Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian A4

Panowie do finału LM Barca - ManU zostało ponad 3 tygodnie a już zaczyjają media spam :decayed:

Przed chwilą wyczytałem, że Sir. Alex F. ma zaczerpnąć pomocy u Mourinho Porque The Special Five :kox:

Coś mi się nie chce wierzyć, że tak chonorowy i kochający football Sir Alex miałby to zrobić...

Jak dla mnie Barca może ten finał pzegrać....

Dla kazdego "Cules" i tak jest wygrana po przejściu Realui :naughty:

A tak ogólnie ładna dzisiaj pogoda :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:06_________________________________________________Piękna chwila :tongue4:

Eric Abidal Comeback in Barcelona 1-1 Real Madrid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

A tak ogólnie ładna dzisiaj pogoda :decayed:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 16:06_________________________________________________Piękna chwila :tongue4:

LPtEtEE-ClU

To jest szacunek dla piłkarzy :decayed:. Nie to co Real...

Widać, że Barca to jedna wielka rodzina i takiej atmosfery w klubie może Real pozazdrościć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny...

obraz4js.jpg

Tym razem za peta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba złożyć petycje o rozwiązania polskiej "Ekstra"klasy i reszty. poza tym ze nic sobą nie prezentują oprócz chaotycznego biegania za piłką to są pożywka dla bandy debili w dresach :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: trzeba by zaczac od PZNP :naughty: ale ich juz probowali rozwiazywac to zatkali morde Frankiem Smuda , ktory chyba wchodzi w to bagno Laty coraz glebiej ...bo juz sam nie wie co gada i co robi na tej lawce trenerskiej :gwizdanie:

Mial zlapac wszystkich za pysk a wyszlo na to ze jego zlapali za morde i przytopili w plywajacym gownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, najłatwiej powiedzeć żeby rozwiązać ale nie o to chodzi.

Tu trzeba zrobić jak w Rosji zrobił Putin. Trzeba wyrwać chwasta tj. PZPN.

Co to za rozwiązanie zamknąć stadion ?

A jak złapali 2000 pijanych kierowców przez święta to powinni zamknąć wszystkie drogi jeśli taką mają taktykę.

Albo jak ktoś przed tobą jechał za szybko i go nie złapali to pewnie ty za to zapłacisz ?

Niezłe bzdety serwuje nam Tusk.

Powinno się otworzyć stadion a zamknąc Tuska :polew:

Zamknąć stadiony ?

Spójrzmy też z drugiej strony. A co z przyjezdnymi - Górnikiem i Koroną?

Dziesiątki kibiców załatwiło sobie urlop, ultrasi zapewne przygotowali oprawę (pewnie będzie do wyrzucania), zapłacili za pociąg specjalny (na pewno nie da się pociagu anulować, bez żadnych kosztów), zapłacili za bilety, i teraz zostają w pupie... Mimo, że nic nie zrobili...

Zamknąc stadiony i znów bezbarwna transmisje w TV bez dopingu przy pustych trybunach, brak zysków ze sprzedaży wejsciówek, sprzedaży kateringu.

Tylko dlaczego mają na tym tracić kluby, i kto im za to zapłaci? Tusk ?

Wszyscy wiedzą że to była prowokacja, wiadomo że jak sie zostawi kibiców Legii i Lecha to może sie coś wydarzyć, tym bardziej że ochrony była garstka.

Dlaczego dopuścili do meczu na obiekcie w Bydgoszczy ? Przeciez policja wydała negatywną opinie o tym obiekcie i brak zgody na rozegranie spotkanie o podwyższonym ryzyku. PZPN mimo wszystko zdecydował sie na Bydgoszcz.

Tuska boli akcja kibiców wymierzona w rząd którą kibice rozpoczeli na meczach 15-17 kwietnia 2011r, a dokładniej

http://wladcytrybun.pl/index.php/component/content/article/6-news/178-temat-zastpczy-kibice

Wszystko to było fajnie pomyślane, dać skromną ochrone, mało bezpieczny stadion II ligowy, kibiców Legii i Lecha, do tego max. emocji bo w sumie finał PP.

Dym gotowy. Zawsze to lepiej odwrócić uwagę w mediach od panującej drożyzny. A jutro pewnie znów paliwo pójdzie w góre albo żywność.

Ale może nikt nie zauważy bo we wszystkich stacjach będą wałkować na okrągło o kibicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Dlaczego dopuścili do meczu na obiekcie w Bydgoszczy ? Przeciez policja wydała negatywną opinie o tym obiekcie i brak zgody na rozegranie spotkanie o podwyższonym ryzyku. PZPN mimo wszystko zdecydował sie na Bydgoszcz.

bo Lato obiecał im przy wyborach że jak na niego zagłosują i wygra to da mecze finałowe w bydg (ten był drugi z rzędu na Zawiszy) :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to Bydgoski stadion spełnia wymogi ekstraklasowe, zatem nie wiem skąd wniosek stadionu drugoligowego...

