Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczęsny :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Szczęsny :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Peszko masakrycznie, wchodzi w akcję ok ale spala sie strasznie przy strzale. Wystarczyło podnieść piłkę.

Szczęsny, jak zwykle bramkarze u nas, podpora drużyny

Opublikowano

Ale była fajna polska akcja :gwizdanie: Podolski , Klose :kox:

Opublikowano
  • Autor

Niech ktoś w końcu jebnie temu Peszcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Maciek Sz. to chyba sika z dumy w majty.

OOOjjjjjjjj... Peszko do zmiany. W takim meczu mieć 3 okazje i nic nie strzelić ?

Opublikowano
  • Autor

Szczęsny jak Boruc za dobrych lat :kox:

Opublikowano

po pierwszej połowie wyciągam dwa wnioski:

1. mamy jednego/dwóch piłkarzy gotowych na euro ( Szczęsny i Lewandowski)

2. Peszko - jego lewa noga to jakiś kikut służący do podpierania :decayed:

Opublikowano

no Szczęsny gra mecz swojego życia :kox:

Opublikowano

ten Peszko to jednak mega amator....Przeciez normalny zawodnik to na trzy 100% sytuacje co najmniej 2 wykorzystuje :thumbdown:

Opublikowano

Niech Brożek wejdzie, też nic nie robi ale potrafi skuteczniej kopyto przyłożyć :)

Opublikowano

Szczęsny :good: Peszko i kibice masakra,

Opublikowano

faktycznie kibice dają czadu... atmosfera jak na pogrzebie

Opublikowano

Peszko prze baciurrrrrrrrrrrrrr !!! :wallbash::kwasny::disgust::angry:. 3 okazje i uj z tego. Przy pierwszej i ostatniej powinien lobnąć bramkarza, a przy drugiej przypierdzielić z lewej nogi w prawy długi róg (sam gram jako lewy pomocnik). Wojtek Szczęsny -> Klasa światowa :good::notworthy::hi: :oklaski:. Polska zawsze miała bardzo dobrych bramkarzy.

Opublikowano

dawno nie widziałem takiego dobrego "kopania" w wykonaniu polskiej reprezentacji :blink:

Opublikowano
  • Autor

1. mamy jednego/dwóch piłkarzy gotowych na euro ( Szczęsny i Lewandowski)

Wiadomo od dawna że bramkarzy to My mamy nawet ze trzech na to euro, co do zawodników z pola to póki co:

Dudka - poprawnie...

Wasilewski - jedyny obrańca któremu się babol nie przytrafił...

Wawrzyniak - zdecydowanie lepszy w meczu z Meksykiem...

Murawski - dobrze się ustawia, wygrywa pojedynki 1 na 1, znakomicie zagrywa i potrafi przyjąć piłkę tak żeby się od niego nie odbiła :kox:

Błaszczykowski, Mierzejewski - bez większych przebłysków póki co...

Peszko - dobrze sie urywa, ale co z tego... Jakby na ławce siedzial byłby takim sam efekt...

Lewandowski - tego gościa to Nam chyba podrzucili do kraju jak był mały :gwizdanie: Gość myśli na boisku, nie gra w stylu kopnij i biegnij tylko dokładnie wie czego chce na boisku... Nadal jednak nie wyzbył się swej starej wady - gra jak panienka i co chwile leży na murawie z pretensjami do sędziów...

Opublikowano

Wiadomo od dawna że bramkarzy to My mamy nawet ze trzech na to euro ...

Szkoda, że 3 jednocześnie w bramce nie stanie :)

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo od dawna że bramkarzy to My mamy nawet ze trzech na to euro ...

Szkoda, że 3 jednocześnie w bramce nie stanie :)

Może dwóch by dać na obronę :kox:

Co do atmosfery na stadionie to szkoda że ani Kraków ani Chorzów nie dostały euro...

Mecze na Śląski zawsze miały wyjątkowy klimat :gwizdanie:

Opublikowano

Wiadomo od dawna że bramkarzy to My mamy nawet ze trzech na to euro ...

Szkoda, że 3 jednocześnie w bramce nie stanie :)

Może przeforsujemy w UEFie, żeby dało się zagrać zamiast : 1-4-3-3 na przykład 3-4-3-1 :decayed: ?

Na poważnie, widać jak na dłoni, że my powinniśmy w każdym meczu z mocniejszą drużyną grać tak:

Czekać na przeciwnika na naszej połowie i próbować ataków z kontry.

Nigdy nie umieliśmy (przynajmniej w czasach "nowożytnych"), nie umiemy i przez najbliższe XX lat nie będziemy umieć grać w ataku pozycyjnym.

Nie mamy piłkarzy, którzy potrafiliby się utrzymać przy piłce na połowie przeciwnika, szczególnie jeszcze gdy zakładany jest mocny pressing.

Trenować grę z kontry i stałe fragmenty gry.

Przy naszym potencjale piłkarskim to są jedynie wyjścia.

Opublikowano

łojojojoj :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.