Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby FCB miała słabszy dzień

a MU miałoby swój

mogłoby być ciekawie

ale niestety/stety było odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

wygrała drużyna która była zdecydowanie lepsza i to bezdyskusyjnie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic... Przed meczem straszono sila ManU ja tej sily nie widzialem wogole... :no: siedzial ze mna kibic ManU ktory po Bramce Rooneya skakal do gory ale powiedzial mi po tej bramce ze i tak Barcelona wygra bo jest 2klasy wyzej niz ManU ... Stety to prawda :kox: :kox: . Roznica byla kolosalna...jeszcze wieksza niz ta w Rzymie. ManU biegal jak dzieci we mgle... Niektore klepki graczy Blaugrana to byla czysta drwina z obrony i techniki graczy z wysp. Jak dla mnie wynik nie odzwierciedla tego co sie dzialo na boisku. To samo potwierdzil kibic ManU ze jakby Barcelona byla skuteczniejsza to bylo by z 5-1 .

Zawiodlem sie na tym "mega poziomie " angielskiej ligi po raz drugi ... Od 8min grala jedna druzyna a ta druga przypadkowo zdobyla bramke.

Jak ktos wlaczyl w 75min to mogl miec poczucie ze ManU naciera ale ... kto wie jak gra Barcelona i ogladal niejeden mecz/final z nia w roli glownej to wlasnie zdaje sobie sprawe z tego ze byli o wiele lepsi .

Tyle w tym temacie , spodziewalem sie wyrownanego meczu a moim zdaniem FCB zdeklasowalo ManU , bez urazy dla tego klubu bo to swietny klub niestety zyjemy w erze Barcelony i trzeba sie ztym pogodzic :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie. Mmcv nie osraj sie ta mega gra barcelony.

Pierwsza polowa zdedydowanie dla ManU.

Pojedyncze akcje Farcy i gol zrobily wrazenie.

Druga natomiast to juz zdecydowanie dominacja Barcy,za co naleza sie gratulacje.

Zdecydowane zwyciestwo.

Ale zeby powiedziec,ze jest gorzej niz w Rzymie to bym nie przesadzal.

I tak twierdze,ze to ostatni sezon srarcy na takim poziomie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Bieniek miej szacunek dla innych klubów i niepisz w stylu "Srarca" itd itp

Tylko ty jeden w taki sposób się tutaj odnosisz i to ewidentnie świadczy o twoim niskim poziomie ... szacunku dla rywala :cool1:

Można z przeciwnika podrwić ale bez przesady :wink4:

Dopóki Guardiola będzie trenerem Barcy za bardzo bym się nie łudził jeśli chodzi o plany Realu :wink4:

Apropo meczu:

Pierwsza połowa bardziej wyrównana ale ze wskazaniem na ManU (według Bieńka ManU miało przewagę bo oddało w pierwszej połowie aż 1 strzał na bramkę)

Druga połowa ewidentnie pod dyktando Barcy i jak napisał "mmcv" gracze ManU biegali jak dzieci we mgle :tongue4:

Bramki dla Barcy ładne choc Van Der Saar wcale swojej druzynie nie pomagał np. bramka Messiego na 2-1 :naughty:

Wogóle Messi to geniusz

Tak czy siak jedynym klubem który w tym sezonie mógł z Barcą powalczyć był Real i wg mnie to właśnie Ream jest siłą nr 2 w Europie :cool1::good:

Brawa dla Sir Alexa za pomeczową wypowiedź na konferencji prasowej - wyraźił szacunek dla rywala a nie jak Mou :decayed:

Wygrała Piłka Nożna :tongue4:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 09:02_________________________________________________

Sranie w banie. Mmcv nie osraj sie ta mega gra barcelony.

Pojedyncze akcje Farcy i gol zrobily wrazenie.

I tak twierdze,ze to ostatni sezon srarcy na takim poziomie :polew: :polew: :polew:

Po prostu mi Cię żal :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspektor to mi jes Ciebie zal.

Twoj obiektywizm i slepe zapatrzenie w fantastyczna gre barcy jest godne podziwu :decayed: :decayed:

Wczoraj byli lepsi,ale zeby az tak zgnietli ManU to nie widzialem.

