Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Inter tonie :decayed:

dokładnie :wallbash:

taki spadek w sztabie trenerskim Mourinho-->> Gian Piero Gasperini :blink:

znowu minie kilkanaście lat zanim Inter coś osiągnie :gwizdanie:

Chyba, że zainicjujecie Calciopoli 2 :gwizdanie: :naughty:

Trenerem miał być przecież Andre Villas-Boas z FC Porto?

Juve zatrudniła legendę Antonio Conte i szczerze czarno to widzę, ale czas pokaże.

W tym czasie było kilku innych znacznie lepszych trenerów m.in. Luis Van Gaal, Carlo Ancelotti czy Dider Deschamps, który już prowadził Juve.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzegorz czyżbys był za Interem?

spośród drużyn spoza kraju to tak :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Inter tonie :decayed:

Wraz z Juve i całą ligą Włoską...

Tylko jedna drużyna się liczy...

FORZA MILAN :evil::kox::naughty:

Opublikowano

FORZA MILAN :evil::kox::naughty:

całkiem się kompromitujesz w ostatnim czasie :polew:
Opublikowano

Jarko też właśnie utonąłes :kox:

Opublikowano
  • Autor

FORZA MILAN :evil::kox::naughty:

całkiem się kompromitujesz w ostatnim czasie :polew:

Hehe rozumiem że Inter ze względu na barwy... Podobnie jak rex kibicuje Atlatico - biało-czerwone pasy :gwizdanie:

Ja się wychowałem na WIELKIEJ holenderskiej trójcy grającej za moich lat młodości w Milanie i to jest pierwsze drużyna zagraniczna jakiej kibicowałem. Van Basten to mój idol i możecie se tu różne rzeczy wymyślać. Real był jakiś czas później za czasów najpierw Figo, a później Zidana... Jeszcze OM lubię i Ajax i tyle. Żadnych Angoli i Dojczlandów :evil:

Niemniej jednak kibicowanie drużynom zagranicznym jest dla mało drugorzędna sprawą. Kiedyś pięknie grał Milan i ta drużyna wówczas była na tapecie, później podobała mi się gra Realu. Gdzieś po drodze był wspomniany OM i Ajax który cenie za wychowanie wielu wspaniałych grajków.

I tyle. W mych żyłach płynie błękitna Nowohucka krew, a Wam zostawiam neo napinke :lol1:

BTW sooorrrry, pierwsze było Chicago Bulls :decayed:

Opublikowano

FORZA MILAN :evil::kox::naughty:

całkiem się kompromitujesz w ostatnim czasie :polew:

Hehe rozumiem że Inter ze względu na barwy...

coś w tym jest :mysli:
Opublikowano
  • Autor

No widzisz, ja się nigdy na to w ten sposób nie patrzyłem...

Ale wiadomo, każdy ma własne fanaberie :tongue4:

Opublikowano

No widzisz, ja się nigdy na to w ten sposób nie patrzyłem...

Ale wiadomo, każdy ma własne fanaberie :tongue4:

tak to już jest jak się widzi Swoje ukochane barwy :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Haha no to dałeś porównanie...

To co jak na Ruchu stanley śpiewa HKS to co też powinienem lubić ten klub Chorzowski :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja się wychowałem na WIELKIEJ holenderskiej trójcy grającej za moich lat młodości w Milanie i to jest pierwsze drużyna zagraniczna jakiej kibicowałem. Van Basten to mój idol i możecie se tu różne rzeczy wymyślać. Real był jakiś czas później za czasów najpierw Figo, a później Zidana... Jeszcze OM lubię i Ajax i tyle. Żadnych Angoli i Dojczlandów :evil:

Niemniej jednak kibicowanie drużynom zagranicznym jest dla mało drugorzędna sprawą. Kiedyś pięknie grał Milan i ta drużyna wówczas była na tapecie, później podobała mi się gra Realu. Gdzieś po drodze był wspomniany OM i Ajax który cenie za wychowanie wielu wspaniałych grajków.

I tyle. W mych żyłach płynie błękitna Nowohucka krew, a Wam zostawiam neo napinke :lol1:

BTW sooorrrry, pierwsze było Chicago Bulls :decayed:

No to dlaczego stoisz za Realem???

Nie czaje :wink4:

Figo = Zdrajca :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 22:26_________________________________________________

Trenerem miał być przecież Andre Villas-Boas z FC Porto?

Wybrał Czelsii :sick3:

Opublikowano
  • Autor

No to dlaczego stoisz za Realem???

Nie czaje :wink4:

Figo = Zdrajca :kox: :kox: :kox:

Z tego samego powodu co za Milanem...

A Figo dla mnie nie jest zdrajcą... Nawet Kaka nie będzie jak go Inter kupi...

Zdrajcą jest Bukalski, Koźmiński :gwizdanie:

Opublikowano
Mistrz Grecji, Olympiakos Pireus, i cztery inne greckie kluby są zagrożone spadkiem z Super Ligi w obliczu skandalu korupcyjnego w tamtejszym futbolu. Jak informuje serwis Goal.com o ustawianie meczów oskarża się w Grecji już 70 osób.
powoli wyłazi ten korupcyjny świat :naughty:

mam nadzieje że korupcja z UEFA i FIFY też kiedyś ujrzy światło dzienne :gwizdanie: bo tam na bank skorumpowani po uszy :decayed:

Opublikowano

Dla każdego "cule" Figo jest zdrajca :)

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dla każdego "cule" Figo jest zdrajca :)

Hehe chyba nie wiesz o kim ja napisałem :naughty:

Opublikowano

Chyba, że myślimy o innym Figo :decayed:

Ja mówie o gościu co sie zwał Luis Figo (Portugalczyk, Prawy pomocnik), który to obiecywał nam, że nigdy nie zmieni klubu a po tygodniu ogłoszono go graczem Realu :evil:

Opublikowano

Chyba, że myślimy o innym Figo :decayed:

Ja mówie o gościu co sie zwał Luis Figo (Portugalczyk, Prawy pomocnik), który to obiecywał nam, że nigdy nie zmieni klubu a po tygodniu ogłoszono go graczem Realu :evil:

Do tej pory kibice Barcy go nie lubią, niektórzy wręcz nienawidzą. Ibrahimovic, Veira wcale nie lepsi :gwizdanie:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.