Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to, że kibice nie prowadzą dopingu też jest bez sensu :wallbash:

przecież politykom to jeden ch*j czy jest doping czy go nie ma...

A cierpią na tym piłkarze, mecz itp

Chyba powinni przyjąć troszkę inną formę protestu niż brak zorganizowanego dopingu :mysli:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, brak dopingu to średnia forma protestu...

BTW Ogląda ktoś Jaga-Legia :naughty:

Opublikowano

w sumie ciężko będzie im zorganizować jakiś protest. Brak dopingu... traci widowisko, nie przyjdą na mecz... traci klub, jedyne co to to że tusk straci młodych wyborców...

Opublikowano

Dokładnie, brak dopingu to średnia forma protestu...

BTW Ogląda ktoś Jaga-Legia :naughty:

:naughty:

jak nie jak tak :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:19_________________________________________________

w sumie ciężko będzie im zorganizować jakiś protest. Brak dopingu... traci widowisko, nie przyjdą na mecz... traci klub, jedyne co to to że tusk straci młodych wyborców...

moim zdaniem mogą opuszczać trybuny na ok 10 min, wracać i jechać z głośnym i równym dopingiem :kox:

Opublikowano

moim zdaniem mogą opuszczać trybuny na ok 10 min, wracać i jechać z głośnym i równym dopingiem

ale co to da??

Opublikowano
  • Autor

Tyle co brak dopingu...

Wiadomo żeby był widoczny sprzeciw takiemu przez rząd działaniu.

Opublikowano

aż średnio się patrzy na taki mecz,

ciekawe jak derby Śląska wyglądają, jak Polonia nie wygra, to chyba leci razem z Arką :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Górnik prowadzi 1-0 i najsłabsza jesienią Cracovia ma coraz większe szanse utrzymać się...

Mecz Jaga-Legia ogląda się średnio, dobrze że choć na boisku się coś dzieje...

A już w ogóle fatalnie przy zamkniętych trybunach to jest jak sparing - anty piłka, co to za liga :thumbdown:

Opublikowano

dawno nie widziałem tak słabej legii jak w tym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jaga już dawno powinna prowadzić... Klepią niemiłosiernie... Widać że tam coś chyba w głowach siedzi...

Opublikowano

Polonia remisuje, łapią się brzytwy :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:41_________________________________________________

Jaga już dawno powinna prowadzić... Klepią niemiłosiernie... Widać że tam coś chyba w głowach siedzi...

Skorża chyba długo w wawie nie potrenuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Karny po faulu Pazdana :disgust:

Opublikowano

zaczął się doping, to i komentator jakiś taki żywszy :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 21:51_________________________________________________no i Górnik wygral, nie spodziewałem się takiego wyniku

Za Dziurowicza wygrałaby Polonia :wink4:

legia już dycha rękawami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miedź Legnica

Zdzieszowice - Miedź Legnica

W związku z niemożnością udania się na mecz wyjazdowy z Ruchem Zdzieszowice, SKTM, korzystając z okazji, organizuje wyjazd autokarowy do kościoła św. Antoniego, który mieści się w Zdzieszowicach, przy ul. Pokoju 1.

Kościół ten został oryginalnie zbudowany w 1920 r, a następnie na jego miejsce powstał obecny kościół. Miało to miejsce w latach 1935-1937. Budynek ten jest zbudowany w stylu neo-gotyckim, z widocznymi inspiracjami sztuki monumentalnej okresu 20-lecia międzywojennego. jest on doskonałym reprezentantem sztuki sakralnej Opolszczyzny w ostatnich latach przed II Wojną Światową.

W trakcie zwiedzania przewidujemy możliwość indywidualnego pomodlenia się w intencji rządzących naszym krajem, aby ich decyzje już zawsze cechowała rozwaga i troska o dobro wspólne, a także czas wolny, w trakcie którego będzie można zwiedzić Zdzieszowice. Szczegółowy program wycieczki zostanie podany niebawem.

Zapisy na zwiedzanie Kościoła prowadzone są w Galerii Piastów, na stoisku z odżywkami i suplementami diety (I piętro, obok KFC). Koszt przejazdu autokarem to 25 zł. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wyprawie. Mamy nadzieję, że wolni od trosk dnia codziennego razem z nami wybierzecie się w te podróż.