Poza tym w Bełchatowie było podobnie :gwizdanie:

Kiepsko zabezpieczyli obiekt i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

stadion Zawiszy spełnia wymogi UEFA i FIFA :cool1:

-Obiekt spełnia standardy wyznaczone przez Międzynarodową Federację Lekkoatletyki (IAAF) zatwierdzane w tzw. certyfikacie First Class.

- Stadion spełnia wymogi techniczno-organizacyjne PZPN, UEFA i FIFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymogi spełnia, ale mecz typu Lech - Legia to inna kategoria.

Minister mówił Lacie, że policja będzie miała problem bo tam jest bieżnia i sporo miejsca za bramkami w związku z czym ciężej to okiełznać...

PZPN to w ogóle inna bajka, julo ten chwast jest nie do ruszenia, ma zbyt głębokie korzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość nowych stadionów ma niskie ogrodzenie, jakby chcieli to na każdym by wtargnęli...

Policja przed końcem spotkania mogła się ustawić przed trybunami i to myślę by sprawę załatwiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd jest nieudolny, nie można za każdym razem tworzyć nowych przepisów i udawać że to załatwi sprawę.

Pozatym zamknąć stadiony w Poznaniu i Warszawie, przeciez to są na chwile obecną chyba najnowocześniejsze stadiony w Polsce, w przeciwieństwie do tego w Bydgoszczy.

Jarko, zgadza się jak by chcieli to by wtargneli na każdym, ale przecież Legia zaraz sie cofneła. Nie chciała dymić. Wlecieli na boisko spontanem, a wbieganie na murawę po zdobyciu mistrzostwa czy pucharu ma w Polsce przecież długą tradycję. Bywało, że policja lub ochrona też je uniemożliwiała. Ale było i tak, że – formalnie lub nie - wyrażała na to zgodę. A pokazywane to było w mediach jako dowód piękna piłki nożnej i wyzwalanych przez nią emocji.

Lech zaczął dymić po przegranym meczu, ale druga sprawa że były do tego bardzo sprzyjające warunki. Mnie o to właśnie chodzi. Że to raczej była podpucha i o to im chodziło bo kibice zaczeli być dla nich niewygodni i oczerniali rząd różnego typu transprentami.

Np. na finale PP - "Donald – premier ‘Wybiórczej’ czy obywateli?"

Albo wcześniej to:

"Projekt Euro 2012: stadiony – przepłacone, autostrady – nie będzie, dworce – przypudrowane, lotniska – prowincjonalne, zawodnicy – słabi, temat zastępczy – kibice"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niedługo takie akcje kibiców będą stanowić początek końca ery bandyckiego rządu i dojdzie do takich akcji na terenie całego kraju.

Już mało brakuje i ludzie wyjdą na ulice jak w Grecji.

Swoją drogą przypomniał mi sie jeden tekst Korwin-Mikke - mniej więcej taki:

„Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie Ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba?” [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 17:53_________________________________________________

Pamiętacie mecz w Belgii ,bodajże w 1981r, kiedy za bramką był ogromny "zakazany napis "?

Cały świat widział ten transparent. Ja jednak uważam, że polscy kibice to zdrowa "tkanka patriotyczna"na ogólnie chorym politycznie organizmie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, zgadza się jak by chcieli to by wtargneli na każdym, ale przecież Legia zaraz sie cofneła. Nie chciała dymić. Wlecieli na boisko spontanem, a wbieganie na murawę po zdobyciu mistrzostwa czy pucharu ma w Polsce przecież długą tradycję. Bywało, że policja lub ochrona też je uniemożliwiała. Ale było i tak, że – formalnie lub nie - wyrażała na to zgodę. A pokazywane to było w mediach jako dowód piękna piłki nożnej i wyzwalanych przez nią emocji.

Ale kibice Legii stali już za bramką kiedy jeszcze tego pucharu nie mieli...

Co by było gdyby Wawrzyniak jako ostatni nie strzelił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kompromitacja na Euro 2012 :decayed::naughty:.

Dla przypomnienia wygrana z Portugalią 2:1. Nie tylko chodzi o wynik, ale o styl w jakim wygrali :hi:. Gdyby byli bardziej skuteczni to by wygrali więcej niż 2:1. Wtedy po raz ostatni czułem się dumny, że jestem Polakiem... Teraz mi jest wstyd...

6jKzZ3fFXgM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że było mi dane być na tym meczu :gwizdanie:

Niestety byłem też na Polska-Kolumbia i dokładnie widziałem "paradę" Kuszczaka :blink:

Po meczu z Portugalią był jeszcze jeden dobry, z Czechami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Czechami też bardzo dobrze zagrali :). Ja byłem raz na meczu Polski jak grała z Azerbejdżanem i wygrała 8:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...