A co uwazasz Guardiole za takiego wybitnego trenera,ze nikt nie ma szans?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Inspektor to mi jes Ciebie zal.

Twoj obiektywizm i slepe zapatrzenie w fantastyczna gre barcy jest godne podziwu :decayed: :decayed:

Kolego jak ja kibicowałem Barcelonie to ty srałeś jeszcze w pieluchy :decayed:

Nie jestem fanatycznie zapatrzony w grze Barcelony tylko po prostu jestem kibicem i wbrem twoim spostrzezeniom doceniam inne kluby i je SZANUJE czego w twoim przypadku powiedzieć nie można

KONIEC TEMATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza polowa zdedydowanie dla ManU.

Wczoraj byli lepsi,ale zeby az tak zgnietli ManU to nie widzialem.

polecam wizytę u optyka

i więcej obiektywizmu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek nie pier... znow kocolapow bo nagle wszyscy kibice ManU znikli z forum po tym meczu ... A w komentarzach na devilpage jechane ze znow ich za***isty zespol dotrzymywal kroku Barcelonie przez 10min.

Jaka Ty widziales pierwsza polowe dla MANU ? chlopie oni grail przez 10min meczu !!! Wez sie ogarnij obejrzyj mecz jeszcze raz i sie zastanow co mowisz.

W Rzymie (ogladalem ten mecz z 4razy jak chcesz to Ci nagram i wysle) ManU walczyl jak rowny z rownym troche dluzej. Posiadanie pilki bylo nawet zblizone 46%-54% . A tu ? Tu byla dominacja zarowno w pilce w pressingu w akcjach (16 - 3 strzaly na bramke :gwizdanie: ).

Zagrali jak Arsenal z Barca na CN (zero strzalow na bramke) tylko udalo im sie oddac pare strzalow (1 celny :decayed: ) - jakby byl Ronaldo to byloby ich wiecej(na wiwat) :wink4: .

Po pierwszej polowie to Manchester powinien przegrywac 3-1 :tongue4: :tongue4:

Bieniek szacunek to podstawa :decayed: , ManU sie skompromitowal tym meczem i taka jest prawda. Jak uwazasz inaczej place za okuliste dla Ciebie :polew: :polew:

SAF : "To najlepszy zespół przeciwko któremu graliśmy i na pewno nie mamy się czego wstydzić" -

SAF : ""Przez chwilę myślałem, że mogliśmy zagrać lepiej, że była szansa. Ale po chwili zastanowienia zdałem sobie sprawę, że nie, że nie byliśmy w stanie zrobić nic więcej. Zagraliśmy najlepiej jak się dało, po prostu oni byli poza zasięgiem. Nigdy w karierze nie dostałem takiego lania i nigdy moja drużyna nie zasłużyła na porażkę bardziej niż tym razem". "

A Bieniek bedzie mowil ze w Rzymie bylo gorzej :wink4:

tyle w temacie .

FC Barcelona - Manchester United

Bramki: 3 - 1

Strzały: 16 - 3

Strzały celne: 12 - 1

Rzuty rożne: 6 - 0

Faule: 5 - 16

Żółte kartki: 2 - 2

Czerwone kartki: 0 - 0

Posiadanie piłki (% czasu gry): 63 - 37

a tak wogole ta bramka dla ManU nie padla z minimalnego spalonego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skonczyl sie final Ligi Mistrzow o czym mam pisac , jakby wygral ManU to by sie AntyBarca rozpisala na 30 stron :cool1: .

Ogladalem wczoraj jeden z lepszych meczy w tym roku to sie dziele wrazeniami :polew: :polew: :polew:

p.s. temat jest pilka nozna a nie Ekstraklasa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ale ile można czytać o tych pseudogwiazdeczkach

zejdźmy na ziemie i zajmijmy się naszą realną piłką a nie fantastyką z TV [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:35_________________________________________________jak już pisałem ....dureń,debil,kretyn,palant,idiota,oszołom

http://rutube.ru/tracks/4478447.html?v=c7aa1fa35fa4d74a8821cd75a78c581e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...