Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Acha czyli uważasz, że gdyby nie sędzia to Barcelona by Realu nie wyelminowała????

A gdzie on to napisał ????

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Acha czyli uważasz, że gdyby nie sędzia to Barcelona by Realu nie wyelminowała????

A gdzie on to napisał ????

Tyle tylko wywnioskowałem z jego postów na temat "przychylności sędziów" ale mogę się myliś :wink4:

ku*** już nie mogę się tego finału doczekać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie wiem co by bylo,gdyby sedzie byl ok do konca.

Pamietaj,ze to nie koszykowka. Przewaga nie wygrywa sie meczu.

Chociaz i tak mysle,ze Barca by wygrala.

Jeszcze nie ten rok.W przyszlym sezonie bedzie juz ciezko z Realem pograc :good:

Opublikowano

Bieniek długo kibicujesz Realowi???? JA Barcelonie chyba z 15 lat z czego 6/7 tak, że żadnego meczu nie odpuszczam i zapytam...

Czy podoba Ci się styl Realu pod dowództwem Mou The Special Five Porque?????

Bo według mnie to on tam błazenadę sieje :thumbdown: [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 11:11_________________________________________________

W przyszlym sezonie bedzie juz ciezko z Realem pograc :good:

Obyś miał rację..... :kox:

Bo La liga robi się nudna w h*j

Opublikowano

znowu dyskusja Barca - Real :facepalm:

Opublikowano

To teraz porowmawiamy o Zawiszy :good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To teraz porowmawiamy o Zawiszy :good:

wole o Zawiszy którą moge na żywo oglądać na stadionie i jej kibicować niż jakimś pseuda gwiazdeczkom z TV

poza tym jest różnica kibicować swojej drużynie z miejsca zamieszkania a drużynie znanej tylko z TV ..... ale co sprzedawczyk może o tym wiedzieć

koniec tematu

Opublikowano

Mam Ci powiedzieć ile kosztuje taki przelot i bilet do Barcelony i bilet na mecz????

Więc wyluzuj panie moderatorze :decayed:

Opublikowano

zawsze będe bronić tego co Nasze :evil:

cudze mogę jedynie krytykować :naughty:

Opublikowano

:good:

Ja tak jak już pisałem od przyszłego sezonu jeżdzę do Kluczborka na 1 ligę :kox:

Opublikowano

a jak już o Zawiszy piszemy ......

dzisiaj wielki mecz :kox:

elana20maja2011.jpg

Opublikowano

zawsze będe bronić tego co Nasze :evil:

cudze mogę jedynie krytykować :naughty:

Bezpodstawnie???[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 11:43_________________________________________________O Zawiszy możesz tutaj pisać sam ze sobą :decayed:

Opublikowano

zawsze będe bronić tego co Nasze :evil:

cudze mogę jedynie krytykować :naughty:

Bezpodstawnie???

podstawą będzie to że "TV kłamie" :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 11:44_________________________________________________

O Zawiszy możesz tutaj pisać sam ze sobą :decayed:

chcesz kropka albo bana :polew:
Opublikowano

Z kropkiem podobno mi do twarzy :decayed::kox:

Opublikowano

Bo La liga robi się nudna w h***

za zainteresowaniem (umiarkowanym, ale zawsze) śledzę dyskusję i to jest chyba najbardziej trafny wpis

ta cała liga hiszpańska to po prostu flaki z olejem - polityka transferowa klubów doprowadziła do tego, że bez umiaru naściągano piłkarzy, którzy są nieosiągalni dla innych klubów

a co mnie najbardziej irytuje - co jakiś się wybija w innym, natychmiast jest wykupywany przez kogoś z czołowej dwójki

szanse na nawiązanie walki są zerowe

wieje ujnią i tyle :thumbdown: - kiep i ślepota tego nie zauważy

natomiast wątek Jose-Real oraz Barca-sędziowie to chyba zbyt długi temat

na blogi sportowe, typowo, a raczej nie tu

i ja też, no nie mogę się doczekać finału

glory glory man utd !!

ps - jakie blogi znacie, kogo czytacie i komentujecie ?

dawać mi tu, ale to już :cool1:

Opublikowano

Już 3-i sezon z rzędu walka w La Liga o majstra toczy się miedzy Barcą i Realem i niemiał bym nic przeciwko temu gdyby nie fakt, że kurde 3 drużyna w tabeli traci do nich minimum 20 pktów :kox:

Opublikowano

La Liga jest tak samo nudna jak Scottish Premier League :gwizdanie:

Opublikowano

La Liga jest tak samo nudna jak Scottish Premier League :gwizdanie:

:( :( :( niestety prawda...

Opublikowano

La Liga jest tak samo nudna jak Scottish Premier League :gwizdanie:

Dokładnie tylko, że akrakcyjniejsza dla oka :good:

Premier Peague jest pod względem rywalizacji najlepsza

Zawsze była wielka czwórka nietykalna która walczyłą o majstra - ManU, Chelsea, Arsenal, Liverpool a teraz to tego się dołączył Tottenham i Man City

Pięknie :kox:

Opublikowano

La Liga jest tak samo nudna jak Scottish Premier League :gwizdanie:

Dokładnie tylko, że akrakcyjniejsza dla oka :good:

Premier Peague jest pod względem rywalizacji najlepsza

Zawsze była wielka czwórka nietykalna która walczyłą o majstra - ManU, Chelsea, Arsenal, Liverpool a teraz to tego się dołączył Tottenham i Man City

Pięknie :kox:

a do tego poziom jest tak kosmicznie wyrównany, że ostatnia kolejka w niedzielę o 17tej, a nie wiadomo kto spadnie

no odlot po prostu

z mistrzostwem podobnie - rok temu jeden punkt różnicy

ta piłka - to jest to :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.