Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze dzieki temu ze ManU zagra w LE to trafi na Legię :kox: Ja już kupuje bilety :decayed:

BTW

Logika godna prezesow klubow z naszej ekstraklasy. Jedna wpadka i trener out :kox: Nie sadze zeby sir Alex sie wypalił.

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jedyną dobrą wiadomością w dniu dzisiejszym jest to, że M.C. równiez wyleciało :decayed:

No ta wiadomość jest akurat smutna ;(

Opublikowano

jedyną dobrą wiadomością w dniu dzisiejszym jest to, że M.C. równiez wyleciało :decayed:

No ta wiadomość jest akurat smutna ;(

a ja sie ciesze , bedzie ciekawiej w LE to raz a dwa Napoli gra za***iście i ciesze sie ze graja dalej :good:

Opublikowano
  • Autor

Fajny byłby finał Real - MC :good: Teraz niestety Królewscy nie będą mieli godnego siebie rywala :thumbdown:

Opublikowano

Fajny byłby finał Real - MC :good: Teraz niestety Królewscy nie będą mieli godnego siebie rywala :thumbdown:

Barca im pokaże kto rządzi :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Internetowi napinacze :kox: Barca w tym roku nie dojdzie do finału :naughty:

Opublikowano

Internetowi napinacze :kox: Barca w tym roku nie dojdzie do finału :naughty:

sie zobaczy :naughty:
Opublikowano
  • Autor

No no :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

PS. Smuda w końcu powołał jakiś konkretnych napastników :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Rasiaka ?

Opublikowano

Rasiaka ?

Piech, Jankowski :decayed:

PS. Rasiak jest w trakcie odbudowy formy :naughty:

Opublikowano

Dużo na to wskazuje :mysli: no i te dwie nieuznane bramki dla Ajaxu w meczu z sRealem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sRealem :naughty:

No to sie Dajmoon popisałeś teraz :facepalm:

Opublikowano

buhaha :decayed:

Opublikowano

Juventus 2:1 Bologna :naughty::decayed:. Czas na Romę :hi:

Opublikowano

Wymęczyli wygraną z Bologną, ale udało się :) :) :) mecz z Romą będzie ciekawy :decayed:

Opublikowano

Fajny byłby finał Real - MC :good: Teraz niestety Królewscy nie będą mieli godnego siebie rywala :thumbdown:

uhm

masz rację

przyznam że w skrytości ducha na to liczyłem

i zgodzę się z tobą, że to co robi mourniho z kolejnymi swoimi zespołami to jakaś magia

to jak postawił na nogi real (wiadomo jak im szło w LM w poprzednich sezonach) oraz poziom które reprezentują w La Liga ....

jest nad czym myśleć, po prostu

ekipa z boiska to jedno, ale to jak im KAŻESZ grać, to już totalnie inna sprawa - przykład CR7 jest tutaj wręcz modelowy [br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:51_________________________________________________

jeszcze suplement od michała pola i miszy szadkowskiego

http://www.sport.pl/sport/10,67450,10781541,Sir_Alex_winien_kleski_w_LM__Teraz_MU_szybko_odpadnie.html

Opublikowano

i zgodzę się z tobą, że to co robi mourniho z kolejnymi swoimi zespołami to jakaś magia

no robi magie i obore przy okazji ... choc trenerem jest swietnym (poza Manita na CN :decayed: naprawde dobrze mu idzie - konkretny kop w dupsko dal przyzwoite efekty)

Pamietajcie o tym ze Mou zarowno w Realu jak i w Chelsea mial nieograniczony budzet... Z Chelsea LM nie zdobyl , zdobyl ja z Interem (mniejsza o to jak ) . Czy zdobedzie z Realem ..poczekajmy do maja :hi: . Narazie za kadencji Mou , GD Real... 3 razy przegral (5:0 , 2:0 , 3:2) , 2 razy zremisowal (2:2 i 1:1 i 1:1), 1 raz wygral (1:0 - kto ogladal ten mecz to wie ze ta wygrana to byl dar od losu :gwizdanie: )

Czy Real nie ma godnego siebie przeciwnika oprocz MC :cool1: JARKO marna prowokacja , nawet jak na Ciebie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.