Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak tam PP Wygraliśmy z Jagą 3-1 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

meczyk za***isty :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

czemu w tabelce przy Zetce jest SP :mysli:

"Stowarzyszenie Piłkarskie" ma zaledwie 3% udziałów ... w IV,III lidze grali jako SP Zawisza

tylko dla tego że "mój dostawca bazy danych" :naughty: tak sobie tytułuje ten klub, wysłałem też wi@domość do klubu Zawisza czy ma być SP, a może WKS, czekam na odpowiedz :) jak dostanę wiadomość pospieszę poinformować o tym na forum, jeżeli jednak jesteś pewien że ta nazwa już nie istnieje oficjalnie, w następnym uaktualnieniu tablicy pojawi się WKS, lub po prostu Zawisza Bydgoszcz :read:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

czemu w tabelce przy Zetce jest SP :mysli:

"Stowarzyszenie Piłkarskie" ma zaledwie 3% udziałów ... w IV,III lidze grali jako SP Zawisza

tylko dla tego że "mój dostawca bazy danych" :naughty: tak sobie tytułuje ten klub, wysłałem też wi@domość do klubu Zawisza czy ma być SP, a może WKS, czekam na odpowiedz :) jak dostanę wiadomość pospieszę poinformować o tym na forum, jeżeli jednak jesteś pewien że ta nazwa już nie istnieje oficjalnie, w następnym uaktualnieniu tablicy pojawi się WKS, lub po prostu Zawisza Bydgoszcz :read:

W dniu 11 marca 2005 r. Zarząd Wojskowego Klubu Sportowego „ZAWISZA" podjął uchwałę nr 16 o rozwiązaniu Sekcji Piłki Nożnej Wojskowego Klubu Sportowego „ZAWISZA" i przekazaniu jej Stowarzyszeniu Piłkarskiemu „ZAWISZA". W tym dniu zawarto porozumienie na mocy, którego Stowarzyszenie Piłkarskie „ZAWISZA" przejęło zawodników seniorów i wszystkich grup młodzieżowych oraz miejsca w rozgrywkach. Nadto Wojskowy Klub Sportowy „ZAWISZA" wyraził zgodę na zachowanie przez Stowarzyszenie Piłkarskie nazwy „ZAWISZA" oraz wykorzystywanie klubowego logo, co pozwalać ma na zachowanie długoletniej tradycji, popularności i dotychczasowych osiągnięć oraz historii piłki nożnej. Z drugiej strony Stowarzyszanie Piłkarskie „Zawisza" na mocy tego porozumienia przejęło cały dorobek (tradycje piłkarskie zaczynające się od 1946 roku) stając się kontynuatorem i sukcesorem historii piłki nożnej Wojskowego Klubu Sportowego „ZAWISZA" Bydgoszcz.

W dniu 2 lipca 2009 r. została powołana do życia WKS Zawisza Bydgoszcz Spółka Akcyjna.

Zgodnie z umową z dnia 17 lipca 2009 r. Stowarzyszenie Piłkarskie „Zawisza" przekazało WKS Zawisza Bydgoszcz S. A. sekcję piłki nożnej złożoną z: drużyny seniorów (II liga), drużyny seniorów (A-klasa), 2 drużyn juniorów starszych, 2 drużyn juniorów młodszych, 3 drużyn trampkarzy, 2 drużyn młodzików oraz sprzętu sportowego.

:cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUVENTUS 1:1 Bologna :(.

Nie wiem co ten Giaccherini robi w Juve, a co dopiero w pierwszej 11stce... Straszny bat... Dlaczego nie gra Elia albo M. Estigarribia... :disgust:.

AC Milan 1:1 Udinesse

Nowym trenerem Interu -> Claudio Ranieri (ciekawe czy coś to da).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maor sperdalaj

A co izrael po tych porazkach juz nie awansuje ? :polew:

Moze i go niedoceniają w Izraelu ale bez jaj... miesiąc temu gadał inaczej.

Jeszcze to mnie dobiło:

Oto słowa Cohena (były trener w Beitarze Jerozolima ) zacytowane przez serwis internetowy "ynet": - Reprezentować kraj znany z antysemickiej postawy i obozów koncentracyjnych, do tego będąc spokrewnionym z ofiarami Holokaustu, to moim zdaniem błąd. Ja bym się na to nie zdecydował. Powinien to jeszcze raz przemyśleć i zostać tam, gdzie dorastał, bo nie ma gwarancji, że w polskiej kadrze zagości na dłużej niż dwa mecze (tłumaczenie - PAP).

Czytając to... można wysnuc jeden wniosek - poj%$3ny kraj ten Izrael.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oświadczenie Maora Meliksona:

"Zdecydowałem, że obecnie nie jestem gotowy, aby grać dla reprezentacji Izraela lub dla reprezentacji Polski. To moja osobista decyzja, nie mająca nic wspólnego z krytyką, jaka na mnie spadła w ostatnich dniach. Poinformowałem o decyzji prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, pana Grzegorza Lato, a także trenera Franciszka Smudę, którzy przyjęli moje stanowisko ze zrozumieniem. Uznałem, że nie byłoby w porządku wobec polskich kibiców, gdybym grał w reprezentacji Polski, a także gdybym w obecnej sytuacji wrócił do kadry Izraela. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji mojego wyboru.

Chciałbym się teraz skoncentrować na grze w klubie. Naszą drużynę czekają ogromne wyzwania zarówno w lidze, jak i w europejskich pucharach, i chcę zrobić wszystko, aby osiągnąć cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski i dobra gra w Lidze Europejskiej"[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 15:17_________________________________________________skrytykowaliście chłopaka i się rozmyślił :chytry: :> :>[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 15:18_________________________________________________Szatałow zrezygnował z funkcji trenera Cracovii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melikson potwierdził gre dla RP :)

:facepalm:

Dostałem rano smsa z newsami i tam min. była ta ... Później już przeczytałem oświadczenie i zapomniałem usunąć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to mnie dobiło:

Oto słowa Cohena (były trener w Beitarze Jerozolima ) zacytowane przez serwis internetowy "ynet": - Reprezentować kraj znany z antysemickiej postawy i obozów koncentracyjnych, do tego będąc spokrewnionym z ofiarami Holokaustu, to moim zdaniem błąd. Ja bym się na to nie zdecydował. Powinien to jeszcze raz przemyśleć i zostać tam, gdzie dorastał, bo nie ma gwarancji, że w polskiej kadrze zagości na dłużej niż dwa mecze (tłumaczenie - PAP).

Czytając to... można wysnuc jeden wniosek - poj%$3ny kraj ten Izrael.

tak ,ale jak firmy izraelskie robią biznes w Polsce to już nikt się nie sprzeciwia, chyba że coś przegapiłem... :wink4:

jednak może go szanują...

cyt.: - Nie wiadomo czy w najbliższej przyszłości Benayoun będzie miał miejsce w kadrze. To byłaby dla Meliksona idealna okazja, żeby przejąć jego rolę w zespole. Mógł stać się centralną postacią w drużynie - uważa były reprezentant Izraela.

- Myślę, że duży wpływ na jego decyzję miały przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Ten turniej może być dla niego przepustką do wielkiej kariery. Nie zdziwiłbym się, gdyby Melikson rzeczywiście tym się kierował przy podejmowaniu decyzji - ocenił.

- Jestem bardzo zaskoczony decyzją Meliksona. To obywatel Izraela, który do Polski pojechał w roli "ambasadora" naszego kraju, nie tylko naszego futbolu. Drażni mnie fakt, że będzie grał w reprezentacji innego kraju. Trzeba jednak uszanować jego decyzję. Mimo wszystko życzę mu powodzenia - stwierdził Hazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Izrealu, Polaków tam bardzo nie lubią :gwizdanie:

a po tym co widziałem, jak traktują tam polaków - stwierdzam, że bardzo nie lubię obywateli Państwa Dawida :) choć osobiście nic do żydów nie mam :klamie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...