Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jak coś to kontakt! :wink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lewy w reprezentacji gra jeszcze gorzej IMO..

za mało płacą xD

Opublikowano
Opublikowano

Liczyłem właśnie na Zibiego mam nadzieję że da radę:thumbup1:

Opublikowano

Ja też na niego stawiałem. Oby dał radę. :good: Wiadomo, że jeszcze będzie Zarząd ale może Ci wszyscy, którzy byli do tej pory odpuszczą i ZIbi będzie miał w Zarządzie ludzi równych sobie i zrobią porządki w tym bajzlu!

Opublikowano

Koźmiński i Kosecki będzie to może coś razem podziałają.

Opublikowano

No trio wydaje się OK. :banan:

Opublikowano

w 35 minucie 2:2 w derbach Liverpoolu :kox:

Opublikowano
  • Autor
Koźmiński i Kosecki będzie to może coś razem podziałają.

Marek Koźmiński - wychowanek Hutnika, oldboj Wisły, właściciel Górnika Zabrze, delegat na zjazd z Okocimskiego Brzesko... Koleś z bagażem szemranej przeszłości związkowej jego Taty... Myślicie że daleko pada jabłko od jabłoni ? Klan Dziurowiczów już raz był tego przykładem...

Jakub Tabisz - gość uznawany przez kibiców Cracovii za głównego winowajcę spadku drużyny Pasów z ekstraklasy. Fatalne kompletowanie kadr klubowych, kiepska polityka transferowa to podobno jego domena...

Oby reszta nowych członków zarządu i ludzi pomagających Bońkowi miała zdecydowanie lepsze CV. A jeżeli sam prezes wiedział doskonale kogo sobie dobiera do zarządu i nikt mu nikogo nie narzucał to moim zdaniem tymi dwoma rodzynkami miał kiepski start... Oby tylko falstart...

Opublikowano

Legia póki co przegrywa u siebie z Piastem 1:2 :naughty:

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Już wygrywa 3:2 Mecz walki. :good:

Opublikowano

Chelsea - M.U. 2:3

Czerwone Diabły szczęsliwie wygrały :kox:

Opublikowano

sędzia pomógł, ale liczy się zwycięstwo :good::kox::kox::kox:

Opublikowano

czerwień dla Torresa e070.gif po raz kolejny sędzia wypaczył wynik.Liga NHL się kłania.

Opublikowano
Koźmiński i Kosecki będzie to może coś razem podziałają.

Marek Koźmiński - wychowanek Hutnika, oldboj Wisły, właściciel Górnika Zabrze, delegat na zjazd z Okocimskiego Brzesko... Koleś z bagażem szemranej przeszłości związkowej jego Taty... Myślicie że daleko pada jabłko od jabłoni ? Klan Dziurowiczów już raz był tego przykładem...

Jakub Tabisz - gość uznawany przez kibiców Cracovii za głównego winowajcę spadku drużyny Pasów z ekstraklasy. Fatalne kompletowanie kadr klubowych, kiepska polityka transferowa to podobno jego domena...

Oby reszta nowych członków zarządu i ludzi pomagających Bońkowi miała zdecydowanie lepsze CV. A jeżeli sam prezes wiedział doskonale kogo sobie dobiera do zarządu i nikt mu nikogo nie narzucał to moim zdaniem tymi dwoma rodzynkami miał kiepski start... Oby tylko falstart...

Może najpierw niech zaczną działać i dopiero krytykujmy.

Opublikowano

chciałbym, zobaczę czy dam radę

też bym sie przejechał ale wyjazdu nie ma :kwasny: Górnik na cichej od 16 czy tam 17 lat nie wygrał, w tym sezonie bez porażki i to się dziś nie zmieni.. Remis jak talala :wink: Chociaz wiadomo, ze najlepiej by było 4-0 dla KSG :decayed:

Opublikowano

na szczescie wszystko dalej bez zmian :decayed:

Opublikowano

I co można?? Tylko Arsenal tak ładnie potrafi powrócić do gry:decayed: 7:5 przy 0:4 w pierwszej połowie:kox:

Opublikowano
  • Autor
Koźmiński i Kosecki będzie to może coś razem podziałają.

Marek Koźmiński - wychowanek Hutnika, oldboj Wisły, właściciel Górnika Zabrze, delegat na zjazd z Okocimskiego Brzesko... Koleś z bagażem szemranej przeszłości związkowej jego Taty... Myślicie że daleko pada jabłko od jabłoni ? Klan Dziurowiczów już raz był tego przykładem...

Jakub Tabisz - gość uznawany przez kibiców Cracovii za głównego winowajcę spadku drużyny Pasów z ekstraklasy. Fatalne kompletowanie kadr klubowych, kiepska polityka transferowa to podobno jego domena...

Oby reszta nowych członków zarządu i ludzi pomagających Bońkowi miała zdecydowanie lepsze CV. A jeżeli sam prezes wiedział doskonale kogo sobie dobiera do zarządu i nikt mu nikogo nie narzucał to moim zdaniem tymi dwoma rodzynkami miał kiepski start... Oby tylko falstart...

Może najpierw niech zaczną działać i dopiero krytykujmy.

A czy ja ich krytykuję ?! Jedynie co to Bońka że dobrał sobie tego typu ludzi...

Opublikowano
I co można?? Tylko Arsenal tak ładnie potrafi powrócić do gry:decayed: 7:5 przy 0:4 w pierwszej połowie:kox:
No mecz musiał być interesujący! Wynik hokejowy!:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.