Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet tego nie będę oglądał

Ja będe oglądał razem z kolegami. Pizza, chipsy, browarek i dupeczki, a później wyjazd na R22 :kox::naughty::decayed:.

Nie wiem dlaczego, ale o wynik jestem spokojny... :mysli:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Messi sie przebudzil ... wczoraj dawal za***isty pily . Higuain zmarnowal chyba z 3 jego swietne podania na sam na sam , za to Aguero i Di Maria juz strzelali . :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj Chile - Peru o pierwsze miejsce w grupie :cool1:

Opublikowano

eeetam z CA :tongue4:

Wahan Geworgian w Zawiszy

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Emerytowany reprezentent Polski :good:

Może jeszcze Oli by sie załapał :naughty:

Opublikowano

Oli niech spier.... :decayed:

w ostatnim czasie jeszcze Rafał Leśniewski i Mateusz Rosłoń dołączyli do składu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Rosłoń, ten z C+ :?: On już podobno tylko maratony biega :mysli:

Opublikowano

Rosłoń, ten z C+ :?: On już podobno tylko maratony biega :mysli:

Nie :)

Ten z C+ to Marcin :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ironizowałem synu Abrahama:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:kox: :kox:

Zgoliłem pejsy, a wraz z nimi mądrość odeszła ;( ;(

Opublikowano

pierwsze spęcie na linii Osuch - kibice Zawiszy :naughty:

Wraz z przejęciem naszego klubu przez nowego właściciela pojawił się w nim prokurent Adam Ziółkowski. Postać ta jest znana naszym kolegom z Miedzynia jako zapalony kibic milicyjnego klubu z ulicy Sportowej(Polonii Bydg.). Wiemy też, że barwy naszego klubu a w szczególności szaliki na szyjach młodych kibiców Zawiszy bardzo mu się nie podobały. Po samym podjęciu pracy w naszym klubie przez tego osobnika widać, że pojęcie honoru to dla niego abstrakcja. Dla kasy zrobi wszystko, jest jak chorągiewka na wietrze, dziś tu, jutro tam. Warto też nadmienić, że startował w ubiegłorocznych wyborach do rady miasta i wspierali go koledzy ze Sportowej. Problem "chorągiewki" został przekazany właścicielowi klubu, ale z jego strony brak jakiejkolwiek reakcji. My, jako kibice, wyciągnęliśmy pomocną dłoń do klubu w kilku kwestiach, lecz druga strona chyba tego nie rozumie, a szkoda. Panie Osuch! ten klub bez kibiców to jak studnia bez wody, więc niech pan to przemyśli, bo jeżeli ten osobnik w klubie pozostanie, naszą współpracę będziemy musieli zakończyć.

Opublikowano
  • Autor

stanley :kox::polew: :polew: :polew:

lajlajlaj :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

stanley :kox::polew: :polew: :polew:

lajlajlaj :dance: :dance: :dance:

:polew:

nowy hymn bojówki :decayed:

Opublikowano

lajlajlaj :dance: :dance: :dance:

widzewek :facepalm:

w bydgoszczy dobrze to wiedzą....ŁKS ma k*rwe za miedzą !!!!! :decayed:

w1fns5.jpg

Opublikowano

lajlajlaj :dance: :dance: :dance:

widzewek :facepalm:

w bydgoszczy dobrze to wiedzą....ŁKS ma k*rwe za miedzą !!!!! :decayed:

w1fns5.jpg

:bicz3:

:wink4:

Opublikowano

BTW

Rozmawiałem wczoraj z Wojtkiem Grzybem na temat polskich piłkarzy. a Grzyb na to :

"piłkarze to są w Hiszpanii, u nas są zawodnicy i kopacze" :polew: :polew:

Opublikowano

BTW

Rozmawiałem wczoraj z Wojtkiem Grzybem na temat polskich piłkarzy. a Grzyb na to :

"piłkarze to są w Hiszpanii, u nas są zawodnicy i kopacze" :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Zawisza 6-2 Nielba :kox:

Geworgian

Błąd

Leśniewski 2x

Majkowski 2x

same nowe rajki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.