Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie ktoś wie gdzie prawdopodobnie przeszedł LEWY? Jakieś ploty?:decayed:

Stawiam na Juve

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Man United 2:1 Arsenal, pozdrawiam :hi::naughty::kox: jest lider! :banan:

Opublikowano
Man United 2:1 Arsenal, pozdrawiam :hi::naughty::kox: jest lider! :banan:

:kox:

i Ruch wygrywa na Piaście :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
i Ruch wygrywa na Piaście :kox::kox:

Tam chyba Gliwice mocno Górnikiem stoją, także cenne zwycięstwo jest :)

Opublikowano
i Ruch wygrywa na Piaście :kox::kox:

Tam chyba Gliwice mocno Górnikiem stoją, także cenne zwycięstwo jest :)

:naughty:

PS. Piast z Górnikiem bardzo się nie lubią... :wink:

Opublikowano
Man United 2:1 Arsenal, pozdrawiam :hi::naughty::kox: jest lider! :banan:

oj to dopiero początek zabawy, spokojnie ....

Opublikowano

Wisła i JUVE... :doh::facepalm:

Opublikowano

Gornik w tym sezonie to taki Ruch w poprzednim, póki co wicelider, bez przegranej.. No jednym słowem ręce same się do oklasków składają bo ja to młody jestem i nie pamiętam lat świetności mojego ukochanego klubu.. :decayed: Dobry weekend ogólnie, mój MU lider, szkoda że bardziej nie podziobali kanonierów ale trudno. :) strasznie się bałem tego meczu.

Opublikowano
  • Autor
249231_456025974443011_324028121_n.jpg
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

fajne to jest, ale powinni już zmienić tytuł, bo nowa ta przyśpiewka nie jest.... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Fajny meczyk w Gdańsku. Kurcze, z Koseckiego to będzie baaardzo dobry piłkarz :whistling:

Opublikowano
Fajny meczyk w Gdańsku. Kurcze, z Koseckiego to będzie baaardzo dobry piłkarz :whistling:

no oby... :naughty:

Ostatnio kilkukrotnie rozmawiałem z Maciejem Jankowskim: ma chłopak poukładne w głowie. Oby tylko omijały go kontuzje i żeby cały czas się rozwijał to też ma szanse zostać niezłym grajkiem.... Podobno Milikowi póki co też woda sodowa do głowy nie uderzyła.... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy że ich trenerzy zapiszą się do akademii trenera Mielcarskiego i Murawskiego, przestudiują materiały szkoleniowe i kariera gotowa :decayed:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Teodorczyk i bramka na 2-0 :kox:

Opublikowano

Jarek byłeś z Hutnikiem w Sandomierzu ?

Opublikowano
  • Autor
Jarek byłeś z Hutnikiem w Sandomierzu ?

Rozwaliłem se kolano i niestety musiałem odpuścić ten wyjazd - pierwszy raz od dwóch lat nie pojechałem na mecz będąc w domu... :kwasny:

Podobno fajny stadionik tam mają...

Opublikowano
Jarek byłeś z Hutnikiem w Sandomierzu ?

Rozwaliłem se kolano i niestety musiałem odpuścić ten wyjazd - pierwszy raz od dwóch lat nie pojechałem na mecz będąc w domu... :kwasny:

Podobno fajny stadionik tam mają...

widziałem, że nawet jakaś oprawa była...

Opublikowano
Wystarczy że ich trenerzy zapiszą się do akademii trenera Mielcarskiego i Murawskiego, przestudiują materiały szkoleniowe i kariera gotowa :decayed:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

Teodorczyk i bramka na 2-0 :kox:

No dobry gość! Może w Kadrze by coś też pokazał. :mysli: Taki drugi Milik. Młody i obiecujący. :wink4::good:
Opublikowano

Już to napisałem kilka tyg temu - bardzo podoba mi się gra Polonii, szczególnie tych młodych chłopaków ( Teodorczyk, Wszołek, )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.