Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kurcze, Ruch taki słabiutki czy Legia taka mocna... ? :eusathink:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Legia idzie na mistrza. Ameryki nie odkryłem ale powtarzam to już po kilku kolejkach ligi.

W tym roku im się już uda. Cudów raczej nie bedzie.

Opublikowano
Kurcze, Ruch taki słabiutki czy Legia taka mocna... ? :eusathink:

z powodu rodzinnej imprezy nie mogłem oglądać :facepalm:

Opublikowano

Ruch słaby strasznie a Legia grała to co lubi... Kosecki się dobrze rozwija i ma z kim pograć. :good:

Opublikowano
  • Autor
Kurcze, Ruch taki słabiutki czy Legia taka mocna... ? :eusathink:

z powodu rodzinnej imprezy nie mogłem oglądać :facepalm:

:shock3:

Opublikowano
Kurcze, Ruch taki słabiutki czy Legia taka mocna... ? :eusathink:

z powodu rodzinnej imprezy nie mogłem oglądać :facepalm:

:shock3:

takie życie :kwasny:

śledziłem tylko wynik na komórce :wink:

Opublikowano

legia grala tak sobie, za to kosecki wymiata :kox: a ruch nawet jednej akcji nie mial. a sedzia jakis dziwny byl bez kitu, kilka razy bylo zagranie reka legionistow a ten nic. i te faule tez z d*py odgwizdywal... kibicow malo, cala zyleta pusta i chociaz temp niby 0 stopni to jakos zmarzłem. niestety autem bylem i nie moglem sie przed meczem "rozgrzac" :wink:

Opublikowano

Górnik po raz kolejny rozbija Wisłe.. Oj mają na nich sposób :decayed: Ogólnie ciekawy piłkarski weekend za nami, ale wczoraj pierwszy raz chyba oglądałem cały mecz Serie A i NIGDY WIĘCEJ. Inter - Palermo, pięc razy zasypiałem i sie budziłem.. Ale ten Inter jest słaby, dramat. Życzę Juve wygrania ligi.

Opublikowano
Górnik po raz kolejny rozbija Wisłe.. Oj mają na nich sposób :decayed: Ogólnie ciekawy piłkarski weekend za nami, ale wczoraj pierwszy raz chyba oglądałem cały mecz Serie A i NIGDY WIĘCEJ. Inter - Palermo, pięc razy zasypiałem i sie budziłem.. Ale ten Inter jest słaby, dramat. Życzę Juve wygrania ligi.

trafiles najgorszy mecz kolejki,Inter gra straszny piach

Opublikowano

To był w ogóle najgorszy moment, byłem konkretnie skacowany także no :facepalm:

Za nami wtorkowe mecze Ligi Mistrzów, jak tam wrażenia?

Opublikowano

jestem zadowolony,odpadly "arabskie" i "petrodolarowe" zespoly - City i Zenit,jeszcze licze ze dzisiaj Chelsea sie pozegna :naughty:

Opublikowano

A ja liczę na dobrą piłkę... :cool:

Opublikowano

Mecz o wszystko Szachtar - JUVE. Oby JUVE wygrało :decayed:. Chelsea z Benitezem może zaskoczyć :kox::naughty:

Opublikowano

mi wystarczy zeby Juve zremisowalo :wink: no to od 20.45 czeka mnie troche stesu

Opublikowano

I co taka cisza? :naughty:

Wiadomo już co z Messim?:kwasny:

Opublikowano

Juve !!!!!!!! :banan::banan::banan::banan3::banan2::thumbup:

chelsea :polew::takiego:

Opublikowano
I co taka cisza? :naughty:

Wiadomo już co z Messim?:kwasny:

stłuczone kolano

brawo Celtik i Galata :whistling:

Opublikowano

Właśnie słyszałem. To dobrze bo szkoda by było jakby mu się coś stało. Niepotrzebnie chciał już dziś pobić rekord tych strzelonych bramek. :kwasny:

Opublikowano
I co taka cisza? :naughty:

Wiadomo już co z Messim?:kwasny:

zabili go i uciekł :wink:

Opublikowano

Trochę kolano mu się wygieło w drugą stonę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.