Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Były kolega Ronaldo z czasów gry w Barcelonie, pomocnik Iván de La Pena postanowił powiedzieć stop i zawiesić buty na kołku. Zawodnik, który od 2002 roku występuje w Espanyolu, ogłosił, że niedzielny mecz przeciwko Sevilli na Estadi Cornella-El Prat będzie jego ostatnim w karierze.

kolejny z "mojej" ery wielkich odchodzi.....starzeje się ;(

jeden z wielu.... :wink4:

młody jesteś ,co Ty możesz o tych czasach wiedzieć :cool1:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Były kolega Ronaldo z czasów gry w Barcelonie, pomocnik Iván de La Pena postanowił powiedzieć stop i zawiesić buty na kołku. Zawodnik, który od 2002 roku występuje w Espanyolu, ogłosił, że niedzielny mecz przeciwko Sevilli na Estadi Cornella-El Prat będzie jego ostatnim w karierze.

kolejny z "mojej" ery wielkich odchodzi.....starzeje się ;(

jeden z wielu.... :wink4:

młody jesteś ,co Ty możesz o tych czasach wiedzieć :cool1:

sami eksperci :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

starszy od Ciebie :kox::polew:

Opublikowano

starszy od Ciebie :kox::polew:

wiem :naughty::polew:
Opublikowano
  • Autor

bąku :naughty:

Opublikowano

ma

starszy od Ciebie :kox::polew:

wiem :naughty::polew:

ale ma szczyt formy :decayed:

Opublikowano
:sesese:
Opublikowano

A h*j Wam do mojeg podpisu :thumbdown::evil:

Opublikowano

A h*** Wam do mojeg podpisu :thumbdown::evil:

jak już taki posłuszny jesteś to wywal avatara przy okazji :polew:
Opublikowano

Walcie się sezonowcy :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

A h*** Wam do mojeg podpisu :thumbdown::evil:

jak już taki posłuszny jesteś to wywal avatara przy okazji :polew:

:kox: dajesz, nie bądź mientki :naughty:

BTW :gwizdanie:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/lech-chcial-zatrudnic-petrescu-ale-on-dostaje-wyzs,1,4337553,wiadomosc.html

Opublikowano

Jarko :ssij::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:jerk:
Opublikowano

idziemy w złym kierunku

czas chyba zakończyć te żarty

każdy lubi to co lubi :hi:

co złego to nie ja :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Toż to zapodałem na poważnie o Petrescu a Wy dalej ciągniecie... temat :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba ty śiągniesz :kox:

Jarko ty jesteś jakiś inny :decayed:

Ciągle o ciągnieciu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W dzisiejszych czasach cięzko wyczuć co to znaczy inny...

Kiedyś inne - dzisiaj całkiem normalne, kiedyś normalne - dzisiaj inne :decayed:

Opublikowano

W dzisiejszych czasach cięzko wyczuć co to znaczy inny...

Kiedyś inne - dzisiaj całkiem normalne, kiedyś normalne - dzisiaj inne :decayed:

chyba za dużo wypiłem bo nie kumam tego:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

btw piwo mi sie skończyło ;(

Opublikowano

Spoko rozumiemy Cię Jarko :good::decayed:

Dobra zostawmy temat Barcy bo jestem tutaj sam i Was kurde nie przegadam za cholery....MMCV mówi, że nie chce mu się z Wami gadać więc ja jako ostatni kibic Barcy w tym wątku jestem skazany na pożarcie kibiców 1 ligi polskiej :kox::wallbash:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:37_________________________________________________

W dzisiejszych czasach cięzko wyczuć co to znaczy inny...

Kiedyś inne - dzisiaj całkiem normalne, kiedyś normalne - dzisiaj inne :decayed:

chyba za dużo wypiłem bo nie kumam tego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

btw piwo mi sie skończyło ;(

Hop do lodówki :tongue4:

Opublikowano

Hop do lodówki :tongue4:

tam to mleko już będzie sukcesem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.