Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Smolarek przesunięty do młodej Ekstraklasy. Ja pierydole :kox:

Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 850,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Smolarek przesunięty do młodej Ekstraklasy. Ja pierydole :kox:

Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ...

zawsze gwiazdorzył...nie lubie takich typków :thumbdown: dobrze Mu tak.....słabo gra poza tym :thumbdown:
Opublikowano

Smolarek przesunięty do młodej Ekstraklasy. Ja pierydole :kox:

Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ...

zawsze gwiazdorzył...nie lubie takich typków :thumbdown: dobrze Mu tak.....słabo gra poza tym :thumbdown:

No tak a jak go przymierzali do Ekstraklasy to dziwił się że nikt mu nie chce dać zarobków takich jak oczekiwał a nie jest wart nawet połowy tego co dostaje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Drugi Sobiech...

Ja bym ich jeszcze zrozumiał jakby prezes im naobiecywał złote góry i próbował się teraz z tego wykręcić...

Tu jest jednak inaczej. Oni dastali naprawdę dużo za wyjątkowo słabą grę i ja sie teraz nie dziwię Wojciechowskiemu że zmienia system płac... Dał im duzo - nie pomogło, sporo zabierze - może pomoże... Do tego ten system podwajania premii po serii zwyciestw...

Czego tam moża chcieć więcej :?: Nie rozumiem tych grajków :thumbdown:

Opublikowano

Drugi Sobiech...

Ja bym ich jeszcze zrozumiał jakby prezes im naobiecywał złote góry i próbował się teraz z tego wykręcić...

Tu jest jednak inaczej. Oni dastali naprawdę dużo za wyjątkowo słabą grę i ja sie teraz nie dziwię Wojciechowskiemu że zmienia system płac... Dał im duzo - nie pomogło, sporo zabierze - może pomoże... Do tego ten system podwajania premii po serii zwyciestw...

Czego tam moża chcieć więcej :?: Nie rozumiem tych grajków :thumbdown:

taki Smolarek to wie, że jest słaby i może dlatego

Dziwię się Sobiechowi, niźle się chłopak zapowiada, ale pęd na kasę chyba większy.... :thumbdown:

Opublikowano

Drugi Sobiech...

Ja bym ich jeszcze zrozumiał jakby prezes im naobiecywał złote góry i próbował się teraz z tego wykręcić...

Tu jest jednak inaczej. Oni dastali naprawdę dużo za wyjątkowo słabą grę i ja sie teraz nie dziwię Wojciechowskiemu że zmienia system płac... Dał im duzo - nie pomogło, sporo zabierze - może pomoże... Do tego ten system podwajania premii po serii zwyciestw...

Czego tam moża chcieć więcej :?: Nie rozumiem tych grajków :thumbdown:

taki Smolarek to wie, że jest słaby i może dlatego

Dziwię się Sobiechowi, niźle się chłopak zapowiada, ale pęd na kasę chyba większy.... :thumbdown:

Dokładnie Smolarek przekonał się że jednak Ekstraklasa to też dla niego za wysoki poziom :polew: a Sobiech? Hmm młody chłopak i myślę że tutaj "sodówka" już zaczęła działać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze kibicowałem synom znanych piłkarzy...

Kontuzjogenny Terlecki czy "niezwykły" talet Domarskiego mnie od tego nie zwiodły.

Smolarek się świetnie zapowiadał, szkoda że się gdzieś pogubił...

Trza teraz trzymać za Koseckiego bo Szczęsny już jest wygrany :good:

Opublikowano

Zawsze kibicowałem synom znanych piłkarzy...

Kontuzjogenny Terlecki czy "niezwykły" talet Domarskiego mnie od tego nie zwiodły.

Smolarek się świetnie zapowiadał, szkoda że się gdzieś pogubił...

Trza teraz trzymać za Koseckiego bo Szczęsny już jest wygrany :good:

oby Szczęsnemu wiodło się jak najlepiej :)

Opublikowano
  • Autor

Oby, to Nasza przyszłość :)

Opublikowano

ja wole jak ktoś bez znanego tatusia się wybije w dodatku z biedoty .... bo taki co ma znanego bogatego tatusia potem jedynie gwiazdorzy

Opublikowano

ja wole jak ktoś bez znanego tatusia się wybije w dodatku z biedoty .... bo taki co ma znanego bogatego tatusia potem jedynie gwiazdorzy

oglądając mecze Szczęsnego, myślę, że tatuś nie musi go nigdzie "popychać" - po prostu ma chłopak talent :)

Opublikowano
  • Autor

Pójdzie jak Klich i skończy jak większość Naszych...

Za dwa lata wróci do drużyny walczącej o utrzymanie...

Do trójki z BVB jeszcze wiele mu brakuje, a wiadomo ile Piszczek przeszedł zanim doszedł do odpowiedniego poziomu :gwizdanie:

Opublikowano

ja wole jak ktoś bez znanego tatusia się wybije w dodatku z biedoty .... bo taki co ma znanego bogatego tatusia potem jedynie gwiazdorzy

oglądając mecze Szczęsnego, myślę, że tatuś nie musi go nigdzie "popychać" - po prostu ma chłopak talent :)

poczekajmy aż podrośnie....zresztą język ma już niewyparzony :gwizdanie:
Opublikowano

ja wole jak ktoś bez znanego tatusia się wybije w dodatku z biedoty .... bo taki co ma znanego bogatego tatusia potem jedynie gwiazdorzy

oglądając mecze Szczęsnego, myślę, że tatuś nie musi go nigdzie "popychać" - po prostu ma chłopak talent :)

poczekajmy aż podrośnie....zresztą język ma już niewyparzony :gwizdanie:

przynajmniej ma mocniejszą psychikę i Fabiański :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja wole jak ktoś bez znanego tatusia się wybije w dodatku z biedoty .... bo taki co ma znanego bogatego tatusia potem jedynie gwiazdorzy

A co ma piernik do wiatraka :?:

Popatrz na takiego Łapińskiego. Świetny piłkarz i dopóki go C+ nie "odgrzebał" to gość raczej groszem nie śmierdział, a fajnie jakby odpowiednio karierą syna pokierował bo gość ma naprawdę równo pod sufitem. Równie wysoko cenię Koseckiego za jego wypowiedzi i podejście do życia dlatego mam nadzieję że syn ma sporo talentu po ojcu.

Opublikowano

Zanudzacie :decayed:

Opublikowano

Zanudzacie :decayed:

spamujesz :gwizdanie:
Opublikowano

Zamilcz pseudomoderatorzu :kox:

Opublikowano
Roger Guerreiro jest bardzo bliski przejścia do Flamengo Rio de Janeiro. Aktualnie trwają rozmowy pomiędzy AEK Ateny, brazylijskim klubem i agentem piłkarza. Wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku dni reprezentant Polski podpisze kontrakt ze swoim byłym klubem.

no i już tego "polaka" nie zobaczymy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.