Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nareszcie wygrana gospodarza na PGE Arena :)

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nareszcie wygrana gospodarza na PGE Arena :)

I dobry meczyk :good:

Opublikowano

A co Turyn przenoszą? :mysli:

Nie. Ja opuszczam wspaniały kraj :gwizdanie:

Opublikowano

WIELKI czas :decayed:

Opublikowano

T-Mobile Ekstraklasa - 7 kolejka:

Piątek (16 września):

- godz. 18.00: Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin (Canal+ Sport HD)

- godz. 20.30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Canal+ Sport HD)

Sobota (17 września):

- godz. 13.30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów (Canal+ Sport HD)

- godz. 15.45: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze (Canal+ Sport HD)

- godz. 17.45: Korona Kielce - Lechia Gdańsk (Canal+ HD)

Niedziela (18 września):

- godz. 14.30: Cracovia - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport HD)

- godz. 17.00: Polonia Warszawa - Legia Warszawa (Canal+ Sport HD)

Poniedziałek (19 września):

- godz. 18.30: Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów (Canal+ Sport HD)

Liga angielska:

- 17.09, godz. 13.40: Blackburn Rovers - Arsenal Londyn (C+ Gol)

- 17.09, godz. 15.55: Aston Villa FC - Newcastle United (C+ Gol)

- 18.09, godz. 14.25: Tottenham Hotspur - Liverpool FC (C+ Gol)

- 18.09, godz. 16.55: Manchester United - Chelsea (Canal+ HD)

Liga hiszpańska:

- 17.09, godz. 19.55: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna (Canal+ Sport HD)

- 18.09, godz. 19.55: Levante UD - Real Madryt (C+ Gol)

- 18.09, godz. 21.55: Athletic Bilbao - Real Betis (C+ Gol)

- 20.09, godz. 19.55: Osasuna Pampeluna - Sevilla FC (Canal+ Sport HD)

- 21.09, godz. 19.55: Racing Santander - Real Madryt (Canal+ Sport HD)

- 21.09, godz. 21.55: Valencia CF - FC Barcelona (Canal+ Sport HD)

Liga włoska:

- 17.09, godz. 20.40: Inter Mediolan - AS Roma (C+ Weekend)

- 18.09, godz. 20.40: SSC Napoli - AC Milan (C+ Weekend)

- 20.09, godz. 20.40: Novara Calcio - Inter Mediolan (C+ Gol)

- 21.09, godz. 20.40: AC Milan - Udinese Calcio (C+ Gol)

Liga francuska:

- 18.09, godz. 20.55: Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Canal+ Sport HD)

- 21.09, godz. 18.55: Paris Saint-Germain - OGC Nice (C+ Weekend)

Opublikowano

Dzisiaj LM... m.in. BVB - Arsenal... :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

Opublikowano

3:0 dla Barcelony :decayed:

Opublikowano

3:0 dla Barcelony :decayed:

mysle ze az tak dziurawej obrony to Milan nie ma ale ... fajna by byla Manita :kox:

Opublikowano

3:0 dla Barcelony :decayed:

zależy na ile procent zagra Barca
Opublikowano

Jak przegrają to znaczy że w ogóle nie podjęli przygotowań do tego meczu :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj LM... m.in. BVB - Arsenal... :kox: Jak obstawiacie? :cool1:

3:1[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:53_________________________________________________Pierwsza minuta i Barca 1 w plecy :polew:

Opublikowano

w necie można oglądnąć meczyk?

Opublikowano

O.K. dzięki bo na inne strony to nawet nie idzie wejść.

Opublikowano

Ale Barca dała zada. Rozpoczęcie i 0-1. :)

Opublikowano

a kto strzelił?[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________seedorf dobrze gra

Opublikowano

a kto strzelił?

Nie wiem bo ogladam Arsenal a na Barce zerkam tylko na wyciszonym lapie

Opublikowano

coś czuje że Barca dostanie baty Milan dobrze się prezentuje.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:02_________________________________________________a jak Arsenalowi idzie?

Opublikowano

Zobaczymy po meczu :)

Opublikowano

coś czuje że Barca dostanie baty Milan dobrze się prezentuje.[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 21:02_________________________________________________a jak Arsenalowi idzie?

Obrona słabo. Obie drużyny miały troche szans jednak BVB lepiej się moim zdaniem prezentuje

Opublikowano

Nareszcie wygrana gospodarza na PGE Arena :)

I dobry meczyk :good:

Oby więcej,takich w lidze :) :) ..ale się Kafaowi łapy trzęsły podczas pomeczowego wywiadu :polew:po słupku w dogrywce wrócił do żywych :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.