Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek szczerze mówiąc to zapomniałem całkowicie o tym :decayed::kox:

Nie zawsze mozna wygrywać :tongue4:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pieprzyć barce,manchestery,reale,milany itp

dzisiaj gra Zeta i to się liczy :kox:

Opublikowano

Jarko i inni zainteresowani La Liga

Co myslicie na temat wzmocnień Malagi?

Niektórzy znawcy La Liga twierdzą, że mogą namieszać w walce o mistrzostwo La Liga? :bag:

Opublikowano

inni zainteresowani La Liga

Co myslicie na temat wzmocnień Malagi?

ja mysle że mnie to wali co kto tam ugra :polew:
Opublikowano

Przestań edytować moje posty Majkaweli :evil:

Opublikowano

Dobre transfery, dobry trener, ale walka o mistrzostwo?

Na pewno nie.

Realnie drużyna ma potencjał na miejsce 6-10.

Fajnie, że w końcu jedno z największych miast Hiszpanii ma naprawdę niezła ekipę.

Jakbym się miał pokusić o typowanie ich składu na chwilę obecną to wyglądałoby to na moje tak:

Ruben - Jesus Gamez, Demichelis, Mathijsen, Monreal - Joaquin, Toulalan, Maresca (Eliseu), Cazorla (Duda) - J.Baptista - V.Nistelrooy

Taki skład na 4-5-1 ;)

Co nie zmienia faktu, że na ławce zasiądzie wielu zbliżonych do siebie umiejętnościami piłkarzy, co w przypadku kontuzji może drużynie z południa bardzo pomóc.

Dla przykładu: Apono, Camacho, młody Isco, S. Fernandez, Bounanotte, Rondon.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Przecież to stare jest :mysli:

Opublikowano

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Zawisza Bydgoszcz 0:0 :disgust:

ale nadal bez porażki a Sandencja i Nieciecza to jedne z mocniejszych ekip :cool1:

Opublikowano

To dziś na Legii pograli... :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nieciecza to jedne z mocniejszych ekip :cool1:

W zeszłym roku ledwo ligę uratowali, a teraz :gwizdanie:

k**wa, przecież jak by oni mieli awansować od kopa rezygnuję z C+, wstydzę się Polskiej Ekstraklasy i umawiam się z Inspektorem na wyjazd na GD :kox:

Płocka Wisła urasta tu na jakiegoś faworyta, jako beniaminka można ich czarnym koniem rozgrywek nazwać :gwizdanie:

To dziś na Legii pograli... :naughty: :gwizdanie:

Lipa :thumbdown:

Rozumiem że w innych miastach jest bardziej suchy deszcz dlatego można było grać...

Grzegorz, są gdzieś transmisje I ligi w tv :?:

Aktualnie:

polsat sport hd: dublin super cup Inter - MC 0:2

polsat futbol: liga ukraińska Metalurg Donieck - Dynamo Kijów 0:0

eurosport: mistrzostwa europy do lat 17 finał Hiszpania - Francja 0:0

Opublikowano

Grzegorz, są gdzieś transmisje I ligi w tv :?:

mecze Zawiszy są w regionalnej TV Bydgoszcz

wybrane mecze mają byc na "tvp sport" z tego co słyszałem,ale nie mam więc nie dowiadywałem się dokładnie [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 19:33_________________________________________________http://media2.pl/media/81346-1-liga-w-tvp-sport-i-orange-sport.html

Opublikowano
  • Autor

Po golu Gajtkowskiego Warta prowadzi 1-0 w Bytomiu :rolleyes:

Opublikowano
Na stadion nie zostali wpuszczeni kibice bydgoskiego Zawiszy, którzy zostali otoczeni, przez policję i ochronę. Mimo to całe spotkanie dopingowali swoich piłkarzy z pod stadionu Termalici.
normalnie komuna :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

A co Ty chciałeś :?: Jaki stadion :?: Przecież tam bliżej z pola kukurydzy dopingować jak z trybuny :kox:

Opublikowano

A co Ty chciałeś :?: Jaki stadion :?: Przecież tam bliżej z pola kukurydzy dopingować jak z trybuny :kox:

ale sam fakt jakie jest podejście do kibica policji po "zachęcie" tuska :wallbash:

żygać się chce....najchętniej bym zebrał wszystkich kiboli i ruszył na siedzibe tego debila

Opublikowano
  • Autor

Do dwóch lat więzienia grozi 38-letniemu pseudokibicowi, który w trakcie sobotniego meczu piłkarskiego Widzew Łódź - Wisła Kraków (1:1) uderzył pracownika ochrony. Mieszkańcowi Siedlec grozi również zakaz stadionowy.

Jak poinformowała w niedzielę PAP policja, podczas meczu zatrzymano również trzech mężczyzn, którzy "nie stosowali się do poleceń pracowników ochrony". Łodzianom w wieku 28 i 35 lat oraz 34-letniemu mieszkańcowi Łowicza grozi wysoka grzywna.

Ponadto policjanci ukarali kolejnych 95 osób mandatami, za wykroczenia polegające m.in. na zaśmiecaniu, publicznym używaniu słów wulgarnych, spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym oraz naruszaniu zasad bezpieczeństwa na drodze.

Mecz Widzewa Łódź i Wisły Kraków rozegrano bez udziału kibiców drużyny przyjezdnej..

Opublikowano

w całej pl są nagonki na kibiców :wallbash:

Opublikowano

pieprzyć barce,manchestery,reale,milany itp

dzisiaj gra Zeta i to się liczy :kox:

jeśli chcesz oglądać jak się gra w piłkę, musisz oglądać ligę zachodnią, nasza kopana jest 10 lat za "zachodem"

Już się nie mogę doczekać startu angielskiej :kox:

Opublikowano

pieprzyć barce,manchestery,reale,milany itp

dzisiaj gra Zeta i to się liczy :kox:

jeśli chcesz oglądać jak się gra w piłkę, musisz oglądać ligę zachodnią, nasza kopana jest 10 lat za "zachodem"

Już się nie mogę doczekać startu angielskiej :kox:

nie liczy się poziom tylko to że grają nasi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.