Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

Real znowu robi sporo zmian, to będzie mocna drużyna.

Wątpię jednak czy uda się to poukładać na ten dwumecz, faworytem będzie Barca.

Real jak zwykle z początkiem nowego sezonu układa zespół....Barca ma zespół poukładany i wystarczy go jeszcze lepiej zgrać...także marne są szanse na to że Real zdobędzie La Lige w sezonie 2011/2012 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:37_________________________________________________wczorajsze mecze w typerze podliczone :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Real znowu robi sporo zmian, to będzie mocna drużyna.

Wątpię jednak czy uda się to poukładać na ten dwumecz, faworytem będzie Barca.

Real jak zwykle z początkiem nowego sezonu układa zespół....Barca ma zespół poukładany i wystarczy go jeszcze lepiej zgrać...także marne są szanse na to że Real zdobędzie La Lige w sezonie 2011/2012 :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:37_________________________________________________wczorajsze mecze w typerze podliczone :hi:

chyba mi nie poszło : 1pkt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek jak zwykle w czołówce :cool1:

i to już robi się podejrzane, chyba zna fryzjera i jego kolegów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.także marne są szanse na to że Real zdobędzie La Lige w sezonie 2011/2012 :gwizdanie:

Nie nie, tym razem szkielet już jest, Mou dokupuje jeszcze odpowiednie kończyny.

Na pewno są sporo dalej jak rok temu no i pamiętaj że do Barcy brakło im zaledwie 4pkt, strzelili ponad 100 bramek, zdobyli puchar króla i dotarli do półfinału ligi mistrzów...

Myślę że ten sezon La liga będzie jeszcze bardziej wyrównany :wink4:

edyta Dopisany: 26 Maj 2011, 10:33

Widzieliście może jaką frekwencję w pierwszej lidze ma warta Poznań :?:

Po około 14-15 tyś :shocked:

Awansujące ŁKS i Podbeskidzie mają po 3-4tyś...

Drugi sort to 1-1,5tyś i najsłabsze kluby po 300-500 osób...

Niezła odskocznia :blink:

BTW Ciekaw jestem jak Jakub Kosecki sprawdzi się w ekstraklasie, w I lidze 10 goli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek jak zwykle w czołówce :cool1:

Ta,a ostatnio tylko 2pkt :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko Realowi braklo wiecej niz 4pkt , powiedzialbym ze braklo im punktow 8 .. Barcelona odpuscila ostatnie mecze , wiec nie ma co robic napinki. Realowi braklo wiecej niz za Pelegriniego (o 1 pkt ) a do osiagniecia Realu sprzed roku braklo 4pkt... Wiec idac tym tropem Real Mou wypadl gorzej niz Real Pelegriniego ... :decayed: - o 4pkt , bramek zdobyl tyle samo a stracil o 2 mniej .

Nie przypalalbym sie na mistrzostwo 2011/12 chyba ze Barcelona sie wypali , bo to jedyna mozliwosc. Zdobyc Lige 4 razy z rzedu to naprawde sztuka, i wydaje mi sie ze Real ma na to duza szanse. Tam sa bardzo wyglodzeni pilkarze , żądni zemsty za 3 sezony niepowodzen. W Barcelonie z kolei ...ciezko jest mobilizowac Mistrzow Swiata , Mistrzow Europy, Zwyciezcow Ligi Mistrzow i 3krotnych Mistrzow Ligi . Motywacja w takim momencie bardzooo opada, dochodzi rowniez zmeczenie. Nie sztuka zagrac jeden dobry sezon :gwizdanie:

Z niepokojem oczekuje soboty i tego meczu , do kibicow ManU i tzw "Anty Barca" :wink4: , niech wygra lepszy,bez czerwonych (chyba ze ewidentnych) , bez karnych z kapelusza , bez aktorstwa !! 2 lata temu mielismy piekny mecz, bez zadnych udziwnien i gracze Red Devils biegali jak dzieci we mgle, jesli nic sie nie spierd... teraz bedzie podobnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Z niepokojem oczekuje soboty i tego meczu , do kibicow ManU i tzw "Anty Barca" :wink4: , niech wygra lepszy,bez czerwonych (chyba ze ewidentnych) , bez karnych z kapelusza , bez aktorstwa !! 2 lata temu mielismy piekny mecz, bez zadnych udziwnien i gracze Red Devils biegali jak dzieci we mgle, jesli nic sie nie spierd... teraz bedzie podobnie :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank coś się spierd...oli

