Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc Panowie dzisiaj finał :kox:

żony,dziewczyny,kochanki wygońcie do rodziców,koleżanek,babci :evil:

przygotujcie browary,wódke,chipsy,orzeszki,słone paluszki,marihuane i inne kibicowskie używki :naughty:

i oby był to dobry mecz :good:

niech wygra lepszy :cool1:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niech wygra lepszy

czyli Barcelona :decayed:
Opublikowano

niech wygra lepszy

czyli Barcelona :decayed:

zaraz dostaniesz kropka :decayed:

Opublikowano

:naughty:

10ns12_zawisza.jpg

Opublikowano

W felietonie Johana Cruoifa Johan napisał że wedłuyg niego Guardiola odejdzie z Barcelony a zastąpi go Van Basten :wallbash: :wallbash:

Ale bzdura :confused4:

Opublikowano

za***iste to zdjęcie :wink4::good::notworthy:

Opublikowano

:kox:

manufcb.jpg

Opublikowano

Widzę Makaveli położył swoją szanowną rączke na posta Kolkova

Opublikowano

Widzę Makaveli położył swoją szanowną rączke na posta Kolkova

poprawiałem link bo fotki nie widać...ale nic to nie dało

a Wy widzicie fotke z Jego posta :?: :mysli:

Opublikowano

Widzę Makaveli położył swoją szanowną rączke na posta Kolkova

poprawiałem link bo fotki nie widać...ale nic to nie dało

a Wy widzicie fotke z Jego posta :?: :mysli:

Ja nie widzę.

Opublikowano

done :przebiegly:

Opublikowano

done :przebiegly:

jak poprawiałem to też przez jakiś czas było widoczne, a potem znikneło :cool1:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 17:56_________________________________________________
Protestujemy przeciwko traktowaniu kibiców jako obywateli drugiej kategorii, pozbawionych prawa do wolności wypowiedzi, równości wobec wymiaru sprawiedliwości.

Zamykanie stadionów, na których wywieszane są antyrządowe hasła, policyjne pacyfikacje demonstrantów „za okazywania lekceważenia organom konstytucyjnym” brutalnie przywołują z pamięci metody działania reżimu komunistycznego. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, podobnie jak organizator rozgrywek Ekstraklasa S.A, Polski Związek Piłki Nożnej oraz przedstawiciele klubów piłkarskich wyrażają zdecydowany sprzeciw przeciwko zamykaniu stadionów. Efektowny chwyt marketingowy tuż przed zbliżającymi się wyborami nie rozwiąże problemów z którymi borykamy się na naszych ligowych boiskach. Straty finansowe liczone w setkach tysięcy złotych z pewnością nie pomogą klubom, które kilka razy liczą każdą złotówkę – by ratować swój budżet. Wszyscy kibice stali się medialnym wrogiem numer jeden, który według rządu należy wytępić. Hasło „bezpieczne stadiony” stało się tylko przykrywką, pod którą kryje się plan odciągnięcia uwagi opinii publicznej od prawdziwych problemów z którymi boryka się nasz kraj; galopujących cen, bezrobocia, szerzącego się politycznego nepotyzmu i kolesiostwa, rosnącego w zastraszającym tempie długu publicznego.

Protest nie jest skierowany przeciwko KLUBOWI I ZAWODNIKOM!

Swoją obecnością pokazujemy, że narażając się na szykany ze strony organów ścigania, dla których samo założenie klubowego szalika, czy koszulki jest już przestępstwem – jesteśmy razem z naszym klubem.

Na stadionach nie będzie prowadzony zorganizowany doping aż do 80 minuty.

:gwizdanie:
Opublikowano

no kutwa

za chwilę rusza cyrk w n-sport

ja cały chodzę

ależ będzie wojna - wszyscy o tym piszą na blogach

MU skazany przez znawców tematu na pożarcie i mam wrażenie, że jak Sir czegoś nie wymyślił, to może być Roma po raz drugi ... :mysli:

Opublikowano

ja cały chodzę

warto tak dla zagranicznego klubu sie poświęcać...przecież znasz ich tylko z TV :przebiegly:
Opublikowano
Protestujemy przeciwko traktowaniu kibiców jako obywateli drugiej kategorii, pozbawionych prawa do wolności wypowiedzi, równości wobec wymiaru sprawiedliwości.

Zamykanie stadionów, na których wywieszane są antyrządowe hasła, policyjne pacyfikacje demonstrantów „za okazywania lekceważenia organom konstytucyjnym” brutalnie przywołują z pamięci metody działania reżimu komunistycznego. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, podobnie jak organizator rozgrywek Ekstraklasa S.A, Polski Związek Piłki Nożnej oraz przedstawiciele klubów piłkarskich wyrażają zdecydowany sprzeciw przeciwko zamykaniu stadionów. Efektowny chwyt marketingowy tuż przed zbliżającymi się wyborami nie rozwiąże problemów z którymi borykamy się na naszych ligowych boiskach. Straty finansowe liczone w setkach tysięcy złotych z pewnością nie pomogą klubom, które kilka razy liczą każdą złotówkę – by ratować swój budżet. Wszyscy kibice stali się medialnym wrogiem numer jeden, który według rządu należy wytępić. Hasło „bezpieczne stadiony” stało się tylko przykrywką, pod którą kryje się plan odciągnięcia uwagi opinii publicznej od prawdziwych problemów z którymi boryka się nasz kraj; galopujących cen, bezrobocia, szerzącego się politycznego nepotyzmu i kolesiostwa, rosnącego w zastraszającym tempie długu publicznego.

Protest nie jest skierowany przeciwko KLUBOWI I ZAWODNIKOM!

Swoją obecnością pokazujemy, że narażając się na szykany ze strony organów ścigania, dla których samo założenie klubowego szalika, czy koszulki jest już przestępstwem – jesteśmy razem z naszym klubem.

Na stadionach nie będzie prowadzony zorganizowany doping aż do 80 minuty.

Skąd to cytat ?

Opublikowano

Skąd to cytat ?

z http://zawiszafans.pl

ale to samo jest na stronie Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców

http://www.ozsk.pl/

Opublikowano

ja cały chodzę

warto tak dla zagranicznego klubu sie poświęcać...przecież znasz ich tylko z TV :przebiegly:

Warto :kox:

Ja też się cały telepie :tongue4:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 19:17_________________________________________________Dobra widzę zdjęcie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja cały chodzę

warto tak dla zagranicznego klubu sie poświęcać...przecież znasz ich tylko z TV :przebiegly:

rozumiem że w Bydzi z Zawiszą co tydzień jesteś na grillu ?? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ten finał nadają gdzieś oprócz n-szajs-tv :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.