Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W najbliższym czasie jade na mecz do KluczborKA (1 LIGA)

Możę się wciągnę :kox:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli Polsat dostanie mecze spadkowiczów i baraże o utrzymanie :decayed:

Opublikowano

"Jeszcze jeden mecz przegracie, murowany wpier... macie!" - krzyczeli do piłkarzy kibole Arki po porażce z Ruchem Chorzów (0:2).

Nie wyobrażam sobie i nie pamiętam, żeby tak krzyczeli kibice do swoich piłkarzy na Cichej ( obojętne w jakiej sytuacji by nie byli) :) :)[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:27_________________________________________________

zapewne najciekawsze będą na C+ skoro piszą że C+ oddali Polsatowi i Eurosportowi część meczy

masz C+ więc luzik :punk:

jakbym miał kupować naglę Nke to bym się :disgust:

Opublikowano

Nka znowu ma LM i ciężko to wybó :kox:

Opublikowano

masz C+ więc luzik :punk:

w HD aż się chce oglądać :kox:
Opublikowano

Nka znowu ma LM i ciężko to wybó :kox:

wolę naszą ekstraklasę i premiership - można częściej piwka się napić :wink4:

Opublikowano

Dlatego mam C+ :kox: :kox: :notworthy:

Opublikowano

Nka znowu ma LM i ciężko to wybó :kox:

wolę naszą ekstraklasę i premiership - można częściej piwka się napić :wink4:

ciekawe kiedy na meczach bedom lac piwko :kox:
Opublikowano

Nka znowu ma LM i ciężko to wybó :kox:

wolę naszą ekstraklasę i premiership - można częściej piwka się napić :wink4:

ciekawe kiedy na meczach bedom lac piwko :kox:

na Ruchu od nowego sezonu :decayed:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor
zapewne najciekawsze będą na C+ skoro piszą że C+ oddali Polsatowi i Eurosportowi część meczy

Nie, żadnych meczów nie oddadzą. C+ będzie transmitował wszystkie spotkania, polsat i eurosport dostaną pewnie 2,3...

Nka znowu ma LM i ciężko to wybó :kox:

Żaden dylemat. LM w porównaniu z ofertą C+ raczej blado wypada...

"Jeszcze jeden mecz przegracie, murowany wpier... macie!" - krzyczeli do piłkarzy kibole Arki po porażce z Ruchem Chorzów (0:2).

Nie wyobrażam sobie i nie pamiętam, żeby tak krzyczeli kibice do swoich piłkarzy na Cichej ( obojętne w jakiej sytuacji by nie byli) :) :)

Ruch biedny, inny klimat... Podobnie jak u Nas na SS też sobie nie wyobrażam, gramy już drugi sezon swoimi wychowankami, ludźmi mocno związanymi z klubem nie tylko pieniędzmi, ale przede wszystkim sercem.

Ale taka Arka, czy inne kluby gdzie jest kasa to ich kadry to głównie najemnicy - za spore pieniądze. Kibic płaci, kibic wymaga :gwizdanie:

Poza tym będziesz przeżywał gorycz spadku to zaczniesz inaczej pisać :wink4:

Opublikowano

z wczorajszego meczu :cool1:

02.JPG

Opublikowano
  • Autor

11.44 jakie to znajome :kox:

12.41 to jacyś prezesi :?:

ogólnie to fajny doping :good:

Opublikowano

jutro united chyba kończy sezon w EPL :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi wiadomo to United gra w Northern Premier League Premier Division...

I jak dobrze pójdzie to w tym lub w następnym roku zagra w NH z Hutnikiem w ramach tam jakiegoś światowego kibicowskiego programu ratowania klubów piłkarskich.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to United gra w Northern Premier League Premier Division...

I jak dobrze pójdzie to w tym lub w następnym roku zagra w NH z Hutnikiem w ramach tam jakiegoś światowego kibicowskiego programu ratowania klubów piłkarskich.

yaro

mam na myśli Manchester united :decayed:

Opublikowano

11.44 jakie to znajome :kox:

12.41 to jacyś prezesi :?:

ogólnie to fajny doping :good:

przez chwile myślałem, że ten łysy to Klaudiusz Sevkovic :rolleyes:

pewnie jakieś prezesiki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi wiadomo to United gra w Northern Premier League Premier Division...

I jak dobrze pójdzie to w tym lub w następnym roku zagra w NH z Hutnikiem w ramach tam jakiegoś światowego kibicowskiego programu ratowania klubów piłkarskich.

yaro

mam na myśli Manchester united :decayed:

FC Manchester OF United :naughty:

Opublikowano

szopki tUSKA ciąg dalszy :wallbash:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/stadiony-zaglebia-slaska-i-widzewa-zamkniete-dla-k,1,4303381,wiadomosc.html[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 17:01_________________________________________________

Szanowni Państwo,

zwracamy się w imieniu Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców – organizacji łączącej pracę kilkudziesięciu Stowarzyszeń Kibiców w całej Polsce. Wydana niedawno przez rząd pokazowa wojna, to wydarzenie w demokratycznym kraju niespotykane. Zwykli kibice stali się wrogiem publicznym numer jeden. Nie zważając na obowiązujące prawo oraz gwałtownie malejące wskaźniki naruszeń porządku na stadionach publikowane przez Policję postanowiono zniszczyć i rozbić ruch kibicowski w Polsce.

Stowarzyszenia Kibicowskie i nieformalne grupy współpracujące z OZSK podjęły decyzję o rozpoczęciu protestu do czasu zaprzestania narastających represji. Podczas nadchodzącej kolejki ligowej na większości polskich stadionów piłkarskich nie będzie prowadzony zorganizowany doping.

Przypominamy, że dzięki najwierniejszym fanom angażującym się w życie kibicowskie swojego klubu – szare trybuny polskich stadionów nabrały kolorytu. Często efektowne oprawy oraz choreografie to jedyny czynnik przyciągający widzów na zaniedbane stadiony i spotkania o wątpliwym poziomie piłkarskim. Stowarzyszenia Kibiców uczestniczą także w życiu lokalnych społeczności organizując na ich rzecz setki akcji rocznie.

Protestujemy przeciwko:

1) odpowiedzialności zbiorowej, która przybrała formę masowego zamykania stadionów i absurdalnego zakazu wyjazdów;

2) zatrzymaniom „w blasku kamer telewizyjnych i fleszy aparatów fotograficznych” przy użyciu Grup Realizacyjnych Policji (przeznaczonych do zatrzymywania szczególnie niebezpiecznych przestępców) osób odpowiedzialnych za oprawy meczowe, odpalenie pirotechniki czy prowadzenie dopingu;

3) wprowadzeniu zasady „zero tolerancji” skutkującej setkami mandatów w całej Polsce za drobne przewinienia popełniane przez kibiców, które na co dzień są niezauważane przez organy ścigania;

4) karaniu za picie alkoholu przed i po meczach w sytuacji gdy Rząd pracuje nad zmianą ustawy mającej dopuścić do sprzedaży piwa na stadionach;

5) wprowadzaniu cenzury na stadionach przez zakazanie prezentowania transparentów dotyczących aktualnej sytuacji społecznej;

6) zakazom stadionowym za okrzyki wynikające z atmosfery i klimatu meczu, które obecne są w życiu codziennym i publicznym;

Nasz protest będzie trwał dopóki instytucje publiczne będą wykorzystywane do prowadzenia wojny przeciwko obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej.

Bardzo prosimy wszystkich kibiców o zrozumienie, gdyż walczymy o prawa nas wszystkich. Prosimy również o wsparcie naszej walki, inicjatyw oraz pomysłów. Nie pozwólmy, aby w ramach źle rozumianego interesu politycznego i medialnego niszczono naszą pasję.

Zaznaczamy, że działalność OZSK i środowisk kibicowskich nie jest i nigdy nie będzie w żaden sposób związana z jakąkolwiek partią czy ugrupowaniem politycznym.

Piłka nożna dla kibiców!

OZSK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.