Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My się tu w NH dymu nie boimy :naughty:

wiem, mam tam rodzinę

w mieszkaniu mają hydrant :wink4:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 21:41_________________________________________________

Jarko to mądry chłop i wie, ze Hiszpańsi football jest najmilszy dla oka więc wie co dobre :naughty::kox:

A Angole sie tylko kopia po kolanach i jajkach :decayed:

czasem coś mądrego z internetu skopiuje i wklei :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 847,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niech się ten mecz zacznie i skończy i niech wygra lepszy bo już Was k**wa czytać nie mogę :decayed:

Opublikowano

Niech się ten mecz zacznie i skończy i niech wygra lepszy bo już Was ku*** czytać nie mogę :decayed:

chusteczki masz przygotowane? :naughty:

Opublikowano
Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

nie pij już :cool1:
Opublikowano
  • Autor
Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

nie pij już :cool1:

Właśnie że nie pije ;(

Opublikowano
Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

nie pij już :cool1:

Właśnie że nie pije ;(

aaaa to dlatego :tongue4:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:04_________________________________________________
Nourdin Boukhari, Serge Branco i Maciej Żurawski po zakończeniu obecnego sezonu żegnają się z Wisłą Kraków - informuje oficjalna strona Białej Gwiazdy.
Opublikowano
Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

nie pij już :cool1:

Właśnie że nie pije ;(

to wpadaj w sobotę na finał do Zatoru, obiecuję Ci, że pokochasz Manchester :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199388.0

Opublikowano
  • Autor

Angoli tak czy siak nie cierpie, prawie jak Niemców :naughty:

edyta Dopisany: 26 Maj 2011, 22:10

Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

nie pij już :cool1:

Właśnie że nie pije ;(

to wpadaj w sobotę na finał do Zatoru, obiecuję Ci, że pokochasz Manchester :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199388.0

Jak patrzę na listę to... Nie ma z kim pić za bardzo, no może coś tam z mironem :decayed:

Opublikowano

Angoli tak czy siak nie cierpie, prawie jak Niemców :naughty:

też nie lubie angoli i niemców :sick3:

hiszpanów bardziej lubie ,ale tych z Madrytu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

hiszpanów bardziej lubie ,ale tych z Madrytu :cool1:

No to oczywiste :good:

W porównaniu jednak z Angolami to nawet Ci z Barcelony wypadają lepiej :decayed:

Opublikowano

Angoli tak czy siak nie cierpie, prawie jak Niemców :naughty:

edyta Dopisany: 26 Maj 2011, 22:10

Nie cierpie Angoli, finał tylko dla Barcy :decayed:

nie pij już :cool1:

Właśnie że nie pije ;(

to wpadaj w sobotę na finał do Zatoru, obiecuję Ci, że pokochasz Manchester :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199388.0

Jak patrzę na listę to... Nie ma z kim pić za bardzo, no może coś tam z mironem :decayed:

:thumbdown:

nie podlizuj się, jeszcze bys dziewidztwo stracił na tym wyjeździe :gwizdanie:

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:19_________________________________________________

Angoli tak czy siak nie cierpie, prawie jak Niemców :naughty:

też nie lubie angoli i niemców :sick3:

hiszpanów bardziej lubie ,ale tych z Madrytu :cool1:

w tym przyadku nie chodzi o reprezentacje, a o kluby :cool1:

bo ja, nazistów i angoli też nie lubię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:thumbdown:

nie podlizuj się, jeszcze bys dziewidztwo stracił na tym wyjeździe :gwizdanie:

Jak ja jeździłem na imprezy klubowe do Zatora, to Ty na auto wołałeś jeszcze bum bum :naughty: :naughty: :naughty:

w tym przyadku nie chodzi o reprezentacje, a o kluby :cool1:

bo ja, nazistów i angoli też nie lubię :gwizdanie:

No to teraz pojechałeś z tymi nazistami :gwizdanie:

Niemcy - nie lubię ich ligi z czysto piłkarskiej perspektywy.

Oczywiście są wyjątki, czasami jakiś team jak teraz BVB się wybije i mogę ich oglądać. Kadra :?: Tu względy pozasportowe są oczywiste, również gra toporna na max'a jak u Włochów... No dopiero teraz jak w kadrze już Niemców prawie nie ma to można ich oglądać :gwizdanie:

Anglia - tu już liga lepsza, ale jak dla mnie nie jakaś porywająca, zdecydowanie wolę styl Hiszpański lub jak kto woli południo-amerykański... W Polsce z takim graniem Kraków się kojarzy, mówią na to piłka krakowska - może właśnie dlatego takie me upodobania :wink4:

Opublikowano

:thumbdown:

nie podlizuj się, jeszcze bys dziewidztwo stracił na tym wyjeździe :gwizdanie:

Jak ja jeździłem na imprezy klubowe do Zatora, to Ty na auto wołałeś jeszcze bum bum :naughty: :naughty: :naughty:

w tym przyadku nie chodzi o reprezentacje, a o kluby :cool1:

bo ja, nazistów i angoli też nie lubię :gwizdanie:

No to teraz pojechałeś z tymi nazistami :gwizdanie:

Niemcy - nie lubię ich ligi z czysto piłkarskiej perspektywy.

Oczywiście są wyjątki, czasami jakiś team jak teraz BVB się wybije i mogę ich oglądać. Kadra :?: Tu względy pozasportowe są oczywiste, również gra toporna na max'a jak u Włochów... No dopiero teraz jak w kadrze już Niemców prawie nie ma to można ich oglądać :gwizdanie:

Anglia - tu już liga lepsza, ale jak dla mnie nie jakaś porywająca, zdecydowanie wolę styl Hiszpański lub jak kto woli południo-amerykański... W Polsce z takim graniem Kraków się kojarzy, mówią na to piłka krakowska - może właśnie dlatego takie me upodobania :wink4:

kolonie z podstawówki+ lody na rynku w Zatorze się nie liczą :wink4:

Ja też nie lubię jak gra (stylowo) reprezentacja Anglii, Włoch czy Niemiec, chociaż Ci ostatni, na zeszłym mundialu ładnie grali

Co do ligi- dla mnie jak jest angielska, :kox:

Wszyscy jednak wiey, że to temat bez końca... bo różne są gusta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kolonie z podstawówki+ lody na rynku w Zatorze się nie liczą :wink4:

Byłem byłem :naughty: Na drugim Zatorze i... Niewiele pamiętam :kox:

Co do samego Zatora to... Kiedyś tam do dziewczyny jeździłem :decayed:

Wszyscy jednak wiey, że to temat bez końca... bo różne są gusta :naughty:

No, w końcu się zgadzamy :good:

edyta Dopisany: 26 Maj 2011, 22:50

:kox::polew: :polew: :polew:

wembley.jpg

Opublikowano

Donald rządzi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.