Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie prawa są dobrze podzielone :>

Ja się z tym zgadzam :good:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

liga angielska ma bogatych sponsorów i nie ma co porównywać, włoska traci do hiszpańskiej różnicą w podatkach, a we Francji wyrównanie praw do transmisji spowodowało wyrównanie ligi i nie znajdziesz drugiej takiej drużyny jak OL... która jako jedyna trzyma poziom i nie sprzedaje piłkarzy

Opublikowano
  • Autor

PSG ma teraz bogatego sponsora i chce chyba wrócić do dawnych sukcesów :)

Opublikowano

Barca też ma długi chłopie, ledwo zipie :tongue4:

Chłopaku pierdoliisz jak potłuczony. Skąd wiesz? Gadałes ze statystami Uefa? :) Milan ma w kadrze dom spokojnej starości ale ci tego nie wytykam a mógł bym :) daj sobie na luz i pomysł lepiej który duży klub nie ma długów?

Opublikowano

PSG ma teraz bogatego sponsora i chce chyba wrócić do dawnych sukcesów :)

:good: jedyne co ratuje Hiszpańskie kluby to sprzedaż (bogaty sponsor) lub sukcesy w CL...

a teraz zagadka dla Rexa: przychody w Euro z Ligi Mistrzów MU vs. Barca za poprzedni sezon :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Daymoon, ale masz problemy :gwizdanie:

Opublikowano

MU miał większy przychód ale tylko dlatego że ma wyspach są bogatsze media i więcej płacą. Barca bodajże 52mln a MU 54 czy jakoś tak[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:37_________________________________________________

Daymoon, ale masz problemy :gwizdanie:

Spoko luz :)

Opublikowano
  • Autor

Co nie zmienia faktu że jak Francja to tylko OM :kox:

Opublikowano

Skyliner ogladasz ceremonie otwarcia nowego stadionu juve ?? :kox:

Opublikowano

Gdzie można obejrzeć?

Opublikowano

Gdzie można obejrzeć?

przecież dobrze wiesz.... w TV :decayed::tongue4:

Opublikowano

Barca też ma długi chłopie, ledwo zipie :tongue4:

Chłopaku pierdoliisz jak potłuczony. Skąd wiesz? Gadałes ze statystami Uefa? :) Milan ma w kadrze dom spokojnej starości ale ci tego nie wytykam a mógł bym :) daj sobie na luz i pomysł lepiej który duży klub nie ma długów?

real ma ok. 25 lat Barca 27 Milan 28 chelsea ma 30, epoka starców odeszła wraz z Maldinim :> finito w temacie

Opublikowano
  • Autor

Gdzie można obejrzeć?

przecież dobrze wiesz.... w TV :decayed::tongue4:

Albo na żywo :naughty:

Opublikowano
:ssij:
Opublikowano

:ssij:

co nie zmienia faktu że połowę staruchów bym w...ł z milanu
Opublikowano
  • Autor

Małecki zawieszony :gwizdanie:

Tak szczerze mówiąc to czasami się nad tym zastanawiam kiedy gwizdać a kiedy drużynę wspierać... Gdzie jest ta granica że komuś nie idzie, a brakiem zaangazowania :mysli:

Opublikowano

jeszcze jakąś karę finansową dostał

Opublikowano

Małecki zawieszony :gwizdanie:

Tak szczerze mówiąc to czasami się nad tym zastanawiam kiedy gwizdać a kiedy drużynę wspierać... Gdzie jest ta granica że komuś nie idzie, a brakiem zaangazowania :mysli:

To widać.

Brak zaangażowania jest widoczny gołym okiem. Biegać się nie chce, walczyć.

Co innego zła forma zawodnika/drużyny. Tu można mieć prędzej pretensje do trenera, że tak a nie inaczej ustawił drużynę albo że wystawił tego, a nie innego zawodnika.

Prawdziwy problem jest wtedy, kiedy wszyscy prezentują padakę lub nikomu się biegać nie chce ;)

Zawieszenia Małeckiego nie komentuję.

Nie jestem w stanie wydać sprawiedliwego wyroku.

Oprócz tego, że oczywistym wydaje się być, że profesjonalny piłkarz, pracownik klubu nie ma prawa mówić tego typu rzeczy.

Opublikowano

jutro znowu ekstraklasa :naughty:

na początek Ruch - Zagłębie, a na deser hit kolejki :naughty:

Opublikowano

jutro znowu ekstraklasa :naughty:

na początek Ruch - Zagłębie, a na deser hit kolejki :naughty:

Mówisz oczywiście o niedzielnym meczu Cracovia - ŁKS :kox: :kox: ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.