Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typowałęm :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to co jeszcze marudzisz :evil:

Opublikowano
  • Autor

Benzema, wcześniej Kaka do Milanu za Ibrahimowicza :gwizdanie:

Opublikowano

Typowałęm :kox: :kox: :kox:

jakoś ci bez kropka nie do twarzy :naughty:
Opublikowano

Typowałęm :kox: :kox: :kox:

jakoś ci bez kropka nie do twarzy :naughty:

To poproszę :kox:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 20:06_________________________________________________

Benzema, wcześniej Kaka do Milanu za Ibrahimowicza :gwizdanie:

Jarko nie wiesz co mówisz :facepalm:

Szkoda psuć zespołu tym pajacem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Meczyk jest, oglądać proszę a nie głupoty jakieś... :evil:

Opublikowano

na tego młokosa niech zarzucą

sporo już umie, Busquets nr 2 jak nic :decayed:

Opublikowano

na tego młokosa niech zarzucą

sporo już umie, Busquets nr 2 jak nic :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na tego młokosa niech zarzucą

sporo już umie, Busquets nr 2 jak nic :decayed:

Młody super :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zobaczymy Kamyk kto będzie taki mądry za tydzień w sobote :naughty:

Opublikowano

Zobaczymy Kamyk kto będzie taki mądry za tydzień w sobote :naughty:

JUz zaczynasz??

Wlasnie przez takich pewniakow i cwaniakow nie lubie barcelony.....

Opublikowano

Bieniek nie zaczynam.... a jeśli tak uważasz to nie masz racji :wink4:

Jedyne dwa kluby jakie lubie to Barca i ManU...

Wlasnie przez takich pewniakow i cwaniakow nie lubie barcelony.....

hehhhh... a Ci z Realu to niby inni są???? :wink4:

Nie lubie wyśmiewania się z piłkarzy tak jak powyżej w taki czy inny sposób i tyle....

Na Wembley okaże się kto lepszy i proste a ty Bieniek w końcu pogódź się z porażką :decayed::wink4::tongue4:

Opublikowano

Ja kiedyś lubiłem Barce ale od czasu jak sedziowie grają z nimi w jednej drużynie to troche mi przeszło

Opublikowano

Ja kiedyś lubiłem Barce ale od czasu jak sedziowie grają z nimi w jednej drużynie to troche mi przeszło

Cos w tym jestem.

Tak jak zadna inna druzyna moga liczyc na przychylnosc sedziow....

Opublikowano

Nie będę mówił, że nie bo Barcelona ma więcej "szczęścia niż" inne drużyny ale tak jest tylko w Lidze Mistrzow...

W La Liga wręcz odwrotnie powiedział bym :wink4:

Niestety mnie też wk***ia takie symulowanie jak podczas tych GD Pedro, lub w meczu z Interem rok temu Bosquets :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

No bo Alves jako tako w nogę nie dostał ale siłą odepchnięcia nogi wywinął obrót o 360 ale czerwonki być nie poowinno dla Pepe i koniec tematu :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 10:58_________________________________________________

Tak jak zadna inna druzyna moga liczyc na przychylnosc sedziow....

Bieniek ale nie popadajmy w skrajność :wink4:

Aż tak źle nie jest ale takich kontrowersyjnych sytuacji jest zbyt dużo co nie zmienia faktu, że czysto piłkarsko mało kto potrafi dorównać Bacelonie na boisku...

:wink4:

Opublikowano

A po co im szczescie w LA Liga?

Ograja, lub zremisuja z Realem i juz maja mistrzostwo :decayed: tak w skrocie

Zreszta chyba latwiej sie gra,jak wiesz, ze masz sedziego po swojej stronie.

Opublikowano

Acha czyli uważasz, że gdyby nie sędzia to Barcelona by Realu nie wyelminowała????

Opublikowano

co nie zmienia faktu, że czysto piłkarsko mało kto potrafi dorównać Bacelonie na boisku...

:wink4:

jak sam pisałeś : okaże sie za tydzień :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co nie zmienia faktu, że czysto piłkarsko mało kto potrafi dorównać Bacelonie na boisku...

:wink4:

jak sam pisałeś : okaże sie za tydzień :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Dokłądnie :kox::naughty: :naughty: :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.