Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to do k..wy nedzy jest ??? Gdzie my żyjemy ??? Jest gorzej niz u Kadafiego w Libii :wallbash:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co to do k..wy nedzy jest ??? Gdzie my żyjemy ??? Jest gorzej niz u Kadafiego w Libii :wallbash:

te cioty co zatrzymywały Starucha nawet nie wiedzą co to Powstanie Warszawskie....nie maja honoru ani odwagi!!!

pieprz*ne komunistyczne cioty z odznakami.zapierd*liłbym wszytskich psiarzy w komorze gazowej razem z politykami i urzędasami

Opublikowano

Zero szacunku dla Tych którzy zgineli w Powstaniu Warszawskim i zero szacunku dla Tych którzy przyszli oddac hołd ich bohaterskiej walce i smierci :( To naprawde jest bardzo smutne wydarzenie. Sam głosowałem na Tuska i PO ale zaczynaja sie dziwne rzeczy dziac w naszym kraju.

Opublikowano

te wszystkie tematy z kibicami, staruchami itp robią się już nudne :sick3:

nie mają o czym gadać, to będą truli ludzią d*pę o kibolach :rolleyes:

Opublikowano

te wszystkie tematy z kibicami, staruchami itp robią się już nudne :sick3:

nie mają o czym gadać, to będą truli ludzią d*pę o kibolach :rolleyes:

lepiej się zamknij :decayed:
Opublikowano

te wszystkie tematy z kibicami, staruchami itp robią się już nudne :sick3:

nie mają o czym gadać, to będą truli ludzią d*pę o kibolach :rolleyes:

lepiej się zamknij :decayed:

:ssij::guma:

:decayed:

Opublikowano

to, co dzieje się ostatnio z naszą kadrą jest śmieszne -jakieś dziwne nadawanie obywatelstwa itp :thumbdown:

To tak, jakbym ja starał się o obywatelstwo Palestyny, bo nie lubię żydów :wink4:

Opublikowano

Zaraz Wisła popłynie :decayed:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 19:33_________________________________________________Kurwa ładny mecz :good: powinno być już 2 0. Melikson :kox:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 21:04_________________________________________________Kurwa ładny mecz :good: powinno być już 2 0. Melikson :kox:

Opublikowano

1-0 :!: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

dobrze dadzą popaprańcom obywatelstwa Polskie :polew:

Opublikowano

Oglądać a nie gadać bo Wisła jeszcze dajną bramke strzeli i potem przegapicie:P

Opublikowano

2-0 :cool1:

Opublikowano

a nie mówiłam:D

Opublikowano

lepiej niech odpadną bo Nam Cupiał premie zabierze w Tele-Fonice żeby gamoniom dać za awans :decayed:

Opublikowano

Ty podstępny uju skasowałes posty :) z taka gra wisły LM musi być

Opublikowano

Ty podstępny uju skasowałes posty :)

porządek musi być :cool1:

no może w końcu polska ekipa zagra w LM po X latach

Opublikowano

Następna będzie Zawisza :kox:

Opublikowano

Następna będzie Zawisza :kox:

a co to za trampkarze :mysli::kox:
Opublikowano

Z Jugosławi :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.