Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to akurat nie było trudne :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No to akurat nie było trudne :decayed:

Jak taki mądry jesteś to czemu sam nie obstawiasz :naughty:

Opublikowano

Bo się na polskiej piłce nie znam a tego w typerze jest od h*ja

Opublikowano

Bo się na polskiej piłce nie znam a tego w typerze jest od h*ja

a na jakiej się znasz ? :decayed:

Opublikowano

Nie polskiej :decayed: a tak na poważnie to nie ma sensu obstawiać typera jak się trafi więc dałem sobie spokój. W zeszłym sezonie było więcej zachodnich lig i jakoś mi się wiodło ale jeśli chodzi o polskie drużyny to nie ukrywam że nie jestem obeznany

Opublikowano
  • Autor

Znać się na Barcelonie nie znaczy znać się na ligach zachodnich :decayed:

Opublikowano

Nie wiesz to nie gadaj głupot, Barcelona swoją drogą :)

Opublikowano

Nie wiesz to nie gadaj głupot, Barcelona swoją drogą :)

czyli tak przy okazji, bo akurat im idzie :decayed:

Opublikowano

Ale teraz wymyśliłes :facepalm: Jestem kibicem FCB niezależnie czy wygrywają czy przegrywają i jak szukaćie zaczepki to szukajcie u innych userów :evil:

Opublikowano

Ale teraz wymyśliłes :facepalm: Jestem kibicem FCB niezależnie czy wygrywają czy przegrywają i jak szukaćie zaczepki to szukajcie u innych userów :evil:

a kiedy im się nie wiodło? :naughty:

Opublikowano

Choćby ostatni sezon Rijka i w szczególności końcówka sezonu, początki zeszłego dziesięciolecia gdy ledwo w pucharze Uefa graliśmy, wiadomo Barcelona nigdy nie była pogrążona lub zagrożona spadkiem ale miała upadki jak i wzloty :)

Opublikowano

Jestem kibicem FCB niezależnie czy wygrywają czy przegrywają i jak szukaćie zaczepki to szukajcie u innych userów :evil:

nie byłbyś ich kibicem gdyby grali w III,IV,V lidze hiszpańskiej :no:

a tak poznaje się kibica sukcesu :cool1:

Opublikowano

a jest ktoś kto kibicuje w Polsce V lidze hiszpańskiej :?:

Opublikowano

No właśnie :mysli: wk***ia mnie takie wasze gadanie. Każdy kibicuje komu chce, jak się komu podoba, i tyle. Nieważne czy to Barca, MU, czy Wisła, czy jakaś Zawisza.

Opublikowano

Z ciekawostek:

Ja oprócz Atletico w Hiszpanii trzymam kciuki za U.D. Las Palmas :kox:

Dzisiaj kanarki grają z Cordobą i w przypadku zwycięstwa szansa wejścia do pierwszej trójki :kox:

Swego czasu byłem na ich meczu (odjazd :kox: :kox: ), podobnie jak na Atletico i na Barcelonie.

Opublikowano
  • Autor

Jak Wam się widzi nowa tabelka ekstraklasy :?: :rolleyes:

Opublikowano

Jak Wam się widzi nowa tabelka ekstraklasy :?: :rolleyes:

:kox: :gwizdanie: :good:

Opublikowano

Jak Wam się widzi nowa tabelka ekstraklasy :?: :rolleyes:

tandetna :polew:
Opublikowano
  • Autor

Jak Wam się widzi nowa tabelka ekstraklasy :?: :rolleyes:

tandetna :polew:

:facepalm:

Opublikowano

Jak Wam się widzi nowa tabelka ekstraklasy :?: :rolleyes:

tandeta :polew:

Ruch dzisiaj na kilka godz tuż za plecami lidera :gwizdanie: :kox:

narazie cały czas 0:1 :)

tabelka wporzo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.