Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sam sobie krzywdę robisz :decayed:

Mogę do Ciebie mówić zdrobniale???? Tzn Maka :decayed::kox::polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maka

jak musisz :facepalm:
Opublikowano

Ok to niech będzie Veli :decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

W dzisiejszych czasach cięzko wyczuć co to znaczy inny...

Kiedyś inne - dzisiaj całkiem normalne, kiedyś normalne - dzisiaj inne :decayed:

chyba za dużo wypiłem bo nie kumam tego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jestem patryiotą - to co Polskie dla mnie najważniejsze, wolę wódkę od jarania i dopalaczy, kocham żonę, córkę - rodzina to priorytet...

Kiedyś było to normalne, dzisiaj już nie bardzo :wink4:

BTW Lech się wzmacnia, albo raczej łata dziury :gwizdanie:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/tonew-trafi-do-lecha-delew-za-drogi,1,4337182,wiadomosc.html

Opublikowano

Jestem patryiotą - to co Polskie dla mnie najważniejsze, wolę wódkę od jarania i dopalaczy, kocham żonę, córkę - rodzina to priorytet...

Kiedyś było to normalne, dzisiaj już nie bardzo :wink4:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Jestem patryiotą - to co Polskie dla mnie najważniejsze, wolę wódkę od jarania i dopalaczy, kocham żonę, córkę - rodzina to priorytet...

sie wie :good:
Opublikowano

Jestem patryiotą - to co Polskie dla mnie najważniejsze, wolę wódkę od jarania i dopalaczy, kocham żonę, córkę - rodzina to priorytet...

sie wiem :good:

:polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:47_________________________________________________poprawił skubany :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie... Ja idę do pracy ( ależ mi się nie chce... ) a Wy już więcej dzisiaj nie pijecie :naughty:

Opublikowano

Wy już więcej dzisiaj nie pijecie :naughty:

coooooooooo :shocked:
Opublikowano

Do pracy????? To gdzie ty pracujesz????

Opublikowano
  • Autor

Tam gdzie płacą :decayed:

Dzisiaj na dwie zmiany, ale na jedną mi się nie chce iść :disgust:

Opublikowano

nie macie wrażenia że Wisła "po przyjacielsku" dała się Legii :mysli:

Opublikowano

nie macie wrażenia że Wisła "po przyjacielsku" dała się Legii :mysli:

Wiśle nie che się biegać :thumbdown:

Opublikowano

nie macie wrażenia że Wisła "po przyjacielsku" dała się Legii :mysli:

mamy :)
Opublikowano
  • Autor

O ja, jaki wynik :blink::thumbdown:

edyta Dopisany: 21 Maj 2011, 18:18

Patrzcie na Craxe... Już była w ogródku, już... :blink:

Opublikowano

nie macie wrażenia że Wisła "po przyjacielsku" dała się Legii :mysli:

Dokładnie :thumbdown: pózniej wyjdą na mecz w eliminacjach Ligi Mistrzów i też się "dadzą" :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ŁKS wraca do ekstraklasy... 5-1 w Wodzisławiu Odrę ogrywa :gwizdanie:

Opublikowano

ŁKS wraca do ekstraklasy

:good:[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 18:50_________________________________________________
Opublikowano

widzę, że nikt nie obstawił wyniki Legia - Wisła 2-0 :guma::decayed:

Opublikowano

widzę, że nikt nie obstawił wyniki Legia - Wisła 2-0 :guma::decayed:

ktoś jednak trafił :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.