że zrobili spory postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko ale zobacz... miec dobry jeden sezon to nie sztuka (jak pokazal Inter, czy Bayern) ale trzymac forme 5, 6 , 7 zkolei sezon to cos po czym poznaje sie dobre druzyny (ManU , Barca). Real dopiero teraz zagral w LM bardzo dobrze . Bo nie mozna im umniejszac ze pieknie rozprawili sie z Totenhamem i ogolnie grali bardzo dobrze.

IMO Mou psuje Real jako klub... Real nie powienien sie awanturowac o odpadniecie z LM bo odpadl slusznie i poprostu byl slabszy i tyle. Przez Special Five tworza sie zgrzyty miedzy pilkarzami i sztabem oraz klubami ktore ostatnio zyly w dobrych stosunkach (na wyzszych szczeblach). Rywalizacja, rywalizacja ale Mou zbyt bajkowo do tego podchodzi szukajac tanich sensacji i zdejmujac presje i odpowiedzialnosc za porazke z SIEBIE (przedewszystkim) i z zawodnikow .

"Okradli Nas" - slowa CR , to przeciez smieszne... kto kogo z czego okradl ? Mou sprawil ze oni nie widza w sobie zadnej winy , malo tego czuja sie chyba nawet lepsi bo ciagle gdybaja...

Barca potrafila sie honorowo z CdR pozegnac , i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

polski kibic dzieli się na 3 grupy :

1.bandyta (pseudokibic) - 30%

2.miłośnik klubów zagranicznych z tv - 60%

3.koneser polskiej piłki i fanatyk klubu ze Swojego miasta/regionu - 10% .... a powinno być minimum 70% :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coż za przemyślenia w dniu dzisiejszym :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska piłka to tragedia.

Na stadionach nie ma co podziwiać tylko w łeb można dostać beznadzieja :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Na stadionach nie ma co podziwiać tylko w łeb można dostać beznadzieja :sick3: :sick3:

bzdura....byłem na wielu meczach Zawiszy i jakoś włos mi z głowy nie spadł( mojej żonie i synowi też nie ) :gwizdanie:

a często stoje w "młynie" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...