Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A gdzie byłby lepszy kierunek ?

Patrząc na ostatnie transfery naszych grajków do Turcji, wygląda to mało ciekawie.

Na angielską jest za słaby, ciekaw jestem czy poradziłby sobie we Francji, czy Włoszech....

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak sobie w Turcji nie poradzi to... Liga Polska szczytem kariery...

Opublikowano
Jak sobie w Turcji nie poradzi to... Liga Polska szczytem kariery...

może tak być, tylko, że Turcja to specyficzny kraj, tak samo jak ich liga :wink:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie miałby lżej ? Francja, Włochy, Niemcy, Anglia ? A może Rosja ? Turcja, Grecja, Belgia, Holandia dobre do pokazania się kraje.

Opublikowano
A gdzie miałby lżej ? Francja, Włochy, Niemcy, Anglia ? A może Rosja ? Turcja, Grecja, Belgia, Holandia dobre do pokazania się kraje.

czy łatwiej czy nie.... chodzi mi o to, że w dalekiej Turcji będzie mu trudniej :wink: z uwagi na np. inny klimat, inną mentaloność ludzi itp

Opublikowano

w Turcji nie jest tak źle ....

przeczytajcie ostatni felieton Przemka Rudzkiego

fajna lektura

załamać się idzie :facepalm:

Opublikowano
w Turcji nie jest tak źle ....

przeczytajcie ostatni felieton Przemka Rudzkiego

fajna lektura

załamać się idzie :facepalm:

wolałbym oglądać go w Europie :wink: (czyt. Francja, Niemcy, Włochy)

Opublikowano

gosc nawet w Belgii ma bardzo niepochlebna opinie

ponoc byl swietnym facetem

od jakiegos czasu - sodowka, kompletnie

co ciekawe, ma 3 braci

wszyscy pilkarsko ukierunkowani, ale Eden poki co zrobil najwieksza kariere

jak widac - rowniez w sieci :decayed:

Opublikowano

Bo grając w Lille musiał dymac jak inni murzyni zeby się pokazać a w czelsy london udało mu się parę pierwszych spotkań miał udanych i od razu jego rozum stał się gwiazda :-D

---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

:facepalm::facepalm::grin::grin:

Właśnie się dowiedziałem że w Gliwicach bardzo dużo ludzi woła na stadion Piasta "blaszak" :kox::facepalm::grin :decayed:

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że w Gliwicach bardzo dużo ludzi woła na stadion Piasta "blaszak" :kox::facepalm::grin :decayed:

nie pomyliło Ci się czasem z trybuną: "blaszok" na której zasiadają kibole gieksy ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Stadion Piasta to nie biedronka przypadkiem ?

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że w Gliwicach bardzo dużo ludzi woła na stadion Piasta "blaszak" :kox::facepalm::grin :decayed:

nie pomyliło Ci się czasem z trybuną: "blaszok" na której zasiadają kibole gieksy ? :naughty:

Nie:wink: Komentator C+ puścił taką plote podczas transmisji meczu Piasta:doh:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

"Piastunek - czy tak będzie nazywał się nowy stadion Piasta Gliwice? .... wszyscy nazywają ten stadion albo tesco arena albo blaszak arena."

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

397379_509790435738206_1184538206_n.jpg

:kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Wczoraj Barca wyeliminowala w Pucharze Króla Malage.Teraz czeka nas znowu El Clasico :kox:

Opublikowano

Ale nie było łatwo bo przecież w 68. minucie było 2:2 a w pierwszym meczu był również remis 2:2... A to El Clasico już jest nudne i już nie wzbudza takich emocji jak kiedyś. :cool:

Opublikowano
Ale nie było łatwo bo przecież w 68. minucie było 2:2 a w pierwszym meczu był również remis 2:2... A to El Clasico już jest nudne i już nie wzbudza takich emocji jak kiedyś. :cool:
szczególnie teraz jak Real gra bida:decayed:
Opublikowano

To już inna sprawa ale ogólnie to już jest nudne.

Opublikowano

No barcelonka gra z polotem:grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.