Manchester wygra 1:0 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie :?: :naughty:

manchester-united-win-the-champions-league-pic-getty-667535025.jpg

w dniu 28 maja 2011 będzie tak samo :cool1:

:naughty:

oby był fajny mecz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Wisła chciałaby ściągnąć Marcina Wasilewskiego i Marcina Baszczyńskiego - jakby nie patrzeć wzmocnienia pełną gębą, szczególnie Baszczu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj spokojnie do domu spokojnej starosci powinni iść a nie do Wisły :decayed:

Baszczu ma 34 lata, spokojnie 2-3 lata może jako stoper pograć

Wasilewski dopiero 31 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko Realowi braklo wiecej niz 4pkt , powiedzialbym ze braklo im punktow 8 .. Barcelona odpuscila ostatnie mecze , wiec nie ma co robic napinki. Realowi braklo wiecej niz za Pelegriniego (o 1 pkt ) a do osiagniecia Realu sprzed roku braklo 4pkt... Wiec idac tym tropem Real Mou wypadl gorzej niz Real Pelegriniego ... :decayed: - o 4pkt , bramek zdobyl tyle samo a stracil o 2 mniej .

Nie przypalalbym sie na mistrzostwo 2011/12 chyba ze Barcelona sie wypali , bo to jedyna mozliwosc. Zdobyc Lige 4 razy z rzedu to naprawde sztuka, i wydaje mi sie ze Real ma na to duza szanse. Tam sa bardzo wyglodzeni pilkarze , żądni zemsty za 3 sezony niepowodzen. W Barcelonie z kolei ...ciezko jest mobilizowac Mistrzow Swiata , Mistrzow Europy, Zwyciezcow Ligi Mistrzow i 3krotnych Mistrzow Ligi . Motywacja w takim momencie bardzooo opada, dochodzi rowniez zmeczenie. Nie sztuka zagrac jeden dobry sezon :gwizdanie:

Mam z goła odmienne zdanie, ale dyskutować mi się nie chce...

Ciekaw jestem tylko ilu z piłkarzy Realu jest wygłodniała po 3 sezonach tam pobytu :gwizdanie:

Będzie chociaż połowa :naughty:

Podobno Wisła chciałaby ściągnąć Marcina Wasilewskiego i Marcina Baszczyńskiego - jakby nie patrzeć wzmocnienia pełną gębą, szczególnie Baszczu :naughty:

Wasyl za dobry do Wisły i za młody żeby do Polski wracać :rolleyes:

BTW Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko Realowi braklo wiecej niz 4pkt , powiedzialbym ze braklo im punktow 8 .. Barcelona odpuscila ostatnie mecze , wiec nie ma co robic napinki. Realowi braklo wiecej niz za Pelegriniego (o 1 pkt ) a do osiagniecia Realu sprzed roku braklo 4pkt... Wiec idac tym tropem Real Mou wypadl gorzej niz Real Pelegriniego ... :decayed: - o 4pkt , bramek zdobyl tyle samo a stracil o 2 mniej .

Nie przypalalbym sie na mistrzostwo 2011/12 chyba ze Barcelona sie wypali , bo to jedyna mozliwosc. Zdobyc Lige 4 razy z rzedu to naprawde sztuka, i wydaje mi sie ze Real ma na to duza szanse. Tam sa bardzo wyglodzeni pilkarze , żądni zemsty za 3 sezony niepowodzen. W Barcelonie z kolei ...ciezko jest mobilizowac Mistrzow Swiata , Mistrzow Europy, Zwyciezcow Ligi Mistrzow i 3krotnych Mistrzow Ligi . Motywacja w takim momencie bardzooo opada, dochodzi rowniez zmeczenie. Nie sztuka zagrac jeden dobry sezon :gwizdanie:

Mam z goła odmienne zdanie, ale dyskutować mi się nie chce...

Ciekaw jestem tylko ilu z piłkarzy Realu jest wygłodniała po 3 sezonach tam pobytu :gwizdanie:

Będzie chociaż połowa :naughty:

Podobno Wisła chciałaby ściągnąć Marcina Wasilewskiego i Marcina Baszczyńskiego - jakby nie patrzeć wzmocnienia pełną gębą, szczególnie Baszczu :naughty:

Wasyl za dobry do Wisły i za młody żeby do Polski wracać :rolleyes:

BTW Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

dzisiaj będzie pożar w NH :rolleyes:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:37_________________________________________________

Jarko w końcu mądrze gadasz

:kox:

pewnie jest znieczulony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...