Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten finał nadają gdzieś oprócz n-szajs-tv :?:

Polsat .... tak się składa że mam drania w HD :kox:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A to włącze na chwile... :decayed:

Opublikowano

A to włącze na chwile... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja cały chodzę

warto tak dla zagranicznego klubu sie poświęcać...przecież znasz ich tylko z TV :przebiegly:

rozumiem że w Bydzi z Zawiszą co tydzień jesteś na grillu ?? :cool1:

wystarczy że od conajmniej szkoły podstawowej jestem kibicem tej jednej drużyny czy to w 5,4,3,2,1 lidze ....bo wszystkie te ligi przeżyłem z "moim" klubem :cool1:

obecność na meczach,treningach a czasami nawet konferencjach prasowych :gwizdanie:

mój 5-cio letni syn był już na kilku meczach :decayed:

a ile Ty masz doświadczenia z ManU :naughty: zdarte przyciski na pilocie :?: :polew:

Opublikowano

ja cały chodzę

warto tak dla zagranicznego klubu sie poświęcać...przecież znasz ich tylko z TV :przebiegly:

rozumiem że w Bydzi z Zawiszą co tydzień jesteś na grillu ?? :cool1:

wystarczy że od conajmniej szkoły podstawowej jestem kibicem tej jednej drużyny czy to w 5,4,3,2,1 lidze ....bo wszystkie te ligi przeżyłem z "moim" klubem :cool1:

obecność na meczach,treningach a czasami nawet konferencjach prasowych :gwizdanie:

mój 5-cio letni syn był już na kilku meczach :decayed:

a ile Ty masz doświadczenia z ManU :naughty: zdarte przyciski na pilocie :?: :polew:

z racji odległości i dostępności biletów na pewno zdecydowanie mniej

byłem na dwóch meczach osobiście - jednym w Lidze Mistrzów w 99 roku, no i w zeszłym na bitwie z Liverpoolem

o mojego pilota się nie martw, niemniej zwróć uwagę, że taki jeden Beckham na żywo jest wart tyle, co pińcet konferencji z tym Twoim klubikiem i całą polską ligą :gwizdanie:

i tyle w temacie

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

już już koguciki wrzućcie na looooooz :cool1:

dajcie linke do jakiegoś striiiiiiiima, bo ja w robocie :disgust:

Opublikowano

już już koguciki wrzućcie na looooooz :cool1:

dajcie linke do jakiegoś striiiiiiiima, bo ja w robocie :disgust:

tu masz z 10

http://meczyki.pl/

Opublikowano

:kox:

Będzie to jedenasty mecz w historii rywalizacji United - Barcelona. Bilans jest idealnie remisowy - po trzy wygrane każdej z drużyn plus cztery remisy. A w tych dziesięciu meczach padło 31 goli

[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 20:05_________________________________________________

Tomek co z Berbatowem?

Opublikowano

Tomek co z Berbatowem?

nie ma go nawet na ławce

z jednej strony, olbrzymie zaskoczenie, bo przecież 21 bramek i król strzelców w EPL 2010/2011

z drugiej, ostatnia bramke w LM strzelił - uważaj - w październiku 2008 !

w skrócie, jak na moje i kilku innych znawców i na moje - zapowiedz odejścia z klubu

Opublikowano

Barca :banan3:

Opublikowano

właśnie doczytałem, że pozostaje od 1134 minut bez gola w LM :blink:

troszkę ludzi idzie na finał :naughty:

726584-8638018-458-238.jpg

Opublikowano

no dobra

zacznijmy ....

oby to było wielkie piłkarskie widowisko, godne finału LM :good:

Opublikowano

dobra 3:2 dla MU :cool1:

Opublikowano

właśnie doczytałem, że pozostaje od 1134 minut bez gola w LM :blink:

troszkę ludzi idzie na finał :naughty:

726584-8638018-458-238.jpg

pięknie :kox:

Opublikowano
  • Autor

W NH to co mecz normalka :gwizdanie:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

goalllll :kox:

Opublikowano
:banan3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.