Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Oby Wam tylko drugiego Widzewa nie zrobił jak kiedyś Grajewski... :gwizdanie:

Bo plany widzę tam macie WIELKIE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Bo plany widzę tam macie WIELKIE :good:

gdyby pseudodziałacze wojskowi nie wycofali Nas z II ligi w 1998( wtedy jeszcze nie było ekstraklasy) to cały czas bylibyśmy na szczycie....a tak V,IV liga i pomalutku do II ligi (starej III),potem miasto przejeło klub i wyłożyło kase,teraz Osuch i zobaczymy co będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak to fajnie kiedy miasto pomaga :gwizdanie:

Niestety nie każdy może liczyć na taką pomoc...

edytka Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 13:25

A coż tam się dzieje na tym Lechu :?: :blink:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ekstraklasa-zaskakujaca-decyzja-pilkarze-lecha-uzi,1,4451782,wiadomosc.html

BTW Wojciechowski sprzedał Adriana i podobno do Mili się przymierza... Miałby kosztować tyle co Sobiech... Ten gość chyba faktycznie o mistrzostwie myśli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coaraz ciekawiej się robi w naszej lidze jeśli chodzi o wydatki na zawodników ... chyba idzie to w dobrym kierunku ... drugi raz chyba ten zwrot piszę dzisiaj :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak to fajnie kiedy miasto pomaga :gwizdanie:

Niestety nie każdy może liczyć na taką pomoc...

edytka Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 13:25

A coż tam się dzieje na tym Lechu :?: :blink:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/ekstraklasa-zaskakujaca-decyzja-pilkarze-lecha-uzi,1,4451782,wiadomosc.html

BTW Wojciechowski sprzedał Adriana i podobno do Mili się przymierza... Miałby kosztować tyle co Sobiech... Ten gość chyba faktycznie o mistrzostwie myśli :gwizdanie:

Lech zawsze może grać we Wronkach :polew::decayed:

Sprzedali Mierzejewskiego za 5 baniek?? Czy więcej :mysli: Co lepszy grajek ucieka z naszej ligi więc..

coaraz ciekawiej się robi w naszej lidze jeśli chodzi o wydatki na zawodników ... chyba idzie to w dobrym kierunku ... drugi raz chyba ten zwrot piszę dzisiaj :mysli:

to chyba nie idzie w dobrym kierunku, tylko ktoś się wyróżni idzie na handel, rok temu Lewandowski teraz Mierzejewski. Czy naszych klubów nie stać na utrzymanie takich graczy? :no: Pytanie raczej retoryczne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzejewski tak jak i Sobiech nie zaakceptowali poronionego pomysłu Wojciechowskiego o zamrażarce i wypłacie pramii 3 krotnej po zdobyciu mistrzostwa lub 1 krotnej przy wicemistrzostwie lub fidze za niższe miejsce.Dlatego byli na zbyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym w onecie zaraz po tym jak pozbyli się Sobiecha i zastanawiali się redaktorzy co Wojciechowski zrobi z Mierzejewskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ( również według onetu ) Sobiech był jedyny który się nie zgodził na zmiany w kontrakcie. Chociaż dzisiaj czytałem że dalej negocjują. Poza tym jak na mój gust to dobry pomysł z tymi pieniędzmi po tym co pokazali w minionym sezonie...

Poza tym pamiętaj że dodatkowo od niedawna mają tam również podwajanie po każdej wygranej czego akurat nikomu kontrakt nie gwarantował. Jednym słowem Wojciechowski daje im bardzo dużo za dobrą pracę i stosunkowo mało za słabe wyniki - to chyba dobry układ.

Wojciechowski jest szalony, ale nie głupi. nie miał parcia sprzedać Mierzejewskiego dlatego Turcy byli zmuszeni sporo zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Lecha:

Kompletnie nie ogarniam, jak POSiR mógł ot tak po prostu powiedzieć swojemu przyszłemu (?) partnerowi (?), że "przyjedzie Red Bull, do 4 września nie macie stadionu i generalnie mamy Was w d*p.e", dodając, że w sumie fajnie by było, jakby Ekstraklasa specjalnie układała terminarz tak, żeby nie było meczów przy Bułgarskiej do tego momentu. A jak by miały być, to trudno, macie problem, szukajcie se gdzieś indziej. A od 4 września - zapraszamy! Czujcie się JAK U SIEBIE.

Lech ma teraz naprawdę nie lada problem, bo gdyby mi ktoś wywinął taki numer, już nigdy bym nie chciał grać na takim obiekcie.

Jak potem rozmawiać z kimś, kto się tak zachowuje w biznesie?

Zupełnie by mnie nie zdziwiło, gdyby Kolejorz wynajął na całą rundę stadion we Wronkach czy Grodzisku.

Ale znowu takie rozwiązanie przyniesie ogromne straty finansowe, spowodowane ilością sprzedanych biletów/karnetów itp. itd.

Fatalna sytuacja dla Lecha... Czego by nie wybrali - zawsze będzie źle. Kto wie czy to w ogóle można o mniejszym źle mówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos Lecha:

Kompletnie nie ogarniam, jak POSiR mógł ot tak po prostu powiedzieć swojemu przyszłemu (?) partnerowi (?), że "przyjedzie Red Bull, do 4 września nie macie stadionu i generalnie mamy Was w d*p.e", dodając, że w sumie fajnie by było, jakby Ekstraklasa specjalnie układała terminarz tak, żeby nie było meczów przy Bułgarskiej do tego momentu. A jak by miały być, to trudno, macie problem, szukajcie se gdzieś indziej. A od 4 września - zapraszamy! Czujcie się JAK U SIEBIE.

Lech ma teraz naprawdę nie lada problem, bo gdyby mi ktoś wywinął taki numer, już nigdy bym nie chciał grać na takim obiekcie.

Jak potem rozmawiać z kimś, kto się tak zachowuje w biznesie?

Fatalna sytuacja dla Lecha... Czego by nie wybrali - zawsze będzie źle. Kto wie czy to w ogóle można o mniejszym źle mówić...

Ktoś tam jest wyjątkowo niepoważny... Może w czasie euro też jakąś inną imrezę wymyślą i pozwolą na rozegranie tylko jednego spotkania :kox::polew:

Zupełnie by mnie nie zdziwiło, gdyby Kolejorz wynajął na całą rundę stadion we Wronkach czy Grodzisku.

Ale znowu takie rozwiązanie przyniesie ogromne straty finansowe, spowodowane ilością sprzedanych biletów/karnetów itp. itd.

No na pewno kłopotliwe. Są jednak też plusy - nie mieli by problemów z murawą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-
Będą spore zmiany

Przyszły właściciel zapowiedział spore zmiany w klubie. - Będę łączył funkcję prezesa z dyrektorem sportowym - poinformował Osuch. - Mam wyselekcjonowaną grupę osiemnastu młodych piłkarzy, którzy zostaną wsparci pięcioma, sześcioma bardziej doświadczonymi zawodnikami. Z piłkarzy występujących do tej pory w Zawiszy widzę czterech, pięciu w nowej drużynie. Kadrę zespołu chciałbym zamknąć do końca przyszłego tygodnia - stwierdził.

W grupie piłkarzy, którzy mają szansę gry w nowym Zawiszy jest Andrzej Witan, Jakub Wójcicki i Łukasz Ślifirczyk oraz Maciej Dąbrowski. Ten ostatni rozmawiał z Osuchem, ponieważ ma propozycje z klubów Ekstraklasy. - Mamy dosyć duże rozbieżności finansowe, ale czekam z decyzją do poniedziałku - powiedział nam stoper Zawiszy.

Marzenia prezesa

Osuch powiedział, że jego marzeniem jest zapełnienie stadionu kibicami i wprowadzenie zespołu do Ekstraklasy. Zapowiedział, że bilety na mecze w rundzie jesiennej będą kosztowały 6,5 zł. Dlatego, że w tym roku klub obchodzi rocznicę 65-lecia powstania. Jego zdaniem awans w dwa lata jest realny.

:naughty:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 20:58_________________________________________________Janas trenerem Bełchatowa :facepalm: byle by nie płakał po porażkach jak na World Cup 2006 :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko Wojciechowski sie nie zdziwił jak Turcy nie zapłacą raty :gwizdanie:

Jak to mówią, obiecać to nie grzech :polew:

Okaże sie ze ten Mierzejewski wcale tak dobrze u nich nie gra, i wtedy zobaczymy jak im Turcy zapłacą...

Grecy i Turcy to wcale nie są tacy chętni do płacenia, no chyba że zarobią troche w LM to może zapłacą.

Wojciechowski najbardziej śmieszy mnie z tą gadką o MP. A tym czasem nie ma już Sobiecha, nie ma już kapitana - Mierzejewskiego, nie ma już Andreu, i pewnie niedługo nie będzie już miał Smolarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko Wojciechowski sie nie zdziwił jak Turcy nie zapłacą raty :gwizdanie:

Wisła za braci dostała kasę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ( również według onetu ) Sobiech był jedyny który się nie zgodził na zmiany w kontrakcie. Chociaż dzisiaj czytałem że dalej negocjują. Poza tym jak na mój gust to dobry pomysł z tymi pieniędzmi po tym co pokazali w minionym sezonie...

Poza tym pamiętaj że dodatkowo od niedawna mają tam również podwajanie po każdej wygranej czego akurat nikomu kontrakt nie gwarantował. Jednym słowem Wojciechowski daje im bardzo dużo za dobrą pracę i stosunkowo mało za słabe wyniki - to chyba dobry układ.

Wojciechowski jest szalony, ale nie głupi. nie miał parcia sprzedać Mierzejewskiego dlatego Turcy byli zmuszeni sporo zaoferować.

zgadzam się, może na piłce Wojciechowski super się nie zna, za to na biznesie na pewno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Chłopacy przestańcie już pieprzyć o polskiej lidze bo żygać się chce :decayed::polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV :tongue4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 23:49_________________________________________________

Jedna osoba została ciężko ranna w bójce krakowskich pseudokibiców - informuje RMF FM. W nocy w Nowej Hucie pobiło się kilkunastu mężczyzn.

Jak ustalił reporter RMF FM bandyci mieli przy sobie pałki, maczety i noże. Ranny mężczyzna został odwieziony do szpitala.

wiesz coś o tym Jarku :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy przestańcie już pieprzyć o polskiej lidze bo żygać się chce :decayed::polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wybacz ale jesteśmy realistami i nie lubujemy się tym co widać jedynie w TV :tongue4:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 23:49_________________________________________________

Tymbardziej że TV kłamie. :gwizdanie:

Mnie też cieszy bardziej moja "skromna roślinka" w moim ogródku niż ta idealna u sąsiada. Taka przenośnia :polew:

Ale może bardziej podziała na wyobraźnie :kox: :kox:

Pojedziesz na ten cały Real i dla nich ciągle bedziesz polaczkiem, nie będą wiedzieć gdzie Twój kraj leży, dlatego ja mam gdzieś podniecaniem sie ich drużynami, dla mnie to troche lizanie ich rowu. Dlatego mam to w d... :naughty:

Wole to co nasze, polskie. :evil: Identyfikuje się z moją drużyną i mam nadzieje że pokażemy sie w Europie w tym roku.

Choć nauczony ostatnimi porażkami nie pompuje balonika - LM.

A kibicowanie Realom i Barsą to troche jak iść na łatwizne.. takie jest moje zdanie, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...