Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godz: 20:45 -> AC Milan - JUVENTUS :decayed::kox:

Wynik cieszy :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godz: 20:45 -> AC Milan - JUVENTUS :decayed::kox:

Wynik cieszy :naughty:

Tak... Jak karny z d*py... Od kiedy łopatka to ręka... :doh::facepalm:. Zresztą gra JUVE średnia... Ten Alessio to c*paa... Nie potrafi zmotywować piłkarzy do walki... Już Carrera lepiej zastępował Conte. Teraz dwa ważne spotkania. Derby z Torino i arcy ważny mecz z Szachtarem. Po tych dwóch meczach wraca Conte. Oby zdobyli kpl. pkt.

Opublikowano

świetny felieton Steca

a Stoke to rzeczywiście, dość porąbana drużyna

ciekawe jak się tam zaaklimatyzuje Owen, bo za dużo to nie grał. może Pulis da mu pograć dzisiaj z cieniującym ostatnio (w porównaniu do zeszłego sezonu) Newcastle ...

zobaczymy :)

Opublikowano

Bramkę Kuby widzieliście? Cud, miód :wink:

Opublikowano
http://i.iplsc.com/-/0001V86WEVBVJ4V5-C116.jpg

morderca o twarzy dziecka- kilka lat później :wink:

uwielbiałem man utd za czasów jego gry i kilku innych legend

Opublikowano
http://i.iplsc.com/-/0001V86WEVBVJ4V5-C116.jpg

morderca o twarzy dziecka- kilka lat później :wink:

uwielbiałem man utd za czasów jego gry i kilku innych legend

to prawda - choćby za finał Ligi Mistrzów w 99 roku nie sposób gościa zapomnieć...

respect i tyle :hi:

Opublikowano
Bramkę Kuby widzieliście? Cud, miód :wink:

Ładna cała akcja zakończona idealnym uderzeniem. :good:

---------- Post dopisany 30-11-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 12:42 ----------

Lech - Śląsk 0:3... W dwie minuty Śląsk zaaplikował dwie piękne bramki Lechowi... :kox:

Opublikowano

18:30 Eurosport 2 :whistling:

Opublikowano

No zobaczymy co to będzie za mecz... :cool:

Opublikowano

stawiam na remis

fajne wyniki z anglii :banan: arsenal i chelsea przegraly,city remis,oby Man U wygralo,nie zniose znowu mistrzostwa dla City

Opublikowano

Reading - MUTD 3:4 do przerwy :whistling:

Opublikowano

Dzisiaj o 20:45 derby Turynu :kox::decayed:, a 5 grudnia mecz o wszystko z Szachtarem. To be or not to be w 1/8 LM.

Opublikowano
Reading - MUTD 3:4 do przerwy :whistling:

Właśnie przełączyłem na ten meczyk. :kox:

Wisła - Górnik 1:3 :cool:

A Bayern - BVB bez szału... :thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Bayern prowadzi 1:0... :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

No i już 1:1... :good:

Opublikowano

nie uwazacie ze lewy jest mega przereklamowany i przeceniony ?

Opublikowano

ja to uważam że ołówek to zwykły pajac jest i tyle w temacie

Opublikowano
nie uwazacie ze lewy jest mega przereklamowany i przeceniony ?

Lewandowski to dobry napastnik ale myślę, że jeszcze za wcześnie na ManU czy City a nawet Juwentus, powinien zostać w BvB bo to świetna drużyna i mają młody skład, który odniesie sukces w przyszłości. W Anglii czy we Włoszech przepadnie ale może wtedy szybciej wróci do Lecha :decayed:

Opublikowano

chodzi mi o to ze jak gra w reprezentacji to gra mega piach , w borusii mu wychodzi bo druzyna jest super graja mega ofensywnie i dostaje duzo pilek z czego z reguly i tak musi zwalic kilka setek. No i wczoraj w momencie jak bvb gralo bardziej defensywnie lewy byl zerem , nie wygral zadnego pojedynku , nie stwarzal zadnego zagorozenia (w przeciwienstwie do reusa i gotze ) ktorzy za***rdalali jak mogli. A najbardziej mi sie podobala w koncowce jedna akcja jak bvb mogla wyjsc z niezla kontra , 3 czy 4 zawodnikow wycielo do przodu , lewy dostal pilke za polowa zaczal ja holowac w tym czasie wszyscy obroncy wrocili i na koniec zabrali mu pile :facepalm:

Opublikowano
Reading - MUTD 3:4 do przerwy :whistling:

to co oni wyrabiają w obronie doprowadza mnie do szału po prostu ...

i to że tak w zasadzie robi cała anglia (SAF zwrócił uwagę) jest dla mnie marnym pocieszeniem :facepalm:

Opublikowano

no UTD moze przegrac mistrzostwo wlasnie przez slaba obrone,nie za kazdym razem uda sie strzelic bramke wiecej,a to ogolnie wstyd zeby taka druzyna jak Reading wbila Man U 3 gole...

Juve wczoraj na spokonie 3-0 :kox: ale w srode wazniejszy mecz o awans w LM :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.