Sandecja

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji serdecznie zaprasza na wycieczkę krajoznawczą do miejscowości Łęczna

Cel podróży:

Starostwo Powiatowe w Łęcznej,

al. Jana Pawła II 95a, 21-010 Łęczna

Celem podróży jest zwiedzanie Łęcznej, w szczególności budynku Starostwa Powiatowego, który posiada unikalną i ciekawą architekturę.

Czas i miejsce zbiórki

sobota 14 maj 2011 rok, godzina 8:00

Czas przybycia do celu:

15.30

Czas zwiedzania:

60 minut

Czas wolny:

16.30 - 19.30

W czasie wolnym można w grupie niezorganizowanej obejrzeć mecz 1 ligi Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz.

Spotkanie zostanie rozegrane na znajdującym się nieopodal celu wycieczki stadionie Górnika Łęczna przy Al. Jana Pawła II 13.

Bilet na trybunę A (sektory 1-4) kosztuje 20 złotych, na trybunę B - 5 złotych, a na trybunę C (sektor 1-4) 10 złotych. Bilety do nabycia w kasach stadionu.

Powrót:

20.00

Opublikowano

Miedź Legnica

Zdzieszowice - Miedź Legnica

W związku z niemożnością udania się na mecz wyjazdowy z Ruchem Zdzieszowice, SKTM, korzystając z okazji, organizuje wyjazd autokarowy do kościoła św. Antoniego, który mieści się w Zdzieszowicach, przy ul. Pokoju 1.

Kościół ten został oryginalnie zbudowany w 1920 r, a następnie na jego miejsce powstał obecny kościół. Miało to miejsce w latach 1935-1937. Budynek ten jest zbudowany w stylu neo-gotyckim, z widocznymi inspiracjami sztuki monumentalnej okresu 20-lecia międzywojennego. jest on doskonałym reprezentantem sztuki sakralnej Opolszczyzny w ostatnich latach przed II Wojną Światową.

W trakcie zwiedzania przewidujemy możliwość indywidualnego pomodlenia się w intencji rządzących naszym krajem, aby ich decyzje już zawsze cechowała rozwaga i troska o dobro wspólne, a także czas wolny, w trakcie którego będzie można zwiedzić Zdzieszowice. Szczegółowy program wycieczki zostanie podany niebawem.

Zapisy na zwiedzanie Kościoła prowadzone są w Galerii Piastów, na stoisku z odżywkami i suplementami diety (I piętro, obok KFC). Koszt przejazdu autokarem to 25 zł. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej wyprawie. Mamy nadzieję, że wolni od trosk dnia codziennego razem z nami wybierzecie się w te podróż.

Sandecja

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji serdecznie zaprasza na wycieczkę krajoznawczą do miejscowości Łęczna

Cel podróży:

Starostwo Powiatowe w Łęcznej,

al. Jana Pawła II 95a, 21-010 Łęczna

Celem podróży jest zwiedzanie Łęcznej, w szczególności budynku Starostwa Powiatowego, który posiada unikalną i ciekawą architekturę.

Czas i miejsce zbiórki

sobota 14 maj 2011 rok, godzina 8:00

Czas przybycia do celu:

15.30

Czas zwiedzania:

60 minut

Czas wolny:

16.30 - 19.30

W czasie wolnym można w grupie niezorganizowanej obejrzeć mecz 1 ligi Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz.

Spotkanie zostanie rozegrane na znajdującym się nieopodal celu wycieczki stadionie Górnika Łęczna przy Al. Jana Pawła II 13.

Bilet na trybunę A (sektory 1-4) kosztuje 20 złotych, na trybunę B - 5 złotych, a na trybunę C (sektor 1-4) 10 złotych. Bilety do nabycia w kasach stadionu.

Powrót:

20.00

:decayed:

Polak potrafi :kox:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: Górnik wygrał :gwizdanie:
Opublikowano

:naughty: Górnik wygrał :gwizdanie:

Polonia raczej nie ma kasy na ekstraklase :thumbdown:

Opublikowano

to można powiedzieć że majster już znany

Opublikowano
  • Autor

Już drugi sezon mocno biedują, lepsza dla nich na pewno będzie I liga...

No ale, jak jutro Arka wygra w Kielcach to do końca może być bardzo ciekawie :gwizdanie:

edyta Dopisany: 13 Maj 2011, 22:09

to można powiedzieć że majster już znany

A miałeś jakieś wątpliwości :?:

To już wiadome od kilku dobrych kolejek...

Opublikowano

Lepiej że Wisła majstrem niż Skorżowa Legia :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.