Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładna bramka dla Niemców, Szczęsny bez szans

Opublikowano

Ale jaja... 2:2 :>

Cos nie moga sie skoncetrowac katalonczycy :cool1:

Opublikowano

u ha ha

Opublikowano

Brawo Milan :oklaski: Teraz sezonowcy będą się wkur iać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W sumie to dobrze ze im Milan strzelil bo jak widac nie wyciagneli wnioskow z poprzednich spotkan. Popelniaja glupie bledy , i traca bezsensownie bramki. Zamiast dobic Milan gdy ten ledwo pilke na oczy widzial to wymieniaja setki podan i zero akcji , i po co to ??

Dobrze sie stalo jak sie stalo , na San Siro bedzie ciekawiej :decayed:

Opublikowano

Na San Siro Barca nie ma szans... :gwizdanie:

Opublikowano

Na San Siro Barca nie ma szans... :gwizdanie:

:> OK. pogadamy za 2 miesiace

Mecz nie byl nawet wyrownany ,poprostu taka jest pilka. Moza nie grac nic i strzelic 2bramki. Mozna nie oddac strzalu na bramke i wygrac . :decayed:

Opublikowano

Brawo Milan :oklaski: Teraz sezonowcy będą się wkur iać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kogo masz na myśli?

Opublikowano

Ale jaja... 2:2 :>

Cos nie moga sie skoncetrowac katalonczycy :cool1:

masakra

Opublikowano

Brawo Milan :oklaski: Teraz sezonowcy będą się wkur iać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kogo masz na myśli?

Mówię ogólnie. Nie o Tobie, nikogo z forum :hi:. Od 2009 roku wskaźnik kibiców sukcesu ostro poszybował w górę :decayed:

Opublikowano

Grupa E

Chelsea Londyn - Bayer Leverkusen 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 D. Luiz (67), 2:0 J.Mata (90)

Racing Genk - FC Valencia 0:0

Grupa F

Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia 0:1 (0:0)

Bramka: L. Gonzalez (51)

Borussia Dortmund - Arsenal Londyn 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Robin van Persie (43), 1:1 I. Perisić (88)

Grupa G

FC Porto - Szachtar Donieck 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Adriano (12), 1:1 Hulk (28), 2:1 L. Kleber (51)

APOEL Nikozja - Zenit Sankt Petersburg 2:1 (0:0)

Bramki: 0:1 K. Zyrianow (63), 1:1 G. Manduca (73), 2:1 A. Almeida (75)

Grupa H

FC Barcelona - AC Milan 2:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Pato (1), 1:1 Pedro (36), 2:1 D. Villa (50), 2:2 T. Silva (90)

Viktoria Pilzno - BATE Borysów 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Bakos (45), 1:1 R. Bressan (69)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 23:03_________________________________________________szacunek dla Barcy, maja teraz w składzie złotych chłopców :oklaski:

Opublikowano

szacunek dla Barcy, maja teraz w składzie złotych chłopców :oklaski

tak ale sezon przygotowawczy Barcelona przespala ...zamiast skupic sie na budowaniu formy zarzad chcial natrzaskac kasy ... no i teraz skutki mozna ogladac - co mecz to kontuzja :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

tak ale sezon przygotowawczy Barcelona przespala...

I tak się ockną dopiero gdzieś w czerwcu :kox:

To na ile procent wczoraj zagrali :naughty:

Opublikowano

Wyczytałem na Orange Sport w pasku że Małecki ma odejść z Wisły po sezonie, ciekawe ile w tym prawdy, cytowali "Fakt"

a jednak w zimie... http://www.futbol.pl/artykul/106591.html[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 10:16_________________________________________________

tak ale sezon przygotowawczy Barcelona przespala...

I tak się ockną dopiero gdzieś w czerwcu :kox:

To na ile procent wczoraj zagrali :naughty:

jak tylko zremisowali to pewnie na 49 :>
Opublikowano

tak ale sezon przygotowawczy Barcelona przespala...

I tak się ockną dopiero gdzieś w czerwcu :kox:

To na ile procent wczoraj zagrali :naughty:

Na fyfnaście :kox:

Opublikowano
  • Autor

Taka ikona, ostatni Wiślak w zespole... Nie do wiary...

Ale tak to bywa że czasami Ci których cenimy za przywiązanie do barw klubowych muszą zwyczajnie odejść bo swym głupkowatym zachowaniem psują dobry klimat na który inni ciężko pracowali :gwizdanie:

Opublikowano

ale nic mnie wczoraj tak nie rozweseliło jak akcja Pato z 1 minuty :naughty: :naughty:

Opublikowano

Taka ikona, ostatni Wiślak w zespole... Nie do wiary...

Ale tak to bywa że czasami Ci których cenimy za przywiązanie do barw klubowych muszą zwyczajnie odejść bo swym głupkowatym zachowaniem psują dobry klimat na który inni ciężko pracowali :gwizdanie:

:mysli: chyba nie piszesz tego na poważnie :mysli:

ikona/serce drużyny/kapitan... to bardziej Sobol :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.