Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lewy niech siedzi w Dortmundzie, jak pójdzie do lepszego klubu to jego gwiazda może zgasnąć zanim zdąży zabłysnąć :whistling:

Pamiętacie bramkę Robbena na Old Trafford? :naughty:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Lewy niech siedzi w Dortmundzie, jak pójdzie do lepszego klubu to jego gwiazda może zgasnąć zanim zdąży zabłysnąć :whistling:

Pamiętacie bramkę Robbena na Old Trafford? :naughty:

nie :decayed:

Opublikowano

To w takim razie muszę przypomnieć :naughty:

tutaj wersja Dupstep :decayed:

a tu z FIFY 12 :grin:

Arjen Robben - Bayern München vs. Manchester United - YouTube

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

A tutaj bramka Olicia z polskim komentarzem :kox:

Opublikowano

Van der Vaart wyraźnie przy aktorzył, a sędzia dał się nabrać... :facepalm::doh:. Gdyby Lewy nadal grał. Wynik byłby z pewnością inny...

BTW.

Southampton 3:1 Man $ity

Opublikowano

No tak słabego meczu w wykonaniu City to jeszcze nie oglądałem c022.gif

Opublikowano
Van der Vaart wyraźnie przy aktorzył, a sędzia dał się nabrać... :facepalm::doh:.

Co ma wspólnego VdV z czerwienią dla Lewego? :facepalm: Przecież to Kehl odepchnął VdV-a, ten trochę przy aktorzył...

IMO słuszna kartka, komentator niemiecki też nie miał wątpliwości... jeszcze Kehl powinien dostać żółtą...

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

bdb występy Szczęsnego i Boruca :naughty:

Opublikowano

Ekipa Szczęsnego zajmie się ligą po dwumeczu w 1/8 LM :naughty:

Opublikowano
Ekipa Szczęsnego zajmie się ligą po dwumeczu w 1/8 LM :naughty:

nie interesuje mnie to :naughty:

Opublikowano

nie mogę się nadziwić temu co wczoraj Święci zrobili z mistrzem Anglii ....

czysta komedia

Mancini w ogóle nie wyciągnął wniosków z meczu South - MU sprzed raptem dwóch kolejek

nie do wiary

niemniej jednak w kontekście wczorajszych wydarzeń oraz aktualnej formy Evertonu, dzisiaj remis biorę w ciemno ....

ciekawe jak będzie, już mi płetwa chodzi ;)

ale przecież grają na OT - jaki remis ????

:decayed:

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 12:50 ----------

cos tu cichutko dzisiaj ....

emocje sie zapowiadaja jak dzwon, a towarzycho przysypia ?? :wink:

Opublikowano

Cisza przed burzą. :decayed:

Jak obstawiacie wyniki dzisiejszych hitów? :cool:

Opublikowano

Szachtar- BVB 2-1

REAL - MU 2-1

Opublikowano

RM - MU 0:1

Donieck - BVB 1:2

:wink4:

Opublikowano

liczę na bramkowy remis na Santiago

Borussia nie da sobie rady w Doniecku

Opublikowano

no i są emocje jak na finale.. GG MU!!!!! :kox:

Opublikowano

No i dzisiaj serce rozdarte.

Patrzac na sytuacje w lidze Vamos Real!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.