Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze, że nie poszedłeś... Masakra! Też miałem jechać ale ostatecznie obejrzałem w TV. :kwasny:

Muszą zdobyć 6 pkt w dwóch następnych meczach u siebie z Widzewem i Śląskiem. Jeżeli nie - może być nerwowo... :doh:

spadkowicze są już murowani. A, że niebiescy w 6 ostatnich spotkaniach zdobyli cały punkt to musi boleć...spaść nie spadną, ale w tej lidze jest ostatnio taka ruletka, że głowa mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

Ruch grał jak grał ale w obronie to ciężko było znaleść jakikolwiek pozytyw :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch grał jak grał ale w obronie to ciężko było znaleść jakikolwiek pozytyw :-/

narazie się nie wypowadam, bo niesterty nie oglądałem meczu :facepalm:

Czy to Ruch był taki słaby, czy Lech zagrał tak dobrze... poza tym- nie pamiętam kiedy Niebiescy przegrali u siebie 4:0 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że nie poszedłeś... Masakra! Też miałem jechać ale ostatecznie obejrzałem w TV. :kwasny:

Muszą zdobyć 6 pkt w dwóch następnych meczach u siebie z Widzewem i Śląskiem. Jeżeli nie - może być nerwowo... :doh:

nie ma szans na 6 pkt wedlug mnie - Widzew powinien pomóc, ale Śląsk maksymalnie remis. Czyli 4 pkt zdobyte i też tragedii tragedii nie bedzie. Podbeskidzie sie imo posypie - jedna jaskółka wiosny nie czyni, Bełchatów tak samo. Swoja drogą mocny ten dół tabeli poza B-B i GKSem.. Dla mnie jutro dopiero sie runda zaczyna :kox::kox::kox: Zwycięstwo i 3 miejsce w tabeli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że nie poszedłeś... Masakra! Też miałem jechać ale ostatecznie obejrzałem w TV. :kwasny:

Muszą zdobyć 6 pkt w dwóch następnych meczach u siebie z Widzewem i Śląskiem. Jeżeli nie - może być nerwowo... :doh:

nie ma szans na 6 pkt wedlug mnie - Widzew powinien pomóc, ale Śląsk maksymalnie remis. Czyli 4 pkt zdobyte i też tragedii tragedii nie bedzie. Podbeskidzie sie imo posypie - jedna jaskółka wiosny nie czyni, Bełchatów tak samo. Swoja drogą mocny ten dół tabeli poza B-B i GKSem.. Dla mnie jutro dopiero sie runda zaczyna :kox::kox::kox: Zwycięstwo i 3 miejsce w tabeli :wink:

Lepiej dla Górnika gdyby zajął miejsce poza strefą pucharową -> patrz, w zeszłym sezonie z Ruch. Albo bierzesz wszystko- czyli majstra, albo lepiej daj sobie z tym spokój. Obecnie są to zbyt biedne kluby na puchary....:wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

Liga + Extra z Bobo Kaczmarkiem - co za gość - :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie na 14 kolejek przed końcem o pewnych spadkowiczach jest... Hmmm... Może lepiej nie skomentuję jak tego że mocne zespoły są w dole tabeli... Bełchatów mega słaby, a Wisła na ich tle wcale nie lepsza, ale tak to jest jak klub skupujący najbardziej uzdolnioną młodzież z calego regionu stawia na takich tuzów piłki jak Kosowski, Sobolewski czy Głowacki...Po pierwszej kolejce Ruch musi się znacznie poprawić chcąc coś ugrać z dobrze prezentującym się Widzewem czy Śląskiem. Pamiętając jednk iż historia lubi się kołem zataczać to wydaje się być dobry moment po 16 latach aby Niebiescy z ekstraklasą się pożegnali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry moment po 16 latach aby Niebiescy z ekstraklasą się pożegnali :decayed:

nie grozi :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanley, nam tez spadek nie groził, była mamona, był dobry trener (Henio Kasperczak :grin:) a jakos udało mu sie spuścić KSG do 1 Ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Bale w meczu derbowym Tottenhamu

ostatnia brama

no co ten facet wyczynia w tym sezonie, to jest niewiarygodne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj Bale w meczu derbowym Tottenhamu

ostatnia brama

no co ten facet wyczynia w tym sezonie, to jest niewiarygodne ...

aż mi szkoda było wczoraj Młotów w szczególności Jakalainena- facet zagrał mecz sezonu, jak nie mecz życia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

Lubię to :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

tez mi sie tak wydaje

nie ma sily by prezes Levy sie oparl

za duzo Real wylozy na stol

cos czytalem gdzies o 50 bankach funciakow

wierzyc sie nie chce ....

taka kasa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy go w madrycie w nowym sezonie.:decayed:

tez mi sie tak wydaje

nie ma sily by prezes Levy sie oparl

za duzo Real wylozy na stol

cos czytalem gdzies o 50 bankach funciakow

wierzyc sie nie chce ....

taka kasa :facepalm:

Niech sobie wydają te mln :grin: jak skończą znowu na 1/8 LM to będzie płacz :decayed:

żeby osiągnąć sukces potrzeba też kilka innych rzeczy, ważniejszych niż kasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj o 21 puchar hiszpani barca-real a wy tu jakiegoś garetha do realu chcecie ;)

jak przyjdzie to się nie będzie łapał do składu i po roku lub dwóch odejdzie jak większość z wysp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj o 21 puchar hiszpani barca-real a wy tu jakiegoś garetha do realu chcecie ;)

jak przyjdzie to się nie będzie łapał do składu i po roku lub dwóch odejdzie jak większość z wysp

mnie ten mecz akurat nic nie obchodzi :decayed::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna

Suarez potrafi zachwycic, na serio

potrafi tez wqrwic do bialosci nie podajac reki temu czy innemu graczowi

ale tez potrafi po prostu zniesmaczyc zachowaniem

co za imbecyl ...

Suarez stepped on Hubocan - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten piłkarz to totalny idiota, w głowie chyba siano pomimo tego, że poziom prezentuje dosyć wysoki jest dla mnie dnem.. No i w dodatku z Liverpoolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam zaraz nic nie obchodzi ;)

ostatnie mecze wieją nudą ale zawsze może nas zaskoczyć jeden lub drugi idiota jak np. Pepe i mecz się ożywia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real gra bez Ramosa ? W ostatnim meczu czerwień dostał czy dwie żółte ? Czy coś pomylilem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...