Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Z frekwencją rzeczywiście krucho a na takim meczu nie powinno być żadnego wolnego miejsca. :thumbdown:

Zgadza się, kicha straszna :thumbdown: I komu te stadiony :gwizdanie:

A meczyk fajny :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

0:1 no to meczyk będzie jeszcze lepszy :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

BTW

Strasznie słabe było dzisiaj to Zagłębie z Ruchem :gwizdanie:

Opublikowano

Meczyk fajny.

Mogło być śmiało 4:4 :)

Opublikowano

Wisła już mogła 3-0 prowadzić. :wallbash:

Opublikowano

Wisła już mogła 3-0 prowadzić. :wallbash:

Z drugiej strony również były sytuacje bramkowe więc trochę obiektywizmu. :wink4:
Opublikowano
  • Autor

BTW

Strasznie słabe było dzisiaj to Zagłębie z Ruchem :gwizdanie:

Czyli dobrze że nie oglądałem :rolleyes:

Opublikowano

BTW

Strasznie słabe było dzisiaj to Zagłębie z Ruchem :gwizdanie:

Czyli dobrze że nie oglądałem :rolleyes:

miałem wrażenie, że każda formacja Zagłębia gra jakiś inny mecz, w ogóle ze sobą nie współpracowali, dziury między liniami "ataku", pomocy i obrony niesamowite :rolleyes:

Opublikowano

Ale jaja, Lech nie jest w stanie z połowy wyjść.

Wisła gdzieś od +/- 20 minuty gra świetnie.

Opublikowano

Ale jaja, Lech nie jest w stanie z połowy wyjść.

Wisła gdzieś od +/- 20 minuty gra świetnie.

To fakt. Myślałem, że to Lech będzie mieć przewagę a tutaj proszę jest odwrotnie. ALe pamiętam takie mecze, w których Lech nie mógł się zebrać a wygrywał czy remisował wydawałoby się przegrane mecze. :gwizdanie:
Opublikowano

Ale jaja, Lech nie jest w stanie z połowy wyjść.

Wisła gdzieś od +/- 20 minuty gra świetnie.

To fakt. Myślałem, że to Lech będzie mieć przewagę a tutaj proszę jest odwrotnie. ALe pamiętam takie mecze, w których Lech nie mógł się zebrać a wygrywał czy remisował wydawałoby się przegrane mecze. :gwizdanie:

Nie wiem.

Nie widzę tego jak Lech może tu wygrać albo chociaż zremisować na tę chwilę.

Opublikowano

Ale jaja, Lech nie jest w stanie z połowy wyjść.

Wisła gdzieś od +/- 20 minuty gra świetnie.

To fakt. Myślałem, że to Lech będzie mieć przewagę a tutaj proszę jest odwrotnie. ALe pamiętam takie mecze, w których Lech nie mógł się zebrać a wygrywał czy remisował wydawałoby się przegrane mecze. :gwizdanie:

Nie wiem.

Nie widzę tego jak Lech może tu wygrać albo chociaż zremisować na tę chwilę.

Ja też nie wiem czy wygra czy zremisuje. :wink4: Zobaczymy. :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Fatalnie... Jestem zawiedziony postawą Lecha :thumbdown:

Opublikowano

Fatalnie... Jestem zawiedziony postawą Lecha :thumbdown:

Ja też. Jakaś tragedia. :thumbdown: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 21:53_________________________________________________Stadion się obudził wreszcie!!! Może pomogą drużynie. :evil:
Opublikowano

Bakero out now :evil:

Opublikowano

WIsła zagrała dobry mecz :gwizdanie:

Opublikowano

No i nie dali rady wyrównać. :thumbdown:

Opublikowano

No i nie dali rady wyrównać. :thumbdown:

eeee tam, ważne, że Niebiescy wygrali :kox:

Opublikowano

WIsła zagrała dobry mecz :gwizdanie:

Nawet bardzo dobry bym rzekł.

Oprócz pierwszych 20 minut byli zdecydowanie lepsi.

Zasłużone zwycięstwo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.