Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Makaveli, mylisz pojęcia :)

On jest ich menadżerem :)

Ci zawodnicy mają podpisane kontrakty z innymi klubami :)

Czyli co, wejdzie Osuch np: do Widzewa i mówi - "Zabieram Kuklisa!" :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Do Hutnika ostatnio przyszedł sponsor. Obiecał sporo kasy... Jak już miało dojść do podpisania umowy wypalił że On tu by chciał hurtowo sprowadzać Brazylijczyków i ogrywać na niskim szczeblu. Jak sie uda to można będzie na niektórych sporo zarobić :kox:

Jak usłyszał od treneiro że My tu w NH mamy na pęczki wiele zdolniejszych młodych piłkarzy i nie chcemy wagonów pełnych Brazylijczyków to szybciutko się zwinął i z umowy nic nie wyszło... To co chce Osuch zrobić to ewenement jak dla mnie... Takie manewry sie robi na poziomie trampkarza, najpóźniej juniora. Znakomity przykład to Barcelona która robi niesamowitą selekcję i efekty każdy zna. To już nie jest to że mają silną swoją kadrę, ale ilu od nich piłkarzy stanowi siłę innych drużyn w europie... Chyba tak to powinno funkcjonować a nie na poziomie drużyny seniorów :mysli:

No ale, jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie. Oby z korzyścią dla czarno-niebieskich :good:

Opublikowano

hurtownie brazylijczyków mieli w Szczecinie i marnie na tym wyszli :decayed:

swego czasu w składzie grał tylko jeden polak (P.Kazimierczak) i to on strzelał gole :polew:

pożyjemy zobaczymy :gwizdanie:

na pewno gość chce dobrze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

na pewno gość chce dobrze :cool1:

On chce zarobić i mieć dobrze dla siebie :wink4:

Przy okazji i Zawisza może na tym zyskać :)

A Pogoń grała w I lidze wówczas, to był za cięzki temat i nie wyszło... Co innego w nieskiej lidze jakbyś tych samych grajków miał... Może by się nie sparzyli i może by coś z tego wyszło. Niemniej jednak Hutnik to jedna z największych szkółek piłkarskich w Polsce, tu Nam latynosów nie trzeba tym bardziej że pół Małopolskich drużyn żyje i gra w I i II drugich ligach opierając składy na Naszych wychowankach :gwizdanie: Nie wspominając już ilu z nich szlifuje teraz swą wiedzę trenerską :gwizdanie:

Opublikowano

nie o to mi chodziło :rolleyes:

No to o co :) ?

Oczywiście, będzie miał większą siłę przebicia w ewentualnych negocjacjach z klubem, z którego będzie chciał piłkarza wyciągnąć.

Tyle.

A czy ma najlepszych piłkarzy?

IMHO na przykład taki Bolek ma ciekawszą stajnię :)

Co nie zmienia faktu, że w Zetce szykuje się prawdziwa rewolucja.

Jestem bardzo ciekaw efektów.

Szacunek dla Osucha, że mówi prosto z mostu jak sytuacja wygląda.

Opublikowano
Liga hiszpańska jest ceniona, ponieważ grają tam wielkie gwiazdy światowej piłki. A jest tak, bo kluby płacą piłkarzom wielkie pieniądze. Teraz to wszystko wychodzi, ponieważ gro klubów nie jest w stanie dłużej funkcjonować. Ich zadłużenie sięga nawet 4 miliardów euro!

Około 300 piłkarzy Primera i Segunda Division zgłosiło duże zaległości w wypłacaniu pensji. Co więcej, zastanawiają się nad strajkiem. "Marca" ostrzega, że wiele klubów może zostać zdegradowanych o klasę niżej.

W stanie upadłości znajduje się nawet 21 klubów. Najgłośniej jest o Realu Saragossa, który na początku czerwca ogłosił bankructwo. Hiszpański klub ma 110 milionów euro długu. Już niedługo liczba ta może się powiększyć.

Co więcej, problemy finansowe ma również FC Barcelona - trzykrotny z rzędu mistrz Hiszpanii. Zadłużenie klubu jest ogromne, bo wynosi brutto 483 miliony euro, a netto 364 mln. Nie pomaga w tym nawet świetna gra piłkarzy Josepa Guardioli.

:gwizdanie:
Opublikowano

To teraz napisz ile Real ma długu :)

każdy duży klub na dług tylko o tym się nie mówi a powinno....ManUTD ma chyba największy :).....

Jeśli już chodzi o Barcelone to tylko od zeszłego roku dług zostań zniwelowany o 70mln więc nie mało :) zobaczycie że za kilka lat Barcelona będzie najlepiej wypłacalnym zespołem w Europie. Qatar Fundation ...

Opublikowano

To teraz napisz ile Real ma długu :)

każdy duży klub na dług tylko o tym się nie mówi a powinno....ManUTD ma chyba największy :).....

Jeśli już chodzi o Barcelone to tylko od zeszłego roku dług zostań zniwelowany o 70mln więc nie mało :) zobaczycie że za kilka lat Barcelona będzie najlepiej wypłacalnym zespołem w Europie. Qatar Fundation ...

nie wierz we wszystko co czytasz i słyszysz w mediach.... :wink4:

Opublikowano

Wiem co mówię :)

powiedzcie mi co myślicie o zmianie UEFA jeśli chodzi o transfery i wprowadzenie tzw. Fair play w transferach. Ma to niby na celu ograniczyć wydawanie wielkich sum na piłkarzy. Może w końcu ceny będą bardziej realne?

Stanley o tym długu ManU to akurat koles w c+ mówił. Nachorny chyba...

Opublikowano
  • Autor

Nahorny jak już coś :naughty:

Opublikowano

Wiem co mówię :)

powiedzcie mi co myślicie o zmianie UEFA jeśli chodzi o transfery i wprowadzenie tzw. Fair play w transferach. Ma to niby na celu ograniczyć wydawanie wielkich sum na piłkarzy. Może w końcu ceny będą bardziej realne?

Stanley o tym długu ManU to akurat koles w c+ mówił. Nachorny chyba...

nie miałem na myśli długu MU :wink4:

ja, to zawsze wszystko dzielę przez dwa, jak pismaki nie mają o czym pisać, to wypisują czasem takie głupoty, że szkoda gadać.

A jak myślisz, skąd Nahorny dowiedział się o tym długu....? pewnie z jakiegoś angielskiego brukowca :gwizdanie:

A czy MU ma jakiś dług, czy nie.... na pewno sobie poradzą :przebiegly:

Opublikowano

Też mnie to gowno obchodzi :)

Majkafeli zaczął temat więc drąże :decayed:

wkurzają mnie te ceny za piłkarzy. Np. Udinesse za Sancheza zawołało 50mln....chyba rubli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przynudzacie :decayed:

Opublikowano

Ej Jarko ileż można o Zawiszy :kox:

Opublikowano
  • Autor

O Polskiej piłce do bólu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ej Jarko ileż można o Zawiszy :kox:

A ile o Barcy??

Opublikowano

Ej Jarko ileż można o Zawiszy :kox:

oj dużo :cool1:

a nie pasuje coś :naughty:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:56_________________________________________________

O Polskiej piłce do bólu :naughty: :naughty: :naughty:

:good:
Opublikowano

W tym wątku o Barcelonie jest może 1% więc sobie daruj żałosne teksty :) uznaj w końcu wyższość :)

Muszę się bardziej polska piłka zainteresować to może znajdziemy wspólny język :)

Opublikowano

W tym wątku o Barcelonie jest może 1% więc sobie daruj żałosne teksty :) uznaj w końcu wyższość :)

Muszę się bardziej polska piłka zainteresować to może znajdziemy wspólny język :)

W Twoim wykonaniu 100% :decayed: :decayed:

Wiec zmien plyte jak o czym innym rozmowa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.