Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

My po 7 pierwszych kolejkach mieliśmy jeden punkt, ostatnie miejsce i 300 osób co wyjazd :kox:

za***isty kopniak na start dla kibiców, a przedewszystkim młodych piłkarzy ( 19,6 średnia wieku drużyny w ostatnim meczu, w innych podobnie ).

Chyba wiesz jak za***iście cieszy to co udało Nam się osiągnąć mimo braku awansu.

Atmosfera jest za***ista i powie Ci to każdy kto chociaż raz przyjdzie na mecz :wink4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Gazecie Polskiej jest dodatek - film dokumentalny "Kibol"

Cena 6.90zł

Poruszana jest m.in. "prowokacja bydgoska", i tak jak kiedyś rozmawialiśmy o tym, bodajże @makaveli mnie zbeształ że stadion w Bydgoszczy idelanie sie nadaje na takie mecze jak PP bo jakieś tam modernizacje przechodził.

Tu jest potwierdzenie że niestety ale tak nie było.

Opublikowano

bodajże @makaveli mnie zbeształ że stadion w Bydgoszczy idelanie sie nadaje na takie mecze jak PP bo jakieś tam modernizacje przechodził.

:polew:
Opublikowano

Trzeba by było przeszukać z 20 stron do tyłu :tongue4:

Opublikowano

Trzeba by było przeszukać z 20 stron do tyłu :tongue4:

pamiętam pamiętam :naughty:
Radni zgodzili się by zagwarantować ponad 10 milionów zł na współpracę promocyjną ze spółką WKS Zawisza.
:gwizdanie:
Opublikowano

ja już ściągam z torrentów na dvd :kox:

Opublikowano

80 min Franek łowca bramek i 1-0 dla Jagi :good:

Opublikowano

80 min Franek łowca bramek i 1-0 dla Jagi :good:

Nie widzę rewanżu zbyt kolorowo

Opublikowano

80 min Franek łowca bramek i 1-0 dla Jagi :good:

Nie widzę rewanżu zbyt kolorowo

Nie stracili bramki u siebie a jedną strzelili, martwi to że ponad połowę meczu grali w przewadze jednego zawodnika i tylko jedną bramkę strzelili ;(

Opublikowano

Donald "matoł" Tusk & Komenda Główna Policji chcą zamknąć stadiony Ekstraklasy,I i II ligi dla kibiców gości w rundzie jesiennej :wallbash:

Piłka nożna dla kibiców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW-1 Jaga wygrała, a zwycięzców się nie sądzi :cool1:

BTW-2 film "Kibol" szczerze polecam :good:

Opublikowano
  • Autor

To Jaga dzisiaj już grała :?: :mysli:

edycja Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:49

Oficjalna Nazwa »

Hutnik Kraków

Data założenia »

21.03.1950

Równo 30 lat później ja się urodziłem :naughty:

Tego samego dnia i roku co ja urodził się również Ronaldinho...

Kutfa, ależ piękna data. Czuję się jak wybraniec - The ONE :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

The Special One :kox: :kox:

Prawie jak Żoze :decayed:

Opublikowano

Równo 30 lat później ja się urodziłem :naughty:

Tego samego dnia i roku co ja urodził się również Ronaldinho...

Kutfa, ależ piękna data. Czuję się jak wybraniec - The ONE :kox: :kox: :kox:

:kox::decayed: :>

Opublikowano

moja data urodzin jest jak Michaela Jordana 17.02 :naughty:

ale koszykówki nie trawie :sick3:

Opublikowano

Bo sie nie znasz mosku :decayed:

Opublikowano

Bo sie nie znasz mosku :decayed:

i nie chce się znać....kiedyś wolałem dostać 1 z w-f w szkole zamiast grać w kosza

a i tak miałem zawsze 5 lub 6 na koniec bo grałem w klubie w piłke i biegałem na zawodach międzyszkolnych :tongue4:

Opublikowano

KUPIŁEM BILETY NA MECZ NA CAMP NOU

Nic tylko czekać :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

pewnie akurat przegrają jak pojedziesz.....szkoda kasy :facepalm:

Opublikowano

Pogadaj sobie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.