Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,W-Krakowie-kibice-beda-dopingowac-Wisle,wid,13407776,wiadomosc.html

żenada :thumbdown:

Jak już cała Polska to Oni też by mogli sobie odpuścić, a później na rynku normalnie tytuł fetować :gwizdanie:

U nas był protest w meczu z Lechem :P

I z niczego sie nie wylamujemy bo nasza grupa decyzyjna ustalila wszystko z OZSK.

Zresztą my nie musimy niczego udowadniac nikomu, solidarnosc kibicowska dla kibicow Wisly to pojecie bardzo wazne co SKWK i osoby decyzyjne pokazaly wielokrotnie np. zalawiajac Cracovii wejscie na derby czy wychodzac z meczu gdy Widzew nie zostal wpuszczony.

A tego pastwiska nie skomentuje,

dodam tylko tyle że wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zawisza chce zbojkotować derby z Elaną Toruń ...zresztą kibice gości mają śmieszny "zakaz" przyjazdu

szkoda że Ci (PZPN) co powinni budować i wzmacniać football w polsce go niszczą i zniechęcają wszystkich

Listkiewicz,Kręcina i Lato to najwięksi grabarze polskiej piłki razem z Fryzjerem

btw w niedawnym odcinku "Cafe Futbol" fajnie powiedział Kołtoń - polska piłka jest na takim słabym poziomie bo piłkarze wiedzieli(byli tego świadomi) że nie muszą trenować żeby wygrać....wystarczyła zrzuta na mecz, teraz poziom będzie się powoli podnosić bo o wyniku będzie decydować gra na boisku....więc muszą zacząć trenować i podnosić swoje kwalifikacje

Opublikowano

totalna głupota z tym brakiem dopingu :wallbash:

kto to qr.wa wymyślił :thumbdown:

na mecz nie da się patrzeć :disgust:

Opublikowano

totalna głupota z tym brakiem dopingu :wallbash:

kto to qr.wa wymyślił :thumbdown:

na mecz nie da się patrzeć :disgust:

muszą widzieć do cholery że coś jest nie tak

zreszta obojętnie jakby nie wyglądy protesty zawsze będe po stronie kibiców :hi:

Opublikowano

http://www.weszlo.com/news/6871

Nietypowy protest kibiców ŁKS-u

Opublikowano

Zapomniał wół jak cielęciem był czyli nasz premierunio pierwszy zapiewajło Lechii .Sam się wygłupial na meczach a teraz nie pozwala kibicom oglądać meczy.Jak chcieli ukarać kibiców Śląska za race w Lubiniu to mieli imienną listę 1000 kibiców co byli na meczu i mogli im nie sprzedać biletów a nie karać wszystkich pozbawiając ich oglądania fajnego meczu z 6 bramkami co jest rzadkościa w naszej lidze

Opublikowano

KTO NIE SKACZE TEN ZA TUSKIEM :!: HOP HOP HOP :!:

skok3.gifskok3.gifskok3.gifskok3.gif

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

skok3.gifskok3.gifskok3.gifskok3.gif

Opublikowano

Wisła miszcz :rolleyes:

Opublikowano

Wisła miszcz :rolleyes:

czy jest tego godna pokażą kwalifikacje LM :naughty:
Opublikowano

Wisła miszcz :rolleyes:

czy jest tego godna pokażą kwalifikacje LM :naughty:

oby :wink4:

teraz czas na l. angielską :decayed:

Opublikowano

kesera sera...... :oklaski: :thumbup:

wisla_krakow_1_1239x779.jpg

Opublikowano

Nie pokonana Nasza WISEŁKA kochana :decayed::kox::naughty:

Opublikowano

Kraków to Cracovia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,W-Krakowie-kibice-beda-dopingowac-Wisle,wid,13407776,wiadomosc.html

żenada :thumbdown:

Jak już cała Polska to Oni też by mogli sobie odpuścić, a później na rynku normalnie tytuł fetować :gwizdanie:

U nas był protest w meczu z Lechem :P

I z niczego sie nie wylamujemy bo nasza grupa decyzyjna ustalila wszystko z OZSK.

Zresztą my nie musimy niczego udowadniac nikomu, solidarnosc kibicowska dla kibicow Wisly to pojecie bardzo wazne co SKWK i osoby decyzyjne pokazaly wielokrotnie np. zalawiajac Cracovii wejscie na derby czy wychodzac z meczu gdy Widzew nie zostal wpuszczony.

A tego pastwiska nie skomentuje,

dodam tylko tyle że wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.

Hahaha nawet się nie wygłupiaj z takimi tekstami jak ten ostatni bo to smutne a nie śmieszne jest :wink4:

Wasza solidarność z innymi... Hmmm...

Macie chyba super zgodę ze Śląskiem a to jak nie pamiętasz ich stadion m. in. zamknęli...

To Wasi ziomali z Wrocławia musieli stać za bramą w trakcie Swojego meczu :gwizdanie:

Ale oczywiście, dla Was ważniejsza sto któraś święta wojna i to bez udziału kibiców gości...

Mogliście odpuścić, jak nie cały mecz to chociaż połowę...

Solidarność kibicowska dla Was jest bardzo ważna :?: To po co Wam sprzęt na osiedlach, ustawkach, wyjazdach - czemu tu nie jesteście solidarni z całą Polską ( Pasy również ) :gwizdanie:

Opublikowano

A może na podium trzej królowie wielkich miast Wisła Śląsk Lechia

Opublikowano
  • Autor

A może na podium trzej królowie wielkich miast Wisła Śląsk Lechia

Jak już to Wisła Lechia i Śląsk :naughty:

Opublikowano

kolejność nieważna

Opublikowano
  • Autor

Kolejność nie jest przypadkowa :naughty:

Ale fakt, chyba trzy najładniej grające drużyny w lidze. Na jesień przyjemnie oglądało się jeszcze Zagłębie i Jagę, niestety teraz już nie bardzo...

Wisła ma jeszcze wahania, Lechia i Śląsk cały czas wysoki poziom :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:05_________________________________________________

Paweł Zarzeczny o Staruchu, Tusku i kibicach

:kox:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 01:11_________________________________________________

Paweł Zarzeczny o kibicach

:gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 01:21_________________________________________________

Opublikowano

Zarzeczny gada troche jak upalony dobrym skrętem...ale stoi po właściwej stronie :good:

młyn ŁKS-u dał rade :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.