Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

La Liga jest tak samo nudna jak Scottish Premier League :gwizdanie:

Dokładnie tylko, że akrakcyjniejsza dla oka :good:

Premier Peague jest pod względem rywalizacji najlepsza

Zawsze była wielka czwórka nietykalna która walczyłą o majstra - ManU, Chelsea, Arsenal, Liverpool a teraz to tego się dołączył Tottenham i Man City

Pięknie :kox:

Zapomniałeś dodać że z wielkiej czwórki właśnie Liverpool odpadł, a Chelsea bez ruska była słaba...

Totenham dołączył, ale chyba do walki o puchary i tylko MC coś dorównuje wielkiej trójce...

Nie lubie Angoli, wolę już tą la lige z dwiema potęgami i kilkoma fajnymi teamami za ich plecami :gwizdanie:

Podoba mi się jeszcze mało doceniana liga francuska :rolleyes:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dla mnie hierarchia jest taka..

1.LA Liga - wiadomo dlaczego bo gdyby nie to ze kibicuje Barcelonie spadlaby na 3cie miejsce

2. Premier League

3. Bundesliga

4. Serie A

5. Ligue 1.

...

...

...

x. Ekstraklasa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, u mnie zupełnie inaczej :naughty:

1. Ekstraklasa

2. La liga

3. Ligue 1

4. Serie A

...

...

...

...

10. Premier League

...

...

...

...

...

20. Bundesliga ( gdyby nie Polacy i BVB to raczej bym tej ligi nie klasyfikował )

Opublikowano

Hehe, u mnie zupełnie inaczej :naughty:

1. Ekstraklasa

2. La liga

3. Ligue 1

4. Serie A

...

...

...

...

10. Premier League

...

...

...

...

...

20. Bundesliga ( gdyby nie Polacy i BVB to raczej bym tej ligi nie klasyfikował )

nie znasz się na piłce :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie znasz się na piłce :tongue4::decayed:

Pewnie masz racje...

Tak czy siak lubię ją oglądać... na żywo :naughty:

Opublikowano

Tak czy siak lubię ją oglądać... na żywo :naughty:

oni znają ten napis doskonale z TV :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 13:02_________________________________________________1.2 liga polska-grupa zachodnia

2.ekstraklasa

3-95. brak

96.premier league

97.la liga

98.serie a

99.ligue 1

100.liga zon sagres

Opublikowano
  • Autor

Ja bym jeszcze gdzieś przed bundesligą ligę turecką umieścił :cool1:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

1. IV liga grupa MAŁOPOLSKA :kox:

2. Ekstraklasa

3. La liga

4. Ligue 1

5. Serie A

...

...

...

...

10. Premier League

11. Super Lig

...

...

...

...

...

20. Bundesliga

Opublikowano

katowicka A-klasa, ekstraklasa i premier league.............. później cała reszta :)

Opublikowano
  • Autor
:facepalm:
Opublikowano

katowicka A-klasa, ekstraklasa i premier league.............. później cała reszta :)

:blink::shocked::blink::decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 13:29_________________________________________________O bravo bravo :decayed:

http://sport.wp.pl/galeriazdjecie.html?kat=1715&gid=13426204

Opublikowano
  • Autor

Piękny stadion :good:

Czemu w Grodzie Kraka takiego nie wybudowali :wallbash:

Opublikowano

Naprawdę robi wrażenie :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

W anglii takich nie mają :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

a do tego poziom jest tak kosmicznie wyrównany, że ostatnia kolejka w niedzielę o 17tej, a nie wiadomo kto spadnie

no odlot po prostu

z mistrzostwem podobnie - rok temu jeden punkt różnicy

ta piłka - to jest to :naughty:

To coś jak w polskiej lidze... Znamy tylko mistrza i nie wiadomo kto spadnie kto na podium - same emocje :kox:

ps - jakie blogi znacie, kogo czytacie i komentujecie ?

dawać mi tu, ale to już :cool1:

He :blink:

Opublikowano

a do tego poziom jest tak kosmicznie wyrównany, że ostatnia kolejka w niedzielę o 17tej, a nie wiadomo kto spadnie

no odlot po prostu

z mistrzostwem podobnie - rok temu jeden punkt różnicy

ta piłka - to jest to :naughty:

To coś jak w polskiej lidze... Znamy tylko mistrza i nie wiadomo kto spadnie kto na podium - same emocje :kox:

k**wa co ja się tutaj uśmieje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Finał LE :naughty:

aw6kpk.jpg

Opublikowano

Oni są wszędzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.