Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Rasialdo gra, a Jaga przegrywa :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W Kielcach znowu komplet publiczności :decayed:

Na Jagielonii też...

BTW

BMG-BVB 0-1 Znowu gol Lewego głową! :good:

:good:

Byle klubu nie zmienił bo przepadnie :gwizdanie:

Opublikowano

Jaga - Podbeskidzie 0:2 :blink: :blink:

Opublikowano

k**wa grad goli w Premier League :decayed::kox:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 18:22_________________________________________________Kurde co się dzieje w meczu Realu z Sportingiem :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Lech się rozstrzelał 4-0 do przerwy :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo, a od kiedy to Ty mecze oglądasz i to jeszcze Pasów ? :gwizdanie:

Akurat przerzuciłem na Polsat sport hd i dałem info o wyniku :gwizdanie:

A nie mogę pasów oglądać :mysli::decayed:

Opublikowano

5-0 Barcelona-levante :decayed:

koniec

Opublikowano

Fiorentina-Roma 3:0. Roma kończyła w ósemkę :naughty:

Juve zwycięskie :)( 2:0 z Ceseną) , ale męczyli się nieźle :wink4:

PSG-Auxerre 3:2 (Dudka w 87min. na 3:2)

Wisła-Widzew 1:0 ... Genkov strzelił !!! :polew::naughty:

Opublikowano

;( :confused4:. Pier__lony M. Rossi :baseball:, dziwne, że czerwonej kartki nie dostał... Del Piero wszedł na boisko po 50 min i gra Juve się ożywiła, po cichu liczyłem, że strzeli bramkę, a ten q_tas Rossi go sfaulował 10 min później... :kwasny::disgust:. Oby szybko Del Piero wrócił do zdrowia.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/del-piero-kopniety-w-twarz-gwiazdor-w-szpitalu,1,4946651,wiadomosc.html

KC9optwPt8s

Bomba Dudki :kox::naughty::

0EAlbQLDLzs

Opublikowano

Dudka ładnie zaje*ał :kox:

Faul na Del Piero na poziomie "B" klasy :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

To jeszcze niech ten idiota Mario przejdzie do Milanu i będziecie mieć samych awanturników w składzie :)

Opublikowano

To teraz będzie trzeba zatrudnić Mourinho :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lipa ten artykuł, a The Sun to taki brukowiec jak u Nas Fakt więc...

Robią fotki w trakcie remontu i się podniecają że ruina... :facepalm:

Poza tym prasa angielska już od jakiegoś czasu szeroko się o tym rozpisuje, a tu nagle ktoś przedrukował jakiegoś brukowca i się wszyscy jarają hehe...

To że Anglicy fatalnie wybrali to nie tajemnicy - NIE CHCEMY ICH TUTAJ !!! Już raz mieliśmy tu pseudo gości z okolic błoń. Pan prezydent dla WC wyremontował stadion i wymienił murawę, z której teraz europa ma pośmiewisko - i słusznie. Nasza stara była jedną z najlepszych w Polsce... Tak więc dla Angoli mocno zadłużony Kraków będzie powtórnie wykonywał remonty jakie robił dla WC. Nowa murawa, remont szatni, odświeżenie klubowego budynku - żenada :facepalm:

Opublikowano

To teraz będzie trzeba zatrudnić Mourinho :decayed:

Rzoze de speszal fajf :decayed:

Opublikowano

już za chwileczkę, już za momencik ....

Opublikowano

plan przygotować Zawiszy Bydgoszcz do rundy wiosennej :cool1:

31 stycznia - Olimpia Elbląg (Bydgoszcz)

4 lutego - Warta Poznań (Bydgoszcz)

8 lutego - OKS 1945 Olsztyn (Bydgoszcz)

11 lutego - Lechia Gdańsk (Gdańsk)

15 lutego - Chojniczanka Chojnice (Bydgoszcz)

18 lutego - Wisła Płock (Bydgoszcz)

19 lutego-5 marca - zgrupowanie w Larnace na Cyprze (cztery mecze kontrolne)

10 marca - Bytovia Bytów (Bydgoszcz)

Opublikowano

To teraz będzie trzeba zatrudnić Mourinho :decayed:

Rzoze de speszal fajf :decayed:

jaki rzose? Berlu wraca na ławkę trenerską jako prezydent Milanu :disgust: znowu będzie się w... w skład

p.s. Jest Tevez. Będzie też Maxi Lopez.

Opublikowano

już za chwileczkę, już za momencik ....

przeciez Ty jestes United :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.