Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest temat LIGA TYPEROW ??????

zawsze i wciąż :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest temat LIGA TYPEROW ??????

zawsze i wciąż :gwizdanie:

no to dobrze a tu jest temat PILKA NOZNA a nie temat co komu kur_wa weszlo czy nie weszlo , mnie to za przeproszeniem GO_WNO interesuje :decayed: .

Opublikowano

w typerze jest informacja żeby komentarze pisać w tym temacie - "Analizy, dywagacje, spostrzeżenia, rozmowy i wymiana poglądów tutaj: PIŁKA NOŻNA"

Opublikowano

w typerze jest informacja żeby komentarze pisać w tym temacie - "Analizy, dywagacje, spostrzeżenia, rozmowy i wymiana poglądów tutaj: PIŁKA NOŻNA"

:facepalm: no to Tylko JARKO mogl wymyslec :decayed::naughty: -bez urazy :wink4: , to po uj osobny temat ?

Opublikowano

w typerze jest informacja żeby komentarze pisać w tym temacie - "Analizy, dywagacje, spostrzeżenia, rozmowy i wymiana poglądów tutaj: PIŁKA NOŻNA"

:facepalm: no to Tylko JARKO mogl wymyslec :decayed::naughty: -bez urazy :wink4: , to po uj osobny temat ?

a nas nie interesują twoje problemy :decayed:

Opublikowano

w typerze jest informacja żeby komentarze pisać w tym temacie - "Analizy, dywagacje, spostrzeżenia, rozmowy i wymiana poglądów tutaj: PIŁKA NOŻNA"

:facepalm: no to Tylko JARKO mogl wymyslec :decayed::naughty: -bez urazy :wink4: , to po uj osobny temat ?

a nas nie interesują twoje problemy :decayed:

:vaglogi: a potem :ssij:

Wchodze tu zeby czytac o pilce a nie o typerze i o tym ze ktos ma problem z podsumowaniem wynikow. :decayed:

a WY to KTO ? jestes jakims przewodniczacym :decayed: ? :polew:

Opublikowano

w typerze jest informacja żeby komentarze pisać w tym temacie - "Analizy, dywagacje, spostrzeżenia, rozmowy i wymiana poglądów tutaj: PIŁKA NOŻNA"

:facepalm: no to Tylko JARKO mogl wymyslec :decayed::naughty: -bez urazy :wink4: , to po uj osobny temat ?

a nas nie interesują twoje problemy :decayed:

:vaglogi: a potem :ssij:

Wchodze tu zeby czytac o pilce a nie o typerze i o tym ze ktos ma problem z podsumowaniem wynikow. :decayed:

a WY to KTO ? jestes jakims przewodniczacym :decayed: ? :polew:

Po pierwsze to forum AUDI, a nie BMW :tongue4:

Po drugie - tak - jestem przewodniczącym

A po trzecie to Ty :ssij:

:decayed:

Opublikowano

zamiast się :tongue4: zobaczcie to... http://www.acmilan24.com/news/id/12777/Galliani_o_ewentualnym_transferze_Balotelliego.html

:slina:

Adriano Galliani przyznał, że bardzo chętnie zakontraktuje Mario Balotelliego, jeżeli Manchester City wyrazi zgodę na jego transfer. Młody Włoch, który przerwał passę meczów oplatanych średnimi występami, przyczynił się do wysokiego zwycięstwa The Citizens nad Manchesterem United. Milan to tylko jeden z kilku klubów, z którymi był łączony niesforny napastnik, a bezwłosy biznesmen widziałby go na San Siro.

''Pasjonuję się grą Balotelliego, to wspaniały piłkarz. Czy wróci do Mediolanu? Kto wie, na razie to tylko marzenie.'' - cytuje Sky Italia. Galliani wypowiedział się również na temat ewentualnego duetu Ibrahimović-Balotelli.

''Ibrahimović? Nic mu nie jest, pozostanie do końca trwania umowy. Ibra z Balotellim zrekompensują się, będąc razem.''

Opublikowano

Po pierwsze to forum AUDI, a nie BMW :tongue4

:facepalm: no comments :sick3:

Po drugie - tak - jestem przewodniczącym

chyba kolka gospodyn wiejskich :naughty: :naughty:

audimilan SuperMario ma problemy z glowa(z IQ tez) , jak je wyleczy to moze bedzie z niego dobry grajek :decayed:

Opublikowano

Po pierwsze to forum AUDI, a nie BMW :tongue4

:facepalm: no comments :sick3:

Po drugie - tak - jestem przewodniczącym

chyba kolka gospodyn wiejskich :naughty: :naughty:

audimilan SuperMario ma problemy z glowa(z IQ tez) , jak je wyleczy to moze bedzie z niego dobry grajek :decayed:

zacząłeś bez sensu dyskusje, więc ja kontynuowałem :cool1:

Opublikowano

zacząłeś bez sensu dyskusje, więc ja kontynuowałem :cool1:

zapytalem po jaka cholere dyskusja w temacie PILKA NOZNA na temat typera . Teraz juz wiem ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

zacząłeś bez sensu dyskusje, więc ja kontynuowałem :cool1:

zapytalem po jaka cholere dyskusja w temacie PILKA NOZNA na temat typera . Teraz juz wiem ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:)

Opublikowano
  • Autor

no to Tylko JARKO mogl wymyslec :decayed:

:facepalm:

Opublikowano

Ja pier**le :polew: Sevilla dostała 90euro kary za ostatnie zajście w meczu z Barcelona :kox: mniej się nie dało :)

Opublikowano

no to Tylko JARKO mogl wymyslec :decayed:

:facepalm:

o jestes :decayed: [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 17:44_________________________________________________

Ja pieprze :polew: Sevilla dostała 90euro kary za ostatnie zajście w meczu z Barcelona :kox: mniej się nie dało :)

Fredderick dostal 600E chyba :naughty: i 1na kolejke pauzy. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Możecie nabluzgać Sobie na PW :naughty:

Opublikowano

Możecie nabluzgać Sobie na PW :naughty:

Masz rację, usunę posta

Opublikowano

Nocerino 30' Milan:Parma 4:1

Nocerino 32'

Ibrahimovic 73'

Nocerino 92

:sarcastic:

już 2 pkt do lidera, najwięcej zdobytych bramek w lidze :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.