Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ten Wasz hicior, a słyszałem go na żywo, byłby fajny gdyby...

W pewnym momencie śpiewacie tak: "wyborowa i nóź to Nasz znak", co raczej dumy Wam nie przynosi :wink4:

Zgoda, ale cóż, taka pieśń i taka poniekąd prawda.

Wiem. Słyszę z jakim zaangażowaniem to śpiewają :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śpiewają

Ekhm - ja tam byłem ;)

Nota bene - razem z Żoną :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na meczu z Arką :)

A reszta to na pijackich imprezach osiedlowych :wink4:

Ulubiona zwrotka :naughty:

Opublikowano

Jarko, czy mi się wydaje, czy Ty masz więcej kumpli Pasiaków niż innej wiary :naughty: ?

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś wiekszość z nich na SS jeździła :gwizdanie:

Ale tak, często imprezuje na Oświecenia i większość moich dobrych znajomych jest pasiasta :)

A tak na poważnie to nie wybieram kumpli wedle wiary kibicowskiej, ważne że zawsze dobrze sie rozumiemy :wink4:

edycja Dopisany: 27 Lipiec 2011, 23:18

Jakby kogoś interesowało jak się klub buduje :gwizdanie:

http://www15.zippyshare.com/v/35372189/file.html

Trochę Gliksmana fantazja ponosi, ale jest okey :)

Opublikowano

Kiedyś wiekszość z nich na SS jeździła :gwizdanie:

Ale tak, często imprezuje na Oświecenia i większość moich dobrych znajomych jest pasiasta :)

A tak na poważnie to nie wybieram kumpli wedle wiary kibicowskiej, ważne że zawsze dobrze sie rozumiemy :wink4:

Wiem jak jest :gwizdanie:

Właśnie zauważyłem, że Twoje ogólne nastawienie do Cracovii jest na pewno bardziej pozytywne niż do Wisły.

Zaraz posłucham Giksmana, chociaż początek z Barceloną niezły :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na Wiśle też kilka razy byłem :gwizdanie:

Zaraz posłucham Giksmana, chociaż początek z Barceloną niezły :kox:

Ciekawe czy Inspektor jest socios Barcy :naughty: ( no teraz to już mi chyba jebnie :kox: )

Opublikowano

Nie wiem, ale myślę, że jak posłucha tej rozmowy, to zostanie Waszym :kox:

W końcu model najlepszy - kataloński :kox:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Fajna ta rozmowa.

Rzeczowa, na luzie - :good:

Jakie w ogóle oczekiwania co do nadchodzącego sezonu?

Walka o awans :naughty: :naughty: ?

Opublikowano
  • Autor

Rządzi Nami kasa i tym sie cały czas musimy sugerować...

Ograniczony budźet robi swoje...

Całe szczęście liga wyżej to ten sam region i koszta są takie same, jak awansujesz na szczebel centralny ( II liga ) to wówczas robi się drogo...

W tym sezonie jasno i zdecydowanie ( na walnym Przytuła o tym nawet mówił ) gramy o awans...

Plan dalej jest taki, żeby lige wyżej ogrywać juniorów i dalej budować druzynę szukając sponsora aby w końcu zaatakować ligę najpierw II a później I :)

Wedle zasady powoli a konkretnie i bez długów:rolleyes:

Opublikowano

Jarko niezłe podwieszenie :good: :good: :good:

Opublikowano

Karty socios jeszcze nie mam. Trudno dostac ale kwity zlozylem dupq :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zaskoczyłeś mnie :good:

Opublikowano

Jarko niezłe podwieszenie :good: :good: :good:

taaaa dobry miał pomysł :gwizdanie:
Opublikowano

Karty socios jeszcze nie mam. Trudno dostac ale kwity zlozylem dupq :kox:

No to respect :good:

Opublikowano

Karty socios jeszcze nie mam. Trudno dostac ale kwity zlozylem dupq :kox:

jeszcze zmień obywatelstwo :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Karty socios jeszcze nie mam. Trudno dostac ale kwity zlozylem dupq :kox:

No to respect :good:

Pewnie rano się rejstrował :naughty:

Opublikowano

Karty socios jeszcze nie mam. Trudno dostac ale kwity zlozylem dupq :kox:

No to respect :good:

Pewnie rano się rejstrował :naughty:

Jesteś okrutny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Oglądacie Śląsk